Kaip patenkinti partnerę rankomis... geriau nei bet kada anksčiau!

pora-lovoje-57441ab5c2f74(1).jpg
 
Apklausos parodė, kad daugumai moterų malonumas, kurį partneris suteikia ranka, yra ne tik puiki alternatyva įprastam seksui, bet kartais netgi geresnis variantas nei klasikinis lytinis aktas. Ne todėl, kad partnerio kaip meilužio gebėjimai būtų neįspūdingi, o todėl, kad tuo metu moteris aiškiau nei bet kada jaučia: visas jo dėmesys sutelktas tik į ją!

Pirmas žingsnis. Jei nusprendėte tenkinti ją ranka, nepamirškite prieš tai sukurti tinkamą nuotaiką ir įkaitinti savo partnerę. Užklupta netikėtai, kai nuotaika seksualiniams žaidimams dar nesukurta, ji greičiau susierzins nei užsives. Taigi įžanginės glamonės, bučiniai ir seksualūs pašnekesiai prieš pagrindinį veiksmą – būtina dalis.

Tebūnie patogu! Tenkinant partnerę ranka galima pasirinkti įvairiausias pozas, tačiau pati patogiausia vis dėlto yra klasikinė: ji guli praskėtusi kojas, jis klūpi jai tarp kojų. Jos klubus galite kilstelėti pagalvėle, taip pat pravers ir pagalvėlės po keliais. 

Jūs, ji ir... lubrikantas. Kad pojūčiai būtų sklandesni ir išties nepakartojami, būtinai naudokite lubrikantą. Nepaisant to, kad moteris ir taip lengvai sudrėksta, slydimas, kurį užtikrina geras lubrikantas, suteiks jūsų glamonėms daugiau aistros užtaiso.

Sužadinkite. Atsigulkite arba atsiklaupkite jai tarp kojų. Sulenkite smilių ir didįjį pirštą ir pradėkite stimuliuoti jos lytines lūpas šių pirštų kauliukais, braukykite aukštyn-žemyn tvirtais, bet švelniais judesiais. Galite nusileisti žemiau, prie išangės, bet ten neužsibūkite (bent jau kol kas – moteris turi būti kaip reikiant užsivedusi, kad šios zonos stimuliacija imtų teikti malonumą, taigi šiame etape užteks tik pavienių prisilietimų), vėl kilstelėkite delną aukščiau, link klitorio.

Pagrindinis judesys. Tai bene paprasčiausias, lengviausias, bet kartu ir veiksmingiausias būdas suteikti jai malonumo. Nykščiu ir smiliumi švelniai suimkite klitorį, sukite jo galiuką ir slinkite pirštais išilgai žemyn, o tada – aukštyn. Dažnai sakoma, kad klitoris yra labai stipriai sumažinta varpos kopija, taigi nors vietos ir nedaug – imituokite panašų judesį, kokiu liečiate savo varpą kai masturbuojatės. Įvaldę šį judesį pagaukite ritmą ir kurį laiką taip stimuliuokite jos jautriausią vietelę.

Laikrodžio stebėtojas. Nuolat stebėkite, kurios būtent jūsų glamonės ir kurių taškų stimuliavimas moteriai sukelia daugiausiai malonių pojūčių. Tą aiškiai parodys jos dejonės, suintensyvėjęs kvėpavimas, arba tiesiog gali pasakyti ji pati. Ir vis dėlto kaip nepasiklysti? Įsivaizduokite, kad moters vagina – tai laikrodis. Jo viršuje, ties gaktikauliu – 12 valandų, apačioje, prie makšties – 6. Dabar beliko nustatyti, ties kuria valanda įsitaisę jos jautriausi malonumo taškai.

Išdykęs smilius. Smiliaus galiuku sukiokite ir stimuliuokite klitorį. Tai nereiškia, kad turėtumėte spaudyti tik vienoje vietoje. Judėkite apskritimais spiralės principu – nuo visai mažučio link didesnio, apimančio visą genitalijų sritį. Šį judesį kaitaliokite su glostymu, švelniu žnaibymu, kartkartėmis – negiliu įsiskverbimu pirštu į makštį.

Tiksliai aplinkui. Vėliau vėl grįžkite prie klitorio, vedžiokite pirštu aplink jį. Stebėkite partnerės reakciją – daugeliui moterų nepatinka tiesioginė klitorio viršūnėlės stimuliacija arba patinka tik visai priartėjus prie kulminacijos. Užtai švelnus žnaibymas smiliumi ir nykščiu arba smiliumi ir didžiuoju pirštu – tikrai judesys be konkurencijos.

Padvigubinkite veiksmą. Sujaudinę savo partnerę galite pereiti ir prie dar intensyvesnės, dvigubos stimuliacijos – klitorio ir taško G. Įveskite vieną ar du pirštus į jos makštį (nepamirškite lubrikanto!), šiek tiek juos sulenkite, kad pirštų galiukais liestumėte priekinę sienelę (ji lygiagreti pilvui). Iš pradžių palaikykite kelias sekundes pirštus tokioje padėtyje, leiskite partnerei apsiprasti, o tada pirštų galiukais braukykite sienele. Paprašykite, kad partnerė jums duotų ženklą, jei tam tikroje vietoje ji pajus stipresnių, malonesnių pojūčių – vadinasi, jūs atradote tašką G. Įsidėmėkite šią vietą. Judinkite čia pirštus taip, tarsi kviestumėte prieiti. Išlaikykite judesių ritmą ir intensyvumą, vėliau galite improvizuoti – pavyzdžiui, pirštų galiukais vedžioti zigzagus šio taško srityje. Šis judesys padės partnerei šiek tiek pailsėti nuo užplūdusio intensyvaus emocijų kilimo aukštyn, kartu neprarandant susijaudinimo. Tuo pat metu kita ranka tęskite klitorio stimuliaciją. Dar didesnio efekto sulauksite į pagalbą pasitelkęs vibratorių arba elektrinį klitorio stimuliatorių. Šie daikčiukai jos orgazmą ypatingai sustiprins.

Laiku sustoti. Moteriai patiriant orgazmą klitorio stimuliaciją nutraukite. Jis tuo metu tampa itin jautrus, tad intensyvūs judesiai gali kelti net skausmą. Verčiau tiesiog tvirtai prispauskite jį delnu. Dar geriau – prie riešo esančia delno dalimi spustelėkite klitorio zoną, o pirštų galiukais – tarpvietę ir išangės sritį. Kitos rankos pirštais likite makštyje. Leiskite partnerei pasimėgauti akimirka.

O! Kas toliau? Ir nepamirškite svarbiausio – švelnių glamonių (bet jau nebe genitalijų srityje) ir jaukaus pokalbio po orgazmo. Leiskite partnerei pasijusti pačia mylimiausia ir geidžiamiausia pasaulyje.

Suaugusiems.lt

Ar dažnai tenkinate/būnate patenkintos rankomis?
 
Komentarai
Naujas komentaras