Kamasutra: patirk neapsakomą "O"

 
Pasimylėti su mylimuoju ar mylimąja bei patirti galingą ir ilgą orgazmą yra kiekvieno vyro ir kiekvienos moters svajonė. Tai tas malonumas, kuris lyg sprogimo banga užplūsta mus ir sudrebina visą kūną, priversdamas jį virpėti iš laimės bei jaudulio. Orgazmo metu moteris gali visiškai prarasti kontrolę ir jai gali būti sunku suvokti aplinką - ji ima vaitoti ir tiesiog šauktis Dievo! Ir kaip gi kitaip pavadinti šį neapsakomą malonumą, jei ne dieviškąja palaima?

Taip, orgazmas nuostabu, tačiau ne kiekviena moteris mylėdamasi su partneriu patiria didijį “O”.  Pasaulinė statistika stebina, vidutiniškai 95% moterų masturbacija baigiasi orgazmu, bet tik 42%  moterų orgazmą patiria  su partneriu. Pasak naujausių mokslinių tyrimų, moters orgazmas didžiąją dalimi priklauso nuo jos anatominių  savybių. Žinoma, psichologinis aspektas taip pat svarbus, tačiau kad ir kaip pozityviai būtumėte  nusiteikusios ir atsipalaidavusios, dangiškosios palaimos galite ir nepatirti, jei bus pasirinkta netinkama  padėtis.

Atminkite, skirtingų moterų erogeninės zonos yra skirtingose vietose, todėl   vienos vienintelės pozos, užtikrinančios orgazmą visoms – nėra. Nebijokite eksperimentuoti su sekso padėtimi, o taip pat skirkite šiek tiek dėmesio  aplinkai, kuri nuteiks atpalaiduojantiems ir jausmingiems išgyvenimams...

 

 

Orgazmo poza: Nauja klasika

Keista, bet kartais užtenka pakeisti kojų padėtį, kad jūsų potyriai sustiprėtų dvigubai. Kampas, kuriuo juda jūsų kūnas akto metu,  turi didžiulę įtaką pojūčiams. Ypač tada jei vyras negali pasigirti įspūdingo dydžio pasididžiavimu. Nors poza atrodo nesudėtinga, fizinė ištvermė gali tapti šiokiu tokiu išbandymu jam.

Kaip atlikti? 

Atsigulkite ant nugaros, o partneris atsiklaupia priešais jus. Moteris pritraukia kojas  prie krūtinės ir remiasi blauzdomis į vyro pečius. Ši poza tinkama tiek lėtiems, tiek intensyviems įsiskverbimams. Ritmas priklauso tik nuo jūsų pageidavimų. Lėčiau ar greičiau, nebijokite to pasakyti!

Idėja nusiteikimui

Paruoškite romantišką rytietiško stiliaus aplinką. Šilko skraistės, masažo žvakės pripildytos natūraliais afrodiziakais ir karšti prisilietimai bus nuostabi pradžia judviejų meilės nakčiai.


Orgazmo poza: Romantiška vakarienė

Atminkite, kad virtuvinis stalas yra skirtas ne tik vakarienei, tai puiki vieta seksui. 

Kaip atlikti? 

Atsigulkite ant stalo ir sulenkite kojas. Partneriui priėjus arčiau, pakelkite kojas aukštyn ir atremkite jas į jo krūtinę. Vyras prilaiko moters šlaunis, kad būtų išlaikyta reikiama padėtis. Ši poza suteiks ankštumo jausmą ir leis patirti gilius įsiskverbimus. 

 

 

Idėja nusiteikimui

Pabūkite namų šeimininke ir paprašykite partnerio jums patarnauti. Papuoškite savo apnuogintus krūtų spenelius plakta grietinėle ar panaudojus šokoladinius kūno dažus, ant savo kūno užrašykite šį tą nepadoraus: "Išdulkink mane", "Nulaižyk čia", "Būk mano tarnas!". Šį  žaidimą taip pat paįvairinsite dėvėdamos valgomus apatinius drabužius.

 

Orgazmo poza: Pakelta koja

Šią sekso pozą tiesiog dievina eksperimentų mėgėjai. Tokia poza rekomenduojama mylėtis moterims ankstyvojo nėštumo laikotarpiu ir tiems, kurie sekso metu mėgsta žiūrėti į partnerį. 


Kaip atlikti?

Atsigulkite ant lovos ir pakelkite vieną koją aukštyn, o kitą - ištieskite. Kad būtų patogiau, po nugara galite pasidėti pagalvėlę. Vyras klupomis prieina prie moters taip, kad kojos būtų klubų lygyje. Žiūrėkite vienas į kitą ir mylėkitės norimu ritmu. 

Idėja nusiteikimui

Jums patinka žiūrėti kino filmus suaugusiems ir fantazuojate, jog esate viena iš to filmo herojų? Kodėl gi nepabandžius padaryti savo asmeninio vaizdo įrašo? Ši sekso poza tobulai tiks erotiniam namų kinui. Tiesa, tokiam žaidimui privalote 100 procentų pasitikėti savo partneriu. 

 


Orgazmo poza: Du stovintys

Jei pajutote, kad aistra užklupo staiga, nelaukite, o imkite ir pasimylėkite nors ir koridoriuje. Jums nė neprireiks nusimesti visų drabužių, o idealiausias variantas bus, jei moteris dėvės trumpą suknelę ir nevilkės apatinių kelnaičių.


Kaip atlikti?

Vyras prieina iš nugaros ir paėmęs jai už blauzdos įsiskverbia ir prisitraukia partnerę arčiau savęs. Kita ranka vyras gali stimuliuoti jos klitorį. Judesiai energingi ir stiprūs. Tokia padėtis leis stimuliuoti pačius jautriausius moters lyties organų taškus. 


Idėja nusiteikimui

Pasimylėkite priešais veidrodį. Galbūt iš pradžių jausitės keistai, tačiau atsikratę kompleksų, greit pajusite ką reiškia fantastiškas seksas. Orientuokitės į savo pojūčius ir jau netrukus pajusite nuostabų ir galingą orgazmą.


 

Orgazmo poza: Brutualus susidorojimas

Tai viena geriausių pozų G taško ir kitų erogeninių zonų stimuliacijai. Pasitelkus fantaziją ir išradingumą "Šuniuko stilių" galima paversti tikru erotikos šou.

Kaip atlikti?

Moteris atsigula keturiomis ir išriečia užpakaliuką (bus patogiau jei alkūnėmis bus remiamasi į pagalvių kalnelį). Vyras prieina įsiskverbdamas  iš nugaros. Nepamirškite eksperimentuokite su ritmu. Jis  gali lėtai ištraukti ir vėl įkišti varpą, o paskui padidinti tempą iki maksimumo.


Idėja nusiteikimui

Eksperimentuokite į valias. Šuniuko poza kuo puikiausiai tiks tiek vaginaliniam, tiek analiniams seksui,  arba viskas kartu!  Akto metu leiskite vyrui stimuliuoti  jūsų analinę zoną  vibratoriumi ar analiniais kamuoliukais. Taip pat galite įprastą klitorio stimuliaciją pirštais pakeisti galingo masažuoklio vibracijomis.

Ši sekso poza mėgstama ir tarp BDSM garbintojų. Pabūkite valdovu ir nebijokite gašliai jos sugriebti už plaukų, šnabždėkite į ausį nepadorius  žodžius ir nepamirškite pliaukšnojimo delnais per užpakaliuką. 
 

 


Orgazmo poza: Valdingoji raitelė


Tai poza, kurią tiesiog dievina valdingos moterys. Puiki pradžia šiai kamasutros  pozai taps karšti bučiniai ir oralinis seksas.


Kaip atlikti?

Sėdėkite ant jo ir laikykite kojas sulenktas bei judėkite šlaunų raumenų pagalba. Tačiau galite paįvairinti šią poziciją pakeitus kojų padėtį, atsisėskite pusiau klupomis ar pritūpkite. Kai partneris juda pirmyn ir atgal, galite šiek tiek atsilošti atgal. Tokia poza leis varpai pasiekti jautriausias makšties zonas.


Idėja nusiteikimui

Ši pozicija įkvepia fetišo praktikai. Prirakinkite ar pririškite jį prie lovos, užriškite akis  ir pasakykite jam, kad dabar jį nubausite.... 

Mylėkitės , eksperimentuokite,  žaiskite ir  nepamirškite,  jog  lova ne vienintelė vieta, kur galite gauti neapsakomą "O"!


Suaugusiems.lt

Kaip paįvairinate seksą?
 
Komentarai
Naujas komentaras