Kaip prašyti sekso nedarant to keistai

exactly-how-to-ask-for-the-sex-you-really-want.jpg
 
Sekso prašymas yra keblus ne tik dėl potencialaus atstūmimo, bet ir kritikos, gaunamos iš partnerio. Nesvarbu kiek laiko esate drauge, sekso prašymas visiems yra sudėtingas klausimas, pilnas rizikos ir spąstų. Taigi, kaip gauti tokį seksą, kurio trokštate be keisto prieskonio?

Vyrų ir moterų susijaudinimo ženklai skirtingi. Moterys siunčia susidomėjimo signalus kalbėdama pirmuoju asmeniu, o vyrai ima šnekėti monotonišku balso tonu, kuris būna žemesnis, nei paprastai. Moterys signalizuoja savo nesusidomėjimą, naudodamos apsisaugojimo frazes, tokias kaip “galbūt”, “greičiausiai”, “turbūt”. Vyras gali padidinti antrojo pasimatymo galimybę rodydamas palaikymą tokiomis frazėmis kaip “tai turėtų būti sunku”, ar “tai skamba kaip sudėtingas iššūkis”, ar paprasčiausiai nusijuokdamas iš moters juokelių. Tačiau dažniausias nusiskundimas iš moterų yra tas, kad jų vaikinai, su kuriais jos susitikinėja jau kurį laiką, nenori su ja mylėtis. Taigi, ar vyrai sako “ne” dažniau nei pripažįsta, o moterys dažniau sako “taip”? Ar įmanoma, kad moterys nori daugiau mylėtis, nei vyrai?

Kai kurie įrodymai byloja, kad moterys mažiau monogamiškos nei vyrai ir aktyviai nori sekso daugiau nei vyrai, tačiau nenori aiškiai to parodyti ar, blogiau, bijo, kad bus apšauktos ištvirkėlėmis (šiomis aplinkybėmis tai retai nutinka vyrams, beje)

Tiesa ta, kad reikia labai stipraus vyro, kuris atlaikytų aukštą moters libido. Istorija rodo, kad moterys paprastai kontroliavo sekso zoną, dažniausiai labiau nei vyrai. Tačiau sekso prašymas vis dar kelia nerimą, todėl turime jums patarimų.

Neprašykite žodžiu

Yra daugybė smagesnių būdų prašyti sekso, nei daryti tai žodžiu. Žinutė, raštelis ant šaldytuvo. Tai gali būti miela ar seksualu, be to, toks būdas pašalina nerimą, kai prašome to tiesiai šviesiai.

Inicijuokite seksą

Pasitikėjimas, dėl kurio žengiate šį žingsnį, gali būti labai patrauklus. Aistringas bučinys ar stiprus apkabinimas gali išduoti partneriui, kad trokštate jo. Kai žengsite pirmą fizinį žingsnį, antrasis priklausys nuo jūsų partnerio.

Raskite tinkamus žodžius

Nors svarbu gauti sutikimą, kartais sekso prašymas gali būti toks pat sudėtingas, kaip buities darbas. Pasistenkite perfrazuoti tai kitokiu būdu, pavyzdžiui “Aš labai norėčiau, kad dabar mane pamylėtum / aš labai norėčiau dabar tave paimti.” Spręskite iš partnerio reakcijos, ar dabar tinkamas metas seksui ar ne. 

Mes tikimės, kad šis straipsnis buvo naudingas ir ėmėte gauti tokį seksą, kokio nusipelnėte!

Suaugusiems.lt

Ar teko prašyti sekso iš partnerio?
 
Komentarai
Naujas komentaras