Katė išlindo iš maišo: kodėl naminiai gyvūnai graužia mūsų sekso žaislus?

sex-toys-doctors-1550071474.jpg
 
Keista, tačiau gyvūnai randa, sukramto ir sunaikina sekso žaisliukus gana dažnai. Kaži kodėl sekso žaisliukai yra toks mėgiamas gyvūnų “užkandis”?

Kodėl gyvūnai trokšta graužti mūsų sekso žaislus?

Prieš pradedant tikras istorijas, kai gyvūnai linksminasi su žmonių sekso žaislais, pats svarbiausias klausimas yra... kodėl mūsų naminiai gyvūnai nori žaisti su sekso žaislais? Viena veterinarė sako, kad beveik 25% gyvūnų jos sutiktų gyvūnų yra tai darę. Ji pateikia tris galimas priežastis, kodėl mūsų mylimi gyvūnėliai yra traukiami mūsų intymių žaisliukų.

Sekso žaisliukai ir gyvūno žaislai atrodo panašiai tiek forma, tiek spalva, tiek dydžiu

Kai suvokiate, kad didžioji dalis gyvūnų kramtymo žaislų labai primena sekso žaislus, bus sunku tai pamiršti. Kai pažvelgiame į daugelio sekso žaislų formą, spalvas ir dydį bei palyginame juos su kramtymo žaislais gyvūnams, panašumas neįtikėtinas. Be to, sekso žaislai taip pat dažnai maloniai kvepia. Be viso to, sekso žaisliukų tekstūra ypač maloni katėms galąsti nagučius, o dydis dažnai būna tobulas šuneliams. Kai žaisliukas pavagiamas, jūsų šuo gali pamanyti, jog bandydami susigrąžinti žaislą, žaidžiate su juo.

Sekso žaislai turi mūsų kvapą

Pati svarbiausia priežastis, dėl kurios gyvūnus traukia mūsų sekso žaisliukai, yra ta, jog ant jų lieka mūsų kvapas.

Kerštas

Kai kurie mano, kad gyvūnai vagia mūsų sekso žaisliukus iš keršto. Gal būt taip yra dėl jų skleidžiamo garso, ar laiko praleidžiamo su jais. Tačiau ar tikrai?

Na, įdomu tai, kad ne tik žmonės kerštauja. Yra daugybė gyvūnų rūšių, kurie kerštauja ir supranta, kas yra kerštas. Štai ką apie tai sako antropologas:

„Daugelis mano, kad gyvūnų karalystėje galioji tokia taisyklė – žaizda už žaizdą. Gyvūnų yra daugybė rūšių ir daugelis jų į sužeidimus atsako atakuodami sužeidėją. 

Taigi, nėra įrodymų, kad visi gyvūnai kerštauja. Šunys dažniausiai gyvena šiame momente ir nelaukia tinkamos progos kerštauti. Todėl nors daugelis mano, kad jų gyvūnėliai gali kerštauti, tai nėra moksliškai įrodyta, todėl ši priežastis gali būti neteisinga.

Kaip galima sustabdyti gyvūnus ir neleisti jiems sugadinti mūsų sekso žaisliukus?

Nors nėra jokio sprendimo mažiems šuneliams, kurie randa sekso žaisliuką lengvai pasiekiamą, yra keli dalykai, kuriuos galima padaryti. Šie prevenciniai metodai iš tikrųjų yra labai svarbūs, nes nors daugelis žaislų gaminami iš nekenksmingų medžiagų, tačiau jie nebūtinai yra saugūs graužti:

  • Savo žaislus laikykite maišelyje ar uždaromoje skrynioje.
  • Mokykite gyvūną neniokoti daiktų, panašių į sekso žaislus.
  • Laikykite žaislus gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.

Suaugusiems.lt

Ar jūsų naminis gyvūnėlis yra sugadinęs sekso žaisliuką?
 
Komentarai
Naujas komentaras