Keistos vyrų fantazijos: normalu ar iškrypimas?

patrauklus-vyras-53e0d66bef9de.jpg
 
Normalu, ar iškrypimas? Tokį klausimą sau užduoda daugybė vyrų, kurių seksualinis elgesys ar fantazijos netelpa į tą gražų scenarijų, koks vaizduojamas romantiniuose filmuose. Portalo Askmen.com ekspertė, daktarė Debby Herbenick iš Indianos universiteto, tyrinėjanti seksualinius santykius, yra pasiryžusi išspręsti šią dilemą daugybei minėto portalo lankytojų. Pateikiame klausimus, kurių D.Herbenick teiravosi vyrai: ar tai – normalu, ar jau galima laikyti iškrypimu?

Skaitytojo klausimas: masturbuojuosi atsidaręs Facebooke savo kolegės nuotraukas. Ar tai – normalu?

Debby atsakymas: Spėju, tai pasitaiko ne taip jau retai. Kai kuriems vyrams patinka masturbuotis žiūrint į žmones, kuriuos jie pažįsta. Šie vyrai paprastai fantazuoja, kad išties tarp jo ir to žmogaus šis tas vyksta. Kitaip nei porno žvaigždės, šie žmonės yra pažįstami realiai. Svarbiausia – neleiskite tokiai fantazijai nueiti per toli. Nebent ši bendradarbė pati siųstų signalus, kad jai jūs – patinkate (ir seksualine prasme – taip pat). 

Skaitytojo klausimas: Aš seksualiai susijaudinu išgirdęs istoriją apie mokytojos ir septyniolikmečio vaikino santykius. Ar tai – normalu?

Debby atsakymas: Daugybė vyrų tokias istorijas laiko jaudinančiomis – ir tai normalu. Nes mintys apie santykius su mokytoja dažniausiai turi realų pagrindą. Tai gali jums priminti laikus, kai jūsų paties hormonai siautėjo, ir buvote įsimylėjęs savo mokytoją. O kai vėliau skaitote panašią istoriją, su žiniasklaidos mielai aptarinėjamomis pikantiškomis smulkmenomis, nenuostabu, jog istorija ima jaudinti seksualiai.

Skaitytojo klausimas: Kai aš kalbu su moterimis, aš flirtuoju ir įsivaizduoju pašnekovę lovoje, net jei iš tikrųjų aš ja visai nesidomiu. Ar tai – normalu?

Debby atsakymas: Tai nėra nenormalu. Tačiau esama keleto svarbių taisyklių. Jei flirtuojate su moterimi, kuri, žinote, yra jums neabejinga, bet jums ji visai nerūpi – tai žiauru. Jei moteris paprašo jus liautis flirtavus, bet jūs nesiliaujate – tai jau priekabiavimas. Be to, jūsų žmona ar partnerė gali pamanyti, kad jūsų netenkina esami santykiai. Nuoširdūs komplimentai stiprina moters pasitikėjimą savimi. Tačiau jei savo komplimentais jūs tik žaidžiate neaiškius žaidimus – vadinasi, jūsų paties pasitikėjimas savimi šlubuoja. 

Skaitytojo klausimas: Moters balsas GPS įrenginyje mane užveda. Ar tai – normalu?

Debby atsakymas: Tai nėra nenormalu, ir tai – net ne išskirtinis atvejis. Mokslininkai (ir, žinoma, marketingo specialistai) puikiai žino, kokio tipo moters balsas kaitina vyrus, ir kokio tipo vyro balsas užveda moteris, kokio ilgio frazes jie turėtų tarti, ir parenka optimalų žemų ir aukštų dažnių santykį – kad kuo labiau jums patiktų. Bet jums tas balsas ne tik patinka, jis jus užveda seksualiai? Praleiskite kitus vairuotojus ir sustokite!

Skaitytojo klausimas: Man atrodo, kad mylėtis su moterimi, kai ji nėra visai nusirengusi – erotiškiau. Ar tai – normalu?

Debby atsakymas: Visai nieko keisto. O kam gi sukurti naktiniai su giliais skeltukais ar spenelius apnuoginanti  liemenėlė? Kai moteris pasilieka bent šiek tiek rūbų, seksas atrodo labiau spontaniškas. O šis jausmas jaudina. Tiesa, yra skirtumas tarp to, kas tiesiog patinka, ir priklausomybės. Pamėginkite to nedaryti per dažnai, arba vienintelis dalykas, kurį jūsų partnerė jums netrukus parodys, bus durys.

Skaitytojo klausimas: Norėčiau būti toks lankstus, kad galėčiau burna pamaloninti pats save. Ar tai – normalu?

Debby atsakymas: Ei, o kodėl šunys laižo savo genitalijas? Nes jie tai padaryti gali! Jei tai daryti galėtumėte ir jūs – būtumėte retas egzempliorius. Savo burna paliesti penį geba mažiau nei 1 procentas pasaulio vyrų. Tokios išvados priėjo sekso tyrinėtojas Alfred Kinsey su komanda, apklausę tūkstančius vyrų. Tam reikia arba pačiam būti neįtikėtinai lanksčiam, arba turėti neįtikėtinai ilga penį. Tai – nekalta fantazija, ir jūsų noras nėra toks jau keistas. Taigi jei tik patinka – svajokite!

 

Suaugusiems.lt

Ar teko susidurti su keistomis vyro seksualinėmis fantazijomis?
 
Komentarai
Naujas komentaras