Kaip pagauti neištikimą partnerį?

o-INFIDELITY-facebook.jpg
 
1 komentaras
Įtarimas, kad partneris jums neištikimas gali sugniuždyti. Gal bandėte slapta tikrinti partnerio mobilųjį, ar rašėte jam iš netikro profilio pažinčių svetainėje? Tai gali būti ne pačios sveikiausios priemonės problemai išspręsti.

Štai ką daryti rekomenduoja ekspertai:

1. Atsitraukite ir pagalvokite, ar jūsų įtarimai bent kiek pagrįsti.

Svarstydami ir nuolat nerimaudami dėl to, ar partneris jums ištikimas, ar ne, patiriate didžiulį stresą. O jei iš tiesų neturite tvirtos priežasties, kuri leistų manyti, kad partneris jums neištikimas, galite sukelti rimtų problemų santykiams.

2. Nepažeiskite privatumo.

Tai gali būti bandymas tikrinti partnerio telefoną tam, kad rastumėte neištikimybės įrodymų. Tačiau tai nėra pati geriausia mintis. Jei partneris nėra jums neištikimas ir pamatys, jog sekate jį, tai gali sumažinti jų pasitikėjimą jumis.

3. Pasikalbėkite su partneriu.

Leiskite jiems pasirinkti sakyti tiesą. Paprašykite, kad partneris parodytų jums savo telefoną ir pasižiūrėkite kas bus. Jei jis sutiks, galėsite imtis (arba nesiimti) veiksmų, priklauso nuo to, ką rasite, arba ko nerasite. Jei partneris bijos ir nenorės, tai rodo, kad jūsų santykiuose kažkas ne taip.

4. Supraskite, kad jei šnipinėsite, turite būti pasiruošęs viskam.

Dažnai šnipinėjimas gali iššaukti tik daugiau klausimų nei atsakymų. Galite atrasti tokios informacijos, kuri bus neteisingai interpretuojama be konteksto, arba galite atrasti kažką, kas sustiprins įtarimus.

5. Pagalvokite kaip reaguosite.

Vien tik nuovoka dėl neištikimybės gali suteikti daug nepasitikėjimo savimi. Jei paklausite partnerio, ar jis jums neištikimas ir partneris atsakys teigiamai, geriau būkite iš anksto apgalvoję, ką darysite. Iš pradžių gali būti gera atskleisti apie partnerio neištikimybę socialiniuose tinkluose, tačiau po to galite ir pasigailėti, todėl nesielkite spontaniškai. 

6. Leiskite profesionalui dirbti savo darbą.

Jei tikrai įtariate partnerį neištikimybe, pasamdykite privatų detektyvą. Yra tam tikri dalykai, kuriuos privatūs sekliai gali padaryti legaliai, tačiau, jei taip elgsitės jūs, tai gali būti persekiojimas arba priekabiavimas. Be to, įrodymai surinkti profesionalo gali būti pateikiami teisininkams (skyrybų atveju).

7. Susikurkite pasitraukimo taktiką.

Jei esate susituokę, susiraskite skyrybų advokatą. Galite susikurti atskirą elektroninio pašto paskyrą, per kurią bendrausite tik su savo skyrybų advokatu. Tokiu būdu galėsite laisvai ir atvirai bendrauti su teisininku, nesibaimindami, kad partneris ką nors sužinos.

Suaugusiems.lt

Ar esate buvęs neištikimas?
 
Komentarai (1)
Visiška nesamonė.
Naujas komentaras