Ką daryti, jei partneris vaidina orgazmus?

Signs-of-Female-Orgasm-Know-When-She-Is-Faking-It-1024x576.jpg
 
Jei nuolat vaidinate orgazmą ir nusprendėte apie tai pasisakyti partneriui, šis pokalbis gali būti nušviečiantis, bet taip pat gali ištampyti nemažai nervų ir būti skaudus. Tačiau, jei jūsų partneris prisipažino jums, kad vaidina malonumą, tai taip pat gali būti labai sudėtinga. Žinojimas, kad partneris vaidina orgazmus gali pasireikšti išdavystės jausmu, gali suteikti nesaugumo ir painumo, o tai, kaip į tai reaguosite, gali pakeisti visą santykių eigą.

Orgazmų vaidinimas yra dažnesnis, nei dauguma mano. Vieno tyrimo metu išsiaiškinta, jog nors kartą orgazmą yra suvaidinę 41 % vyrų ir 76 % moterų.

Yra daugybė priežasčių, dėl ko žmonės vaidina orgazmus, tačiau vaidybos tikslas, dažniausiai, nėra apgavystė. Dėl orgazmų vaidinimo santykiai išyra retai, tačiau svarbu aptarti tai su partneriu, jei sužinojote, kad tai vyksta. Jei jūs esate išsiskyręs su partneriu dėl to, jog jis sužinojo, kad vaidinate orgazmą, greičiausiai, tai nėra pagrindinė skyrybų priežastis ir jūsų santykius gaubė kitos rimtos problemos. Daugeliui porų šią bėdą išspręsti nėra sunku.

Jei partneris prisipažino, jog vaidina orgazmus, štai kaip turėtumėte elgtis:

1. Pabandykite jį suprasti

Jausti skausmą dėl to, kad partneris vaidina orgazmus tikrai galima, tačiau pamėginkite suprasti tai, jog partneris nesistengia jūsų apgaudinėti. Tiesa ta, jog orgazmui pasiekti reikia labai daug pastangų, be to, dažnai jaučiamas spaudimas, kad orgazmą pasiekti privaloma bet kada, kai užsiimate seksu. Priežastis numeris vienas kodėl žmonės vaidina orgazmus yra ta, jog jie nori, kad partneris jaustųsi puikiai.

Jei jūsų partneris prabilo apie orgazmų vaidybą, prisiminkite, jog greičiausiai jis tą daro dėl to, jog trokšta pagerinti jūsų seksualinį gyvenimą, be to, rizikavo ir prakalbo apie tai atvirai. Taip pat svarbu suprasti vaidybos priežastis. Pabandykite išklausyti partnerio su supratingumu ir susitelkite į tai, kaip galima to išvengti ateityje.

2. Nepriimkite to asmeniškai

Nors partnerio orgazmo vaidyba jums gali atrodyti susijusi su jūsų seksualiniu meistriškumu, tačiau turime patikinti, jog tai su jumis visiškai nesusiję. Dažniausiai tai niekaip nebūna susiję su partneriu ir santykiais, tačiau yra susiję su paties vaidinančio partnerio pasitikėjimu savimi ir seksualumu. Taigi, svarbu nepriimti šios problemos asmeniškai.

Jūs nesate atsakingas ir neturėtumėte jaustis kaltas (nebent ignoruojate partnerio malonumą). Žinoma, jūs esate didelė proceso dalis, tačiau partnerio kūnas, protas ir nervai turi veikti išvien, kad jis sugebėtų patirti orgazmą. Net jei orgazmą patirti norima, fizinės ir emocinės kliūtys dažnai gali sutrukdyti.

3. Klauskite

Tai puiki galimybė jums sužinoti, kaip galima pagerinti jūsų ir partnerio seksualinį gyvenimą. Paklauskite, kodėl partneris vaidina, kodėl apie tai prabyla būtent dabar ir ko jam reikia pasiekti orgazmą. Jei partneris nežino, kokių priemonių imtis, kad pasiektų tikrą orgazmą, galite pasikonsultuoti su seksologu ar tiesiog patyrinėti vienas kito kūnus.

Puikus būdas sužinoti, ko reikia orgazmui pasiekti, yra žinojimas kaip partneris patenkina pats save, galite netgi paprašyti, jog jis tą jums parodytų. Paklauskite, kaip partneris paprastai pasiekia orgazmą, kai masturbuojasi. Jis galėtų jums parodyti ar apibūdinti technikas, kurių pagalba jaučia malonumą. Jei mylitės ir partneris turi vaginą, gali būti, jog jo kūnas nesukurtas pasiekti orgazmą vaginalinio sekso metu, taigi, gali prireikti klitorio stimuliacijos. 

4. Išnagrinėkite savo paties elgesį

Partnerio vaidybą nebūtinai reiškia, kad esate blogas meilužis, bet tai gali reikšti, kad spaudžiate jį, net jei tą darote netyčia. Partneris gali vaidinti dėl to, jog patiria spaudimą, susijusį su jų elgesiu akto metu, be to, įmanoma tai, jog jūsų žodžiai ir veiksmai tą spaudimą tik padidina. Jei šis spaudimas yra orgazmo vaidybos priežastis, gali prireikti tam tikrų pasikeitimų jūsų elgesyje tam, kad abu galėtumėte džiaugtis sveiku lytiniu gyvenimu.

Pavyzdžiui, gal partneris jaustųsi jaukiai, jei patikintumėte jį, kad orgazmas nėra svarbiausia akto dalis ir tai, jog jis orgazmo nepasiekia, nesumažina bendrai jaučiamo malonumo.

5. Sukurkite nuoširdesnius ir atviresnius santykius

Puiki žinia yra tokia: faktas, kad partneris prabilo apie vaidybą reiškia, kad jis nebenori nieko nuo jūsų slėpti. Taigi, tai puiki galimybė sukurti nuoširdesniems santykiams.

Galite įsipareigoti vienas kitam būti labiau atviri, daugiau komunikuoti tiek miegamajame, tiek ir už jo ribų.

Pradinis pokalbis gali būti sunkus ir skausmingas, tačiau, jei su tuo sugebėsite susidoroti, jūsų santykiai gali peraugti į visiškai kitą lygį. Žinoma, jei partneris melavo dar ir apie kitus dalykus, turėtumėte pagalvoti, ar tokius santykius verta gelbėti. Tačiau, jei žmogus sugebėjo jums atsiverti, greičiausiai, jis nusiteikęs ir pokyčiams.

Suaugusiems.lt

Ar kada suvaidinote orgazmą?
 
Komentarai
Naujas komentaras