Ką daryti, kai jis per greitai baigia?

keksas(8).jpg
 
Romantiška naktis su partneriu gali būti greitai sugadinta. Ir visai ne dėl to, kad abu apsinuodijote maistu ar netyčia sudeginai pagrindinį patiekalą. To priežastis gali būti visai kas kita.

Tai – priešlaikinė ejakuliacija, liaudiškai tariant, per greitas baigimas. Ne itin malonus dalykas tiek vaikinui, tiek ir merginai. Juk dažnas iš mūsų svajoja apie aistringą seksą, kuomet abu partneriai vienu metu pasiekia orgazmą. Žinoma, ne visada tai pavyksta. Ir ką tokiu atveju daryti?

Neversk jo blogai jaustis dėl to

Jis greitai baigė, pasiekė orgazmą, o tu nė nespėjai sureaguoti... Aišku, jis susigėdo ir atsiprašė, kad per greitai baigė ir nors tu stengiesi neparodyti savo nepasitenkino, kažkur giliai širdyje jautiesi ne itin maloniai.

Ką tokiu atveju daryti? Pirmiausia, nesmerk jo dėl to. Šiuo klausimu vyrai yra labai jautrūs, kodėl tavo kritika ir jo ego sumenkinimas gali turėti daugybę skaudžių pasekmių jo tolimesniam seksualiniam gyvenime. Kartais jau taip nutinka, kad vyras nesugeba ilgiau ištempti dėl pačių įvairiausių priežasčių. Neteisk jo dėl to, juk visko pasitaiko.

Užpykti turėtum tada, kuomet jis pabaigia, pakšteli tau į lūpas padėkodamas už nuostabų seksą ir nueina miegoti. Tai yra pats tikriausias įžeidimas, kurio negalima atleisti ir dėl kurio jis turėtų jaustis kaltu. Gero sekso paslaptis – jo ir tavo orgazmas, todėl jeigu jis finišavo pirmas ir tavęs nesulaukė, dabar turi pasirūpinti, kad tu būtum patenkinta. 

Pasakyk jam, ko tu nori

Taigi, jis baigė ir nori tave pamaloninti. Kyla klausimas – kaip greitai įkaisti ir pasiekti nuostabų orgazmą? Bene vienas iš veiksmingiausių būdų yra klitorio stimuliacija, todėl gali jam pasakyti, kad švelnus oralinis tau padės pasiekti pasitenkinimą.

Žinoma, gali būti ir kitų variantų, kaip jis gali tave pamaloninti. Tiek pirštukais, glamonėdamas tavo erogenines zonas ar atlikdamas atpalaiduojantį masažą su laiminga pabaiga. Pasakyk jam, ko tu nori ir taip bus lengviau pasiekti orgazmą.

Antras raundas

Kartais ne viskas pavyksta iš pirmo karto. Galbūt seksas iš pirmo karto buvo ne itin vykęs, todėl atsikvėpkit ir vėl pradėkit. 

Atsimink, kad seksas – tai malonumas, todėl net jei pirmą kartą mylintis nepatyrei orgazmo, svarbiausia, kad tau buvo malonu ir tai tave iš tiesų jaudino. Bandant antrą kartą viskas pavyksta daug greičiau. Be to, jūs abu vis dar esate įkaitę nuo praėjusio karto, todėl bus daug lengviau susijaudinti ir kiekvienas prisilietimas bus dar stipresnis.

Suaugusiems.lt

Priešlaikinė ejakuliacija („greitas baigimas“) - problema jūsų santykiuose?
 
Komentarai
Naujas komentaras