Kas nutinka, kai imate susitikinėti ne su savo tipo žmogumi?

pora-64561440(1).jpg
 
Kai susitikinėjate nėra sunku imti tą daryti tik su tam tikro tipo žmonėmis. Galite suvokti, kad jus traukia menininkai ar introvertai, ar žmonės, kurie labai mėgsta nuotykius. Ir nors tai puiku, labai įdomių dalykų gali nutikti, jei susitikinėtumėte su žmogumi, kuris nėra jūsų tipo.

Visi teikiame pirmenybę skirtingiems dalykams. Su laiku tai gali tapti dar griežtesne norma ir tai virta tam tikru tipu. Tai gali paaiškinti kodėl nuolat įsiveliate į panašias situacijas ir kai kurias susitikinėjimo problemas. Kartais turėdami šį tipą, netyčia nuolat save įspraudžiate į tam tikrus rėmus. Dėl to gali kilti problemos, jei jausite ryšį ir prisirišimą, bet atsisakysite kurti santykius tik todėl, kad žmogus nėra jūsų tipo.

Tačiau, jei sugebėtumėte priimti galimybę susitikinėti su žmogumi, kuris nepasižymi tam tikrais bruožais, tai gali atverti jums akis. Štai keli dalykai, kurie gali nutikti, jei pasirinksite žmogų, kuris neatitinka jūsų tipo:

Galite atrasti savo paslėptus talentus

Jei esate įpratę leisti laiką su žmonėmis, kurie užsiima panašiomis veiklomis, gali būti smagu išlipti iš rėmų ir patyrinėti ką nors naujo. Kai tą padarysite, galite atrasti kelis naujus pomėgius ir tą savo pusę, kurios nė neįsivaizdavote esant.

Jei jūsų partneris nebus jūsų įprasto tipo žmogus, jis gali atverti kelią į naujas patirtis ir hobius. Tai gali padėti jums ištirti savo talentus, kurių nė nežinojote turintis. Pavyzdžiui, atletiškas žmogus gali suvokti, jog yra pakankamai meniškas.

Galite atrasti naująjį savo tipą

Kai susitikinėjate su kažkuo, kas neatitinka jūsų tipo, galite suvokti, kad kitoks žmonių tipas jums tinka labiau. Ir to galite nesuprasti tol, kol nepabandysite pakeisti savo susitikinėjimo įpročių.

Žmonės dažnai mano, jog gerai žino su kuo jiems derėtų palaikyti santykius. Tačiau, kai paliekate komforto zoną gali nutikti nuostabių dalykų. Be to, gali būti, jog būtent dėl šios priežasties nepavyko jūsų praeities santykiai.

Galite suvokti, jog tipo tiesiog neturite

Sutikę naujų žmonių galite net susivoki, jog visiškai neturite jokio tipažo, ypač tada, jei jus patrauks kažkas, ko nesitikėjote. Daug žmonių mano, jog turi tam tikrą tipą, o kai ima susitikinėti su kažkuo, kas truputį skiriasi nuo menamo tipo, dažnai suvoki, jog jokio tipo net nėra. Arba gali būti ir taip, jog nekreipiate dėmesio į žmones, kurie iš tikro jums labai patiktų. Štai kodėl turėtumėte atsisakyti taisyklių, kurias pats ir sukūrėte ir pamėginti susipažinti su kuo nors visiškai netikėtu.

Gali būti, jog imsite dažniau eiti į pasimatymus

Jei jums sunku mėgautis susitikinėjimu, atsisakydami tipo galite atrasti naujas galimybes.

Daugelis iš mūsų iškelia tam tikrus lūkesčius, kuriuos turi atitikti būsimas partneris. Gal jūs vertinate, kai esate išklausomas, ar mėgstate jausti partnerio palaikymą, arba jums svarbu, kad jūsų mylimasis būtų socialus. Be viso to, labai svarbu nebūti griežtam. Jei esate pernelyg išrankus, tik kišate sau koją ir neleidžiate sau sutikti tinkamo partnerio.

Galite tapti empatiškesnis

Kai susitikinėjate, normalu turėti tipą, kuris traukia, tačiau lengva tai paversti stereotipu. Pavyzdžiui, galite nuspręsti, kad žmogus, su kuriuo susitikote jums netinka vien todėl, kad jis labai introvertiškas. Todėl galite pamanyti, jog neturi nieko bendro. Tačiau kas būtų, jei suteiktumėte jam progą? Susitikinėdami su tuo, kas neatitinka jūsų standarto, galite išmokti būti empatiškesnis žmonėms, kurių normaliai negalite net pažinti artimiau. Tai gali praplėsti jūsų akiratį ir leisti atsikratyti klaidingos nuomonės.

Galite imti matyti pasaulį iš kitos perspektyvos

Vėlgi, jei susikūrėte savo partnerio idealą ir susitelkiate tik į tuos žmones, kurie daugiau ar mažiau jį atitinka, tai labai limituoja. Tačiau atsikratydami išrankumo, kuris jus laiko, galite suprasti, kad jus traukia ir kitokio tipo žmonės ir gal net sutiksite tą vienintelį. 

Susitikinėdami su tais, kurie neatitinka jūsų tipo ir praplėtę savo horizontą, galite suvokti, jog tie bruožai, kuriuos laikėte idealiais, yra visiškai nesvarbūs.

Suaugusiems.lt

Ar manote, kad susitikinėjate su vieno tipažo žmonėmis?
 
Komentarai
Naujas komentaras