Kaip nėštumo metu keičiasi seksas?

pregnant-sex-main.jpg
 
Net jei nesate tikras, ar norite turėti vaikų, turbūt esate pagalvojęs apie pokyčius žmogaus kūne, kurie atsiranda nėštumo metu. Pradedant nuo krūtų jautrumo, baigiant visais hormoniniais pokyčiais, tačiau apie tai daug informacijos galite rasti internete ir knygose. Na, o kai kalba pasisuka apie seksą nėštumo metu, reikalingą informaciją surasti darosi kiek sunkiau.

Nėštumo hormonai sužadina libido ir malonumo jausmą, taip pat suteikia dažnesnius ir ilgesnius orgazmus moterims. Tačiau tiek nėščioms moterims, tiek jų partneriams reikšmingai pasikeičia ir mąstymas. Kai kuriems seksu mėgautis trukdo jaučiamas stresas, kuris atsiranda bandant pastoti, kitiems – nerimas dėl būsimo kūdikio ir laukiančios ateities.

Taigi, tai psichologinė dalis. Tačiau, kas nutinka fiziniam kūnui? Ar pilvukas trukdo mylėtis? Ar galima pakenkti kūdikiui? Tai gali būti gana sudėtinga, tačiau tikrai verta mylėtis nėštumo metu. 

Biologiniai pokyčiai gali trukdyti rasti patogią pozą seksui, tačiau tai taip pat gali suteikti smagius iššūkius, kurie leis patirti daugybę naujovių. Visi papuolame į komfortišką rutiną su partneriais, tai ir normalu, ir veika. Tačiau nuostabu kažką pakeisti ir mėgautis šviežiu ir jaudinančiu seksu. 

Ar esate pasiruošę nėštumo seksui, kuris bus smagus ir įdomus? Štai jums patarimai kiekvienam nėštumo trimestrui:

Pirmasis trimestras

Pirmąjį nėštumo trimestrą kankina pykinimas ir nuovargis. Šiuo metu abu būsimi tėvai jaučia didelį nerimą dėl nėštumo. Krūtys didėja ir jautrėja. Kai kurios moterys jaučiasi patogiai savo besikeičiančiame kūne ir susitaiko su priaugtu svoriu. Pirmasis trimestras, greičiausiai, kelia daugiausiai iššūkių ir mažiausiai seksualus. Tačiau tai labai priklauso nuo kiekvieno žmogaus individualiai. 

Pabandykite šaukštelio sekso pozą

Ši poza tinka ne tik mieliems apsikabinimams. Leiskite nuvargusiam kūnui kiek pailsėti ir pasimėgaukite seksu neįpareigojančioje pozoje pirmąjį trimestrą.

Partnerė atsigula ant šono, sulenkdama kojas per kelius. Partneris gulasi ant šono ir skverbiasi iš nugaros.

Antrasis trimestras

Antrasis nėštumo trimestras beveik visoms poroms būna patogiausias ir gyviausias. Būsimi tėveliai gali atsipalaiduoti ir nebesijaudinti dėl galimo persileidimo, taip pat, gali apie tai pranešti draugams ir šeimai. Pykinimas ir nuovargis sumažėja, o kūnas ima atrodyti kaip nėščios moters, nors vis dar patogu, o pilvukas netrukdo. Daugybė moterų mėgaujasi puikiu seksu antrajame nėštumo trimestre.

Pabandykite kaubojės pozą

Antrasis nėštumo trimestras būna pats seksualiausias, tad kodėl gi to neatšventus būnant viršuje?

Partnerė viršuje, „joja“ ant partnerio. Ši poza suteikia visą kontrolę partnerei – ji reguliuoja tiek skverbties gylį, tiek kampą, tiek intensyvumą. Šią pozą paįvairinti galite įvairiais būdais, pavyzdžiui, partneris gali sėdėti lovoje ar ant kėdės. Žaiskite, o ši poza bus dar ir puiki treniruotė!

Trečiasis trimestras

Trečiajame nėštumo trimestre moterys ima jausti labai sustiprėjusį libido, o malonumas būna tiesiog neapsakomas, todėl seksas tampa dar geresnis. Artėjant gimdymo datai, ši energija kiek silpsta, o biologija iškelia dar didesnius iššūkius. Daugybė moterų mėgaujasi seksu visą nėštumo laikotarpį iki paskutinių jo savaičių, kai mylėtis tampa šiek tiek sudėtinga.

Pabandykite varlytės pozą

Turbūt žinote šuniuko pozą, tačiau trečiame nėštumo trimestre turėtumėte susipažinti su varlytės poza.

Ši poza labai panaši į žinomą šuniuko pozą klūpint ant visų keturių, tačiau remiantis alkūnėmis, o ne rankomis. Ši poza leidžia labiau ilsinti riešus. Partnerė gali pasikišti pagalvę po pilvu, kuri suteiks daugiau patogumo. Jei partnerė yra trečiame nėštumo trimestre, o pilvukas yra žemai, labiau prasiskėskite, tai padės lengviau skverbtis.

Štai ko tikėtis iš sekso, kai laukiatės. Ar esate tam pasiruošę?

Suaugusiems.lt

Ar mylėjotės nėštumo metu?
 
Komentarai
Naujas komentaras