Ką daryti, jei partnerio draugai jūsų nemėgsta?

804d37e9-d79a-4954-9998-21678861ee2f-rk-studio_shutterstock2.jpg
 
Susitikimas su partnerio draugais gali nulemti dalį judviejų santykių ateities. Jei jūsų partneris nekantrauja norėdamas supažindinti jus su savo draugais, reiškia, kad užimate itin svarbią vietą jo gyvenime. Būtų idealu, jei jo draugai priimtų jus kaip savą, tačiau taip būna ne visada. Taigi, ką daryti, jei partnerio draugams nepatinkate ir tai trukdo jūsų santykiams?

Jei jūsų naujojo partnerio draugai jūsų nemėgsta, tai gali sukelti tikrai dideles problemas jūsų santykiuose. Pavyzdžiui, draugų nuomonė apie jus partneriui gali būti labai svarbi ir tai jums gali pakenkti. Tai gali atrodyti labai žiauru, tačiau 2017 metais buvo atliktas tyrimas, kurio metu paaiškėjo, jog poros labiau linkusios skirtis, jei kuris nors iš partnerių nesutaria su kito draugais. Pasak tyrimo autorių, kai draugai ir partneris nemėgsta vieni kitų, tai į santykius atneša neaiškumo. Tai taip pat gali tapti nuolatinės įtampos šaltiniu.

Žmonės ne visada klauso visko, ką jiems sako draugai, bet jie pasitiki draugų nuomone apie santykius. Tačiau yra ir gerų žinių: jūs galite šį bei tą padaryti tam, kad sumažintumėte įtampą tarp savęs ir partnerio draugų.

Atsitraukite

Jei jūsų partnerio draugai verčia jus jaustis nepatogiai, nebloga mintis būtų atsitraukti ir pašalinti save iš konkrečios situacijos. Taip išvengsite galimo konflikto. O kai skirsite minutę sau galėsite pasvarstyti iš kur kyla negatyvūs partnerio draugų jausmai. Ar darote ką nors blogai? Ar smerkiate? Nors tai tik santykių pradžia ir su laiku viskas gali pasikeisti, šiuo metu labai svarbu išvengti dar didesnės dramos.

Pažiūrėkite į tai iš jų perspektyvos

Kai pradedate santykius svarbu prisiminti, jog tai daro poveikį ne tik jums vienam. Judu su partneriu esate pasiruošę pradėti naują skyrių gyvenime, tačiau jo draugai gali būti nepasiruošę. Jei papuolėte į tokią situaciją, jūsų partnerio draugai gali būti visai ne šilti ir nepriimti jūsų. Taip gali nutikti tada, kai partneris pasirenka daugiau laiko leisti su jumis, o ne su draugais. Su laiku atsiras balansas. Tačiau santykių pradžioje padrąsinkite partnerį daugiau laiko skirti draugams, o tuo tarpu jūs laiką leisite su savo draugais. Labai svarbu dėti sąmoningas pastangas tam, kad rastumėte balansą jau nuo pat santykių pradžios.

Pažinkite juos kaip žmones, o ne tik kaip partnerio draugus

Pasistenkite pažinti partnerio draugus ir būkite su jais nuoširdus. Jei jie pastebės, kad nesate savimi, jie gali imti nemėgti jūsų dar labiau. Svarbiausia čia daryti viską nuoširdžiai ir būti savimi, nes tik taip jie gali jus pamėgti. Žmonės mėgs ir nemėgs jūsų, nepaisant visko ką darote. Pasiūlykite partnerio draugams pavakarieniauti, o po vakarienės nuveikite ką nors smagaus, pavyzdžiui, pažaiskite stalo žaidimus ir kurkite su jais ryšį. Kuo labiau jie jus pažins, tuo paprasčiau bus kurti individualų ryšį.

Būkite supratingas ir nepriimkite visko pernelyg asmeniškai

Žmones paveikia įvairios situacijos ir priežastys. Greičiausiai, nė nepastebėsite, kad žmogus susierzino, kol jo nepažinsite. Jei kokiu nors būdu suerzinote partnerio draugą, labai svarbu nepriimti to asmeniškai. Gali būti, kad ta situacija iššaukė žmoguje nesaugumo, nepasitikėjimo ir baimės jausmus. Nors negalite kontroliuoti to, kaip žmonės dėl jūsų jaučiasi, galite būti supratingu.

Raskite tai ką visi turite bendro

Apie žmogų galite pasakyti labai daug vien tik pažinę jo draugus. Jei judu su partneriu sutariate puikiai, o jis puikiai sutaria su savo draugais, greičiausiai, visi turite ką nors bendro. Sužinokite kas tai. Gal jums patinka panašus muzikos stilius, konkreti sporto komanda, ar dievinate tą patį barą. Neprivalote būti geriausiais draugais, tačiau, jei rasite nors vieną jus siejantį dalyką, bus lengviau visiems.

Pasikalbėkite apie tai su partneriu

Vienas iš svarbiausių dalykų sėkmingiems santykiams yra gera komunikacija. Todėl, jei patiriate problemas su partnerio draugais, pasakykite tai partneriui. Pasistenkite sumažinti dramą kiek įmanoma, naudodamasis žodžiu „aš“ išreikšdamas save. Pavyzdžiui, „aš jaučiu, kad nepatinku tavo draugams“, taip partneris mažiau norės gintis. Šis pokalbis su partneriu gali nemažai pasakyti apie jo lojalumą. Jei partneris vertina draugų nuomonę, ypač tada, kai draugų nuomonė apie jus prasta, jis gali iš tikrųjų jais tikėti. Kai taip nutiks, atsidursite situacijoje, kurioje partneris jūsų nepalaiko ir nestovi už jus.

Nespauskite

Nesvarbu kaip stipriai norite, kad pavyktų, spaudimas laimės neatneš niekam. Judu su partneriu neprivalote draugauti su tais pačiais žmonėmis. Nors gyvenimas būtų kiek lengvesnis, tai nėra būtinybė. Su laiku spaudimas dėl šios situacijos greičiausiai dings ir turėsite galimybę pagerinti santykius su partnerio draugais. Nors tai ir klišė, tačiau bus taip kaip lemta.

Galiausiai tai yra jūsų santykiai. Jei jūsų partneris atsidavęs ir nėra lengvai paveikiamas kitų žmonių nuomonės, nėra ko nerimauti. Negalite tikėtis, kad visiems patiksite, tačiau tol kol patinkate partneriui, viskas yra puiku.

Suaugusiems.lt

Ar sutariate su partnerio draugais?
 
Komentarai
Naujas komentaras