Kaip priversti jį vesti?

gn_stock_bride.jpg
 
Jūs ilgą laiką bendraujate su mylimuoju ir viskas atrodo gerai, tačiau jis neskuba įregistruoti jūsų santykių. Kodėl taip yra? Gal jis nenori prisiimti atsakomybės ar nėra tikras savo jausmais, o gal jį reikia tik šiek tiek pastūmėti?

Mes tvirtai tikime, kad jei tikrai norite būti savo mylimojo žmona yra priemonių, kurios  vedybų reikalą gali paspartinti. Na, jeigu nepadės ir tai, galėsite padaryti savas išvadas ir galbūt nuspręsite šiam žmogui daugiau nešvaistyti savo brangių gyvenimo metų. Žinoma, antspaudas pase dar ne viskas, tačiau jeigu moteris teigia, kad jaustųsi geriau būdama žmona, vertėtų išpildyti šį moters troškimą.
 


Visos priemonės geros?

Nėštumas. „Meilėje kaip kare, visos priemonės galimos“, sako kai kurios moterys ir skuba turėti nesaugių lytinių santykių. Nėštumas dažnai yra vienas galingiausių ginklų siekiant  savo tikslų. Vyrus labai dažnai paskatina vesti būtent ši priežastis.

Tačiau, kai kurios moterys bando gudrauti ir joms puikiai tai pavyksta padaryti. Įsivaizduojamas nėštumas yra taip pat ne toks jau retas reiškinys siekiant vestuvių. Tačiau geriau būti tikrai nėščiai, nes santykiai grįsti melu nieko gero nežada. 
 

Kyšininkavimas. Yra tokia damų rūšis, kurios vyrus priverčia jas  nusivesti prie altoriaus -  materialus turtas.  Jos mėgsta dovanoti savo vaikinams butą, automobilį, atidaro asmeninę banko sąskaitą ar perka tokias prabangias dovanas kaip roleksas ar kelionė į Seišėlius. 

Tokios moterys įsitikinusios, kad finansiniai įsipareigojimai yra patikimiausias būdas į santuoką. Šis būdas kartais gali suveikti, tačiau tokia santuoka gali baigtis skyrybomis, o moteris liks ir be turto, ir be vyro.
 

Šantažas. Kitas tiesioginis prievartos būdas siekiant santuokos saitų – pareiškimas, kaip „Aš nusižudysiu". Šis būdas gali būti veiksmingas, tačiau tikimybė maža, o tokia santuoka tikrai nebus laiminga. Jeigu moteris pasitelkdama šantažą, siekia pergalės, ji turėtų susitaikyti, kad jai vyras niekada to neatleis ir būtinai  atkeršys bei santuokinį gyvenimą pavers tikru pragaru.
 

Burtai. Magija, burtai, užkalbėjimai gali būti veiksmingas būdas norint pasiekti tikslų. Tačiau vertėtų žinoti, kad tokios priemonės turi pasekmes. Jeigu moteris tokiu būdu siekia santuokos, svarbu žinoti, kad išeikvotą energiją pasiekus tikslą reikės grąžinti. Gali būti, kad netrukus po vestuvių atsiras rimtų sveikatos problemų, įskaitant nevaisingumą.

Jeigu vis dėlto pavyksta susilaukti vaikų, karminis atpildas už jūsų veiksmus gali persiduoti vaikams ar anūkams.Tarologai ir ezoterikai teigia, kad tokiu atveju mergaitės dažnai negali pastoti, o vyrai sulaukę 20 metų praranda energiją, tampa pasyvūs, ligoti.
 

                                                                              *****

Ilgiau trunkanti strategija kur kas efektyvesnė ir saugesnė bei gali užtikrinti laimingą ir ilgą vedybinį gyvenimą kartu. Taikydamos šiuos metodus patikrinsite ne tik savo partnerį, bet ir pačios save. Jei šių priemonių įgyvendinimas pasirodys per sunkus  iššūkis pačioms,  vertėtų pasvarstyti ar vestuvės yra tai, ko išties norite.


Rekomeduojamos priemomės:

1. Visiems žinomas posakis „Kelias į vyro širdį veda per skrandį“ ir nemažai šiame posakyje yra tiesos. Lepinkite jį savo firminiais kulinariniais šedevrais, o taip pat nepabijokite išskalbti ir jo kojinių ar paruošti marškinių į darbą. Vyras puikiai supras, kad už tokį triūsą yra būtina ir kompensacija. Jei matote, kad tik veltui stengiatės, nepabijokite  pajuokauti: „Brangusis, kada gi tu mane vesi. Skalbiu ir lyginu ne už ačiū“.

2. Vyro už pavadėlio tikrai laikyti negalima. Jiems būtini susitikimai su draugais, futbolo varžybos ar kitokios pramogos. Tačiau jūs žinote, kad svarbiausias žmogus savo vaikinui esate jūs. Todėl neleiskite jam peržengti ribų. Būkite kantri, tačiau mokėkite alui ir draugams pasakyti griežtą NE.

3. Jokiu būdų nenuteikite savo antrosios pusės prieš jo draugus, šeimą ar giminaičius. Ypač tada, jeigu jų santykiai yra ar buvo geri. Net ir tada, kada mylimasis guodžiasi savo tėvų erzinančioms savybėms, neskubėkite jam pritarti. Bus geriau, jei užstosite savo būsimą anytą nuoširdžiai pasakydamos jam, kad jo mama taip tik rūpinasi juo ir nori tik  gero.

4. Būkite praktiška. Neįtikėtina, tačiau praktiškas moters požiūris gali paskatinti vyrą jai pasipiršti. Užsiminkite jam, kad norite gauti kreditą naujam automobiliui įsigyti, tačiau šis pirkinys vienai gyvenančiai merginai beveik neįmanoma misija, nes kreditus  bankas mieliau skiria sutuoktiniams.

5. Stenkitės, kad jūsų vaikinas žinotų, jog su juo jaučiatės gerai. Tačiau neperlenkite lazdos ir nemeilikaukite žodžiais. Geriau tą parodykite veiksmais. Nebijokite paprašyti pagalbos  kai jos jums reikia. Jis įvertins tai, kad  reikiamu metu kreipėtės būtent į jį.

6. Sukurkite komfortišką atmosferą. Galbūt gyvenate kartu ir kai kurie dalykai jus erzina (pavyzdžiui, lgas mirkimas vonioje ar atvirkščiai – jūsų brangusis yra šiek tiek nevala). Leiskite jam jaustis patogiai ir jokiu būdu nerėkite ant savo  brangiojo. Rodykite pavyzdį pačios ir  gražiai paprašykite nedaryti tam tikrų dalykų (pavyzdžiui,  nemėtyti kojinių kur papuola ar nepalikti neplautų indų ant stalo).

7. Mylėkite savo vyrą, tačiau nepasmaukite jo savo meile. Leiskite jam suprasti, kad be jūsų jis jaučiasi blogai . 

Na, o jei ir visa tai neveikia, vertėtų tiesiai į akis išrėžti jam tiesą  bei pasakyti, jog esate senų pažiūrų ir norite, kad jis, kaip ir dera kiekvienam vyrui -  vestų savo širdies damą. Papaskokite kaip jaučiatės turėdamos netekėjusios moters statusą ir įvardinkite savo mylimajam priežastis, dėl kurių norėtumėte tapti jo žmona.
 

www.suaugusiems.lt

Ar gyvenate santuokoje?
 
Komentarai
Naujas komentaras