Kaip pamilti savo kūną?

moteris-68473022(1).jpg
 
Reikia pripažinti, jog kartais net ir labiausiai pasitikinti savimi moteris ima ir suabejoja savo kūnu. Pasaulį užvaldęs jauno kūno kultas, diktuojantis laibą liemenį, putlias krūtis ir didelį užpakaliuką priverčia moterį susigūžti, kad ji nė kiek nepanaši į idealą.

Taip ir atsiranda kompleksai – nesinori, kad vyras matytų tavo nuogą kūną, pradedi mažiau valgyti, daugiau sportuoti. Bet vis tiek pasiekti rezultatai tavęs netenkina! 

Ką tokiu atveju daryti? Pirmiausia, išvykite šalin nepageidaujamas mintis iš galvos. Įvairių kompleksų šaltinis – tai jūsų galva, todėl pradėkite apie save mąstyti tik teigiamai. Atsiminkite kelis efektingus patarimus ir kartokite sau juos kiekvieną dieną. Kuomet pradėsite tikėti savimi, jūs pajusite, kad tampate daug laisvesnė, seksualesnė ir geidžiama aplinkinių. Kodėl? Nes jūs pagaliau supratote, kad esate graži!

Žemiau yra pateiktos kelios frazės, kurias turi žinoti kiekviena moteris. Užsirašykite jas ant lapelio arba į užrašų knygelę ir atminkite, kad tai, kas yra parašyta, yra tikra tiesa ir jums nevalia to paneigti!

„Aš esu graži“

Kiekviena moteris yra skirtinga ir unikali. Visuomenėje pateikiami tobulos moters – gražuolės jaunos blondinės, tobulos namų šeimininkės ar karjeros aukštumas pasiekusios moters – standartai negali būti taikomi kiekvienai sutiktai moteriai. Dažnai tobulos moters portretas slepia sugniuždytą asmenybę, todėl neverta sekti to, kas yra laikoma standartu. 

Būkite savimi. Grožis yra ne tik fizinis, bet ir vidinis, todėl būkite graži tiek išore, tiek ir vidumi. Nealinkite savo kūno žurnale rasta dieta – tegul kvalifikuotas sporto treneris pasako, kaip galėtumėte patobulinti savo kūną. Skaitykite knygas, domėkitės pasaulio naujienomis ir pamilkite savo natūralų grožį. Kaip tai padaryti? Atsistokite priešais veidrodį nuoga ir patyrinėkite savo kūną. Ką pamatėte? Ar iš tiesų esate tokia negraži? 

„Aš esu seksuali“

Taip, jūs esate seksuali. Jūs esate deivė, dėl kurios graikų dievai susipeštų su romėnais. Jūs – tai aukso lobis, kurio neranda patyrę lobių medžiotojai. 

Jeigu šios frazės jums skamba kvailai, išbandykite kai ką efektyviau. Įsigykite prabangius ir tarpusavyje derančius apatinius ir jais puoškitės ne prieš vyrą. Dažniausiai moterys susigundo įsigyti gražesnį apatinių komplektą tik dėl vyrų akių. Bet kas pasakė, kad prabangūs apatiniai skirti tik jiems? Gražus apatinis trikotažas padeda sustiprinti pasitikėjimą savimi, taip pat puošia jūsų kūną. Netaupykite puošnesnių kelnaičių aistringam vakarui ir verčiau dėvėkite jas darbo metu ar užsiimant jums miela veikla. Ir būkite seksuali!

„Mano partneris myli mano nuogą kūną“

Visiškai normalu, kad pirmųjų sueičių metu gali šiek tiek gėdytis savo kūno. Galbūt nespėjote pašalinti visų plaukelių nuo kojų ar bikinio zonos, o dar tie keli papildomi kilogramai, sugulę ant liemens. Vargu, ar tai pastebės vyras – preliudijos akimirką, kaip ir kiekvienam vyrui, jam svarbiausia bus jus pamaloninti ir pasiruošti nepakartojamoms akimirkoms. Be to, nuogas moters kūnas vyrams yra tarsi signalas, kad ji yra pasiruošusi mylėtis. Ir šiaip, jeigu pradėjote mylėtis su nauju partneriu, vargu ar jam rūpės, kad ant kairės kojos blauzdos styro nenuskusti plaukeliai. Jis norės karšto sekso su jumis, kam rūpi smulkmenos?

Suaugusiems.lt

Ar esate patenkinti savo kūnu?
 
Komentarai
Naujas komentaras