Kaip atpažinti, jog jis jumis manipuliuoja

The-Perfect-Lipstick-Colors-for-Redheads-01-1080x675.jpg
 
Manoma, jog tikros manipuliacijos meistrės yra moterys, tačiau iš tiesų dažnai yra priešingai. Yra daug vyrų, kurie turi mylimą moterį, tačiau ja kuo puikiausiai geba pasinaudoti, jog pasiektų savo tikslų. O jie jų turi ir TAIP, vyrai gali būti tiesiog tobuli manipuliatoriai.

Suprasti kaip vyras manipuliuoja moterimi gali būti labai sunku ir tam gali prireikti daugybės laiko. Bet tai dar nereiškia, jog jo “perkąsti” neįmanoma. Viskas įmanoma ir šiuo klausimu moteris privalo  įsidėmėti du pagrindinius dalykus apie stipriosios lyties atstovus: Pirma, vyrai, kaip ir moterys turi savų tikslų (pavyzdžiui, seksas ir dėmesys). Antra, jie būtinai pasinaudos jūsų jautrumu, moterišku geraširdiškumu ir patiklumu.

Ir, kad ir kaip norėtųsi  tam paprieštarauti, moterį apsukti apie mažąjį pirštelį yra žymiai lengviau nei vyrą. Juk būtent jos, priešingai negu jie, kur kas dažniau įsivelia į įvairių šarlatanų, “gydytojų” ar prekybininkų  pinkles. Kodėl? Nes dailiosios lyties atstovės yra patiklios ir lengviau  pasiduoda jausmams. Taigi, apžvelkime pagrindinius vyrų manipuliavimo moterimi metodus bei tai, kaip visa tai veikia...

Vengia ginčų

Problemų aštrinimas, įžeidinėjimai ir pravirkdyta partnerė, tikrai nieko gero nežada , tačiau reikia pripažinti, kad santykiuose būna visko ir išvengti konfliktų kartais tiesiog – neįmanoma. Geriausiu atveju ginčas gali pasibaigti kurio nors vieno iš partnerių naudai. Tada kuriam nors vienam  tenka pasiduoti ir toliau gyvenama taikoje ir ramybėje. Tačiau įsidėmėkite, manipuliatoriai vyrai taip lengvai nepasiduoda ir užuot pripažinę, jog jie daugiau argumentų nebeturi, jie mieliau ima ir užsitveria  tylos sieną, ir daugiau su jumis šio, jam nenaudingo klausimo, nebeaptarinėja. Mes naiviai tikimės, jog viskas daroma teisingai ir pradedame galvoti, jog iš tiesų jis lieka nuskriaustas, kol galų gale konfliktas baigiasi ne kompromisu, o klausimo be argumentų naudai. 

Skundžiasi sveikata

Dėmesio vyrai nori ne mažiau nei moterys. Deja, jo kartais įmanoma gauti tik apsimetus auka. Vyrai puikiai žino, jog šioje situacijoje geriausia yra nusitaikyti į savo sveikatą.  Ar jam ne per dažnai staiga suskausta ranką, koją ar suima beviltiški pilvo skausmai, o gal jis net apsimeta mirusiu? Jūs staiga metate visus savo reikalus, padedate trumpą sijoną į šalį ir atšaukiate savo susitikimą su draugėmis bei liekate slaugyti ligonio? Gali būti, jog tokiu būdu jis tik manipuliuoja jumis. 

Tačiau svarbu pabrėžti, jog sveikatos problemos vargina vis daugiau vyrų ir moterų, todėl suversti kaltės vien jo manipuliacijoms nederėtų. Moteris turi rūpintis vyro sveikata, juk  tai vienas geriausius būdų parodyti savo meilę. Taigi, jei jūsų antroji pusė dirba sunkų fizinį  arba pavojingą darbą , ar vardan sveikatos metė rūkyti, gali būti, jog jo nusiskundimai yra tikri. 

Jis jus kaltina

Vyrai mėgsta kaltinti, o santykiuose savo kaltinimų dėka jis gali smogti į pačią jautriausią moters vietą – jausmus. Stengiatės viską daryti vardan vyro ir šeimos gerovės? Ruošiate skanią vakarienę, lyginate ir skalbiate jo drabužius, netgi bandote jį suvilioti, bet jam niekas neįtinka? Jis vis vieną jums nuolat pažeria kritikos dėl pačių įvairiausių dalykų, kiekviename žingsnyje? Tai vienas skaudžiausių ir pavojingiausių manipuliavimo būdų, kuriuos vyrai pasitelkia siekiant visiškai sugriauti santykius arba/ir  atsikratyti savosios kaltės jausmo. Jeigu pastebite tokį vyro elgesį, vertėtų išsiaiškinti ar už viso to nesislepia kita moteris?

"Spręsk pati", "Neturiu nuomonės" arba "Nieko gero"

Pirmiausia, jūs suaugusi moteris ir turite teisę nuspręsti, kaip jums rengtis ar kokia spalva dažyti plaukus. Tačiau jūsų manipuliatorius mano kitaip. Jis ima kritikuoti jūsų naują garderobą, plaukus ar nagus arba dar geriau - nutyli savo nuomonę. Su šiuo manipuliavimo principu greičiausiai yra susidūrusi kiekviena moteris  ir pernelyg neįsižeidžia dėl to, jog partneriui ji nepasirodėte tokia patraukli, kaip norėtųsi. Kaip veikia šis vyrų manipuliatorių modelis? Jis greičiausiai iš tiesų nemano, kad naujasis įvaizdis jums netinka ir jis tikrai  puikiai žino, kad moterims nepatinka vyrai, kurie puola joms po kojomis. Vyrai tikrai nenori tapti atversta knyga ir nei vienam stipriosios lyties atstovui nepatiktų, jei moteris galėtų, be vargo, skaityti jų mintis. Šiuo atžvilgiu, nutylėtas komplimentas veikia išties puikiai, nes dailiosios lyties atstovės tampa suinteresuota įrodyti savo seksualumą ir patrauklumą. Viso to rezultatas – karštas ir audringas seksas. 

Dažni prisipažinimai meilėje

Būkite atsargios: per romantiškas vyras reiškia, kad jis iš jūsų kažko nori, arba jis – kvailys. Kuris yra geriau – skonio reikalas. Kiekviena moteris trokšta išgirsti tris žodžius “Aš tave myliu” ir kiekvienas vyras, apeliuodamas į pačius stipriausius moters jausmus, šių trijų žodžių pagalba gali pasiekti bet kokių tikslų (seksas, išvyka su draugais, brangus pirkinys ir kt.). Trumpai tariant, tai reiškia: “Aš galiu padaryti bet kokią nesąmonę ir pasitelkęs keletą romantiškų triukų – atsipirksiu su kaupu”.

Žinoma, visi žmonės yra skirtingi ir pasaulyje apstu tikrų romantikų, tad siekiant išsiaiškinti, ar jūsų partnerio romantiškumas tikras, ar dirbtinis, reikėtų stebėti jo elgesį  ir kiekvieną įtartiną gestą vertėtų įsidėmėti (dar geriau užsirašyti). 

Išimtis: santykių pradžioje mes visi galime elgtis itin romantiškai, nes meilė mus tiesiog pakeičia, tad pradinėje meilės stadijoje dažni prisipažinimai meilėje greičiau jau yra tiesa, nei manipuliacijos. 

 Išeinu

Tai paskutinė manipuliavimo priemonė, kurią gali pasitelkti stipriosios lyties atstovai. Jis tiesiog susirenka daiktus ir  užuot vėlusis į menkiausius ginčus (išskyrus jo išsakytas trumpas ir arogantiškas frazes ) žengia pro duris. Ar tai manipuliavimo priemonė ar noras įsitikinti tikraisiais mylimosios jausmais – sunku pasakyti. Tačiau faktas, jog tikslas pateisina priemones. Toks vyro elgesys greičiausiai paskatins moterį jį apsikabinti ir paprašyti neišeiti. Kartais tik tokios priemonės padeda dviems žmonėms susikalbėti, tačiau jeigu taip elgiamasi nuolatos, nederėtų stebėtis, jog vieną kartą liksite už uždarų durų. 

Kartais įvairios manipuliavimo priemonės veikia "gydančiai" ir gali padėti sužadinti didesnę aistrą bei priminti  apie pamirštus jausmus. Tačiau kada visi manipuliavimo triukai tampa įpročiu, su laiku jie ima nebeveikti. Tad kartą ir visiems laikams reikėtų įsidėmėti, jog  santykiai, tai ne žaidimas jausmais, o tarpusavio ryšiui gyvuoti yra būtinas nuoširdumas ir įsiklausimas į antrosios pusės interesus. 


Suaugusiems.lt

Ar manipuliuojate partnere/partneriu?
 
Komentarai
Naujas komentaras