Ką reiškia sapnai apie jūsų mylimojo neištikimybę?

Dashboard_952_sleep_9_18.jpg
 
Nėra nieko blogiau, nei pabusti ryte dėl blogo sapno, ypač, jei tas sapnas liečia jūsų artimuosius. Jei palaikote santykius, sapnuodami, kad partneris jums neištikimas, galite pasijusti tikrai prastai net tada, kai neturite dėl partnerio jokių abejonių. Deja, sapnai apie neištikimybę yra vieni dažniausiai sapnuojamų košmarų: 2017 – aisiais atlikta apklausa, kurios metu paaiškėjo, kad vienas iš keturių žmonių yra sapnavęs, kad yra neištikimas, ar kad partneris eina į kairę. Tačiau ar šie sapnai turi būti priimami rimtai, o gal jų reikšmė subtilesnė?

Sapnai nėra ateities spėjimas. Tai metaforos ir simboliai konfliktų ir situacijų, su kuriomis mums sunku susidoroti. Tai kaip jaučiatės sapne rodo jūsų savijautą realiame gyvenime. Pavyzdžiui, jei sapnuojate, kad jūsų antroji pusė neištikima sapne ir jaučiatės išduotas, įskaudintas ir piktas, turite savęs paklausti kodėl gyvenime jaučiate pyktį, išdavystę ir dėl ko esate įskaudintas. Gali būti, jog šie jausmai niekaip nesusiję su antrąja puse, o šias emocijas jaučiate bendradarbiui ar darbdaviui, ar net gi mamai.

Nors mūsų sapnai negali nuspėti ateities, jie yra neblogi dabarties būsenų spėjimai. Tie jausmai nebūtinai turi būti susiję su partneriu ir svarbu sąmoningai juos identifikuoti ir rasti jų šaltinį, kad ir kur jis yra, nes jie atskleidžia jūsų emocinę būklę. Blogi sapnai yra emocinio paleidimo forma. Kai kurie ekspertai mano, kad smegenys priima abstrakčias baimes ir paverčia jas istorijomis. Baime tampa prisiminimu, o tada smegenims lengviau su tuo susidoroti. Sapnuodami apie tai, kad partneris jums neištikimas, greičiausiai, sapnuojate apie gilią savo baimę. Gali būti, jog tai baimė, kad partneris gali būti neištikimas, arba abstrakti nepasitikėjimo forma. Tas nepasitikėjimas gali būti jaučiamas tiek partneriui, tiek pačiam sau.

Kodėl blogi sapnai gali būti naudingi

Akivaizdu, kad niekas nenori sapnuoti košmarų, tačiau jie gali būti labai naudingi. Jie yra emocinės terapijos forma, kuri padeda susidoroti su jausmais, kai jaučiamės nusiminę. Nors košmarai būna baisūs ir net gi kelia nerimą, jie tikrai gali būti naudingi žmogui. Dažniausiai sapnuojame REM miego fazėje. Šioje miego fazėje smegenys rūšiuoja tai, kas nutiko dienos metu. Jei šiuo metu kyla problemos ir su jomis smegenys susidoroja, taip pasiruošiame dienai. Kai kurie ekspertai tiki, kad tam tikra duomenų išmetimo sistema, kuria smegenys naudojasi, kad iškrautų jus ir paruoštų naujiems dienos iššūkiams. Taigi, galima sakyti, kad tai naktinė terapija.

Taigi, jei sapnuojate, kad partneris jums neištikimas, gali būti, kad jūsų smegenys tuo metu dirba ties kitais svarbiais jausmais, kurie nesusiję su jūsų santykiais, o tai jus paruošia kitai dienai ir jos iššūkiams.

Ką daryti, jei sapnuojate, kad partneris jums neištikimas

Jei pasitikite partneriu, sapnas apie neištikimybę vis tiek gali stipriai pakeisti jūsų požiūrį į santykius realybėje. Taigi, kokie veiksmai labiausiai tiktų neleisti paranojai jūsų užvaldyti ir sugadinti santykių?

Jei sapne regite, kad partneris jums neištikimas, siūlome nepradėti partnerio kaltinti. Ir pasistenkite nebūti piktas ant partnerio visą laiką. Vietoje to, pažvelkite į savo vidų ir pasistenkite identifikuoti, iš kur gali kilti jūsų nepasitikėjimas. Paklausę savęs kas gali versti jus jaustis išduotu ir liūdnu, galite padėti ir savo santykiams, ir numalšinti nerimą.

Sapnai gali rodyti, kad jūsų pasitikėjimas santykiuose gali būti disorientuotas ir kad turite apie šiuos jausmus pasikalbėti su partneriu. Jei apie tai nekalbėsite, tai gali sugriauti santykius, kai imsite jausti stresą ir nerimausite dėl to, kas yra tiesa, o kas ne. Turite su tuo susidoroti atvirai ir kaip subrendęs žmogus. Komunikacija yra svarbiausia bet kokiuose santykiuose. Ir nors sapnai gali padėti susidoroti su asmeninėmis problemomis, pokalbis su antrąja puse yra būtinas sveikiems santykiams.

Sapnai apie neištikimybę gali gąsdinti, tačiau labai svarbu neskubėti daryti išvadų ar imti rodyti pirštais. Jei sapnuojate blogus sapnus ar jaučiatės neužtikrintai ir nusiminęs, geriausia, jei apie tai pasikalbėtumėte su partneriu, kad susidorotumėte su tuo kartu.

Suaugusiems.lt

Ar kada sapnavote antrosios pusės neištikimybę?
 
Komentarai
Naujas komentaras