Kaip komunikuoti lovoje, jei esate natūraliai tylus?

pora-70725806.jpg
 
Jei viską apie seksą sužinojote iš pornografinių filmų, galite manyti, jog garsus, nevaržomas, aistringas riaumojimas natūralus kiekvienam, ypač moterims. Tačiau, jei nesate tikras, kaip save išreikšti lovoje, tikrai nesate nenormalus. Daugelio žmonių pirmoji seksualinė patirtis yra masturbacija, o jos metu nėra jokios priežasties garsiai aimanuoti, todėl esant su partneriu gali prireikti pastangų komunikacijai.

Seksas ne visada baigiasi nevaržomais ir garsiais orgazmais. Vietoje to, kad susitelktumėte į tai, ką turite daryti, jausti ar kaip skambėti, pamėginkite pasimėgauti akimirka. Geriausias būdas išreikšti save lovoje – leisti viskam vykti natūraliai. Seksas reikalauja tam tikro pažeidžiamumo lygio, tačiau, jei tapsite bent truputį labiau pažeidžiamas, pamatysite kaip tai keičia akto patirtį. Kai nusiginkluosite, pamatysite, jog jūsų kūno ir verbalinė komunikacija pasikeis natūraliai tokiu būdu, kokio niekada neįsivaizdavote.

Jei esate tylus miegamajame, štai keli būdai, kurie padės išreikšti save sekso metu:

1. Akių kontaktas

Komunikuoti veidu galite tiek pat sėkmingai, kaip balsu. Be to, daugelis sekso specialistų sako, jog žiūrėjimas partneriui į akis sekso metu suintensyvina patirtį. Negalvokite apie mimiką, kad ir ką daro jūsų veidas. Akių kontaktas parodo dėmesį ir tai, kad esate įsitraukęs ir atsipalaidavęs.

2. Garsiai įkvėpkite

Jei jums sunku garsiai reikštis sekso metu, pamėginkite tai: giliai įkvėpkite, o iškvėpdami atsiduskite garsiau. Tai taip pat naudinga jūsų kūnui, nes galite lengviau atsipalaiduoti.

3. Naudokitės kūno kalba

Greičiausiai, jūsų kūnas juda, tačiau sąmoningi judesiai gali išreikšti jūsų susijaudinimą partneriui. Pamėginkite labiau prisispausti prie partnerio ir judinti klubus.

Lieskite. Raskite tai, kas patinka partneriui ir nesivaržykite. Taip pat galite šypsotis, linktelėti, atlošti galvą atgal.

4. Skleiskite garsus

Net jei jums sunku išreikšti save garsais, galite eksperimentuoti. Viskas gerai net, jei ir garsas neskambės labai natūraliai. Atsiduskite, aimanuokite, rėkite – tiks viskas. Prisiminkite garsus, kuriuos skleidžiate, kai skaniai valgote – panašūs garsai tinka ir seksui.

5. Kalbėkite

Taip pat labai priimtina kalbėtis sekso metu. Naudokitės tokiomis frazėmis kaip: “Man tai patinka”.

Jei jaučiate stresą dėl to, kaip komunikuoti lovoje, galite pasikalbėti su partneriu apie tai, kokios formos komunikavimas patiktų jam. Gali būti, jog partneriui patinka ir tylus seksas, jis taip pat gali būti karštas.

Suaugusiems.lt

Ar jums sekasi komunikuoti lovoje?
 
Komentarai
Naujas komentaras