Kaip padidinti krūtinę

14293921438568.jpg
 
Tam tikrų kūno dalių dydis yra viena aktualiausių temų. Vyrams ramybės neduoda varpos dydis, o štai moterims neretai nerimą kelią jų krūtinės apimtis. Nemaža dalis moterų mano, kad maža krūtinė lemia mažesnę sėkmę gyvenime. Ši problema egzistavo visais laikais, tačiau šiandien krūtinės dydžio klausimas pasiekė visuotinį susidomėjimą.

Dar 1887 metais buvo siūloma padidinti biustą vašku, juo pripildant pieno liaukas. Vėliau atsirado ir modernesni metodai, tokie kaip skysto vaško, parafino, augalinio aliejaus įpurškimas į krūtinę. Žinoma, krūtinė tikrai padidėdavo, tačiau tokie eksperimentai turėdavo  liūdnų komplikacijų, tokių kaip kraujagyslių embolija (kraujagyslių užsikimšimas).

XX amžiuje buvo atrastas naujas krūtinės padidinimo metodas, naudojant silikoną. Pirmosios  šį metodą išbandė Japonijos prostitutės ir didesniu biustu džiugindavo tuometinius JAV karius. Netrukus šis metodas išpopuliarėjo ir pačioje Amerikoje. Pirmiausia krūties didinimo mada pasiekė Amerikos šou verslą ir kino industriją. Viena pirmųjų atstovių, pasinaudojusių šia medicinos naujove, buvo Marlin Monro. Tačiau, kad ir kaip gražiai visa tai atrodė, tuometiniai silikono implantai nebuvo pakankamai ištirti ir sukeldavo baisių komplikacijų: nekrozę , fibrozę, granuliomas, fistules. 

Todėl ir toliau buvo ieškoma būdų biustui padidinti. Septintajame dešimtmetyje mamologai pasiūlė kitą alternatyvą krūtų padidinimui ir buvo sukurti  implantai, pagaminti iš polivinilo alkoholio, kuris atliko kempinės funkciją. Vėl gi, ir šis metodas kėlė begalę problemų moterims. Aplink kempinę susiformavęs jungiamasis audinys deformuodavo krūtų formą ir jos atrodydavo labai nenatūraliai. O kartais nutikdavo ir taip, kad krūtinė net sumažėdavo. 

Vėliau buvo taikytos naujesnės technologijos. Nauji implantai pagaminti iš silikoninės gumos, silikono ir gelio užpildu buvo pergalingas  atradimas medicinoje.  Pirmoji moteris, kuriai buvo atlikta tokia operacija iki šiol yra gyva ir sveika.

Tolimesnės krūtų padidinimo tendencijos tapo dar modernesnės, dar patikimesnės ir atėjo su nauja jėga. Buvo išrasti  fiziologinio tirpalo implantai, kurie vėliau buvo patobulinti, papildant juos silikoniniu geliu. Šie pokyčiai iki šiol populiarūs ir pasak plastikos chirurgų yra saugūs moteriai. Tačiau seniau, ne kiekviena mergina galėdavo sau leisti tokią prabangią krūtinę, o šiandien sunku ir pasakyti, kurios merginos krūtis tikros, o  kurios, kiek patobulintos.

Žinoma, ne visos damos ryžtasi tokiam drastiškam žingsniui ir bando spręsti šią problemą be chirurginio įsikišimo. Įvairūs krūtinę didinantys kremai, geliai, pompos gali padailinti ir šiek tiek padidinti krūtinę. Tiesa, ryškių rezultatų ir aplinkinių reakcijos vargu ar sulauksite, tačiau padailinta krūtinė po gimdymo ar  šiek tiek pagražinta krūtų forma vyresniame amžiuje, suteikia moteriai daugiau pasitikėjimo savimi.

Yra dar ir kiti liaudyje žinomi metodai, kuriais kaikurios moterys siekia pasidininti krūtis. Tačiau besaikis alaus gėrimas ar batono valgymas greičiau atneš priešingą rezultatą išvaizdai. Nebent jus tenkintų viso kūno papilnėjimas ir mėlyni ratilai po akimis dėl besaikio alaus vartojimo.

Moters svajonė yra  turėti gražią, seksualią krūtinę ir tokių rezultatų galima pasiekti lankant specializuotas  fitneso treniruotes, naudojant įvairius vaistus bei tam skirtas priemones ar atliekant chirurgines procedūras. Kiekvienos moters teisė rinktis jai priimtiniausią ir tinkamiausią krūtinės padidinimo būdą, jei tik ji mano, kad didesnė krūtinė padės jai jaustis geriau. Tačiau svarbu suprasti, kad didelė  laimė nebūtinai turi slėptis už didelių krūtų.

Ką manote apie krūtinės padidinimą?
 
Komentarai
Naujas komentaras