Ko geriau nesakyti moteriai sekso metu

DQmVgTpgakoAkZ7CRUGp9A1SNPJEDiydcrKnZ7MyB1Dc9Sh.jpg
 
Dalykų, apie kuriuos neturėtumėte kalbėti sekso metu, sąrašas gana ilgas. Ir ne visoms poroms jis vienodas. Pavyzdžiui, vieniems užsiminti apie ketinamą pirkti automobilį – seksualu, kitiems gi mintis apie laukiančias išlaidas gali sukelti šoką ir ilgą nenorą mylėtis. Ir vis dėlto yra bendrų temų, kurios neturėtų suktis jokio miegamojo erdvėje. Taigi apie ką NEkalbėti su moterimi sekso metu?

Apie buvusiąją. Net jei ketinate palyginti savo buvusius ir esamus santykius akivaizdžiai pastarųjų nenaudai. Juolab neturėtumėte minėti detalių, ką būtent buvusioji darydavo lovoje. Ar ji nurydavo? Ar mėgdavo vaidmeninius žaidimus? O gal mylėdavotės tik be prezervatyvo ar praktikuodavote BDSM? Visa tai – svarbi jūsų patirties dalis. Tačiau jei trokštate patirti malonumą ir suteikti jį partnerei čia ir dabar, tegul šios detalės lieka praeityje. 

Apie tai, kad jos makštis per šlapia. O taip, slydinėti pirmyn - atgal beveik be jokio sąlyčio – nieko gero, ir jūs abu tai jaučiate. Tačiau pasakyti moteriai, kad ji per daug sudrėkusi, būtų maždaug tas pats, kas jai leptelėti, jog jūsų penis per mažas. Taigi užuot kaltinę vienas kitą dalykais, kurie niekaip nuo jūsų valios nepriklauso, tiesiog pakeiskite pozą – tokią, kuri užtikrina glaudesnę trintį ir suteiks daugiau malonumo jums abiems.

Ar galima filmuoti (fotografuoti) kai mes mylimės? O ne! Ši tema reikalauja atskiro ir rimto pokalbio. Ir, žinoma, itin didelio abipusio pasitikėjimo. Tiesa, net jei jūs ir neabejojate vienas kito ketinimais vaizdinę medžiagą naudoti tik namuose ir nerodyti jokiam trečiam asmeniui, šiais laikais, kai telefonai taip dažnai pametami ar nukniaukiami ilgapirščių, kai lengvai nulaužiami namų kompiuteriai ar gaunama prieiga prie debesyse „saugiai“ besiilsinčių failų, mintis turėti savo sekso scenų nuotraukų ar įrašų išties kvepia lengvu pamišimi. Tad nepamirškite: tai – ne tas sprendimas, kurį galima priimti pagavus akimirkos impulsui. Tad jei nenorite sugadinti to sekso, kuris jau prasidėjo – prikąskite liežuvį.

Noriu analinio. Kai kurioms moterims jis patinka, bet daugumai vis dar yra griežtas tabu. Taigi net jei ir tikitės, kad kada nors jos NE virs TAIP, bandyti išgauti šį sutikimą intymiausiomis akimirkomis – nesąžininga. Turėtumėte gerbti jos sprendimą dėl dviejų dalykų: visų pirma – todėl, kad tai jos kūnas, ir tik ji gali nuspręsti, kiek toli leis jums nueiti. Antra, daugumai moterų tai tiesiog skausminga patirtis. Taigi jeigu jai ši mintis nekelia erotinio susijaudinimo, galite apie tai kalbėtis, diskutuoti, bet... nepainiokite to su malonumu.

Suaugusiems.lt

Ar dažnai sekso metu partneriui pasakote tai kas jam ne itin patinka?
 
Komentarai
Naujas komentaras