Kodėl masturbacija yra geriau nei seksas?

edc69c01cf3da3a8429d0853829c80e6.jpg
 
1 komentaras
Niekas negali prilygti dviems meilės ir aitros pritvinkusiems kūnams, bet ką daryti, jei esi vienišas (ar vieniša)? Kai kurie žmonės renkasi vienos nakties nuotykius ir nieko blogo tame neįžiūri, bet ką daryti tiems, kurie nori pastovaus lytinio partnerio?

Niekas negali prilygti dviems meilės ir aitros pritvinkusiems kūnams, bet ką daryti, jei esi vienišas (ar vieniša)? Kai kurie žmonės renkasi vienos nakties nuotykius ir nieko blogo tame neįžiūri, bet ką daryti tiems, kurie nori pastovaus lytinio partnerio? Šiuo atveju vienintelė išeitis būtų masturbacija, kuri turi begalę pliusų.

1.    Ar tavo partneris žino, kas tave labiausiai įkaitina? Greičiausiai ne, todėl nevykęs seksas gali būti lengvai pakeistas puikia solo partija.

2.    Masturbacija nereikalauja apsisaugojimo priemonių. Nusiramink, atsipalaiduok ir mėgaukis nevaržoma aistra!

3.    Vis dar gėda dėl rytinio ėjimo namo iš karšto vienos nakties nuotykio? Daugiau jokių „walk of shame“!

4.    Kartais besimylint tau atrodydavo, kad tai jau vyksta visą amžinybę? Savęs pamaloninimas visada truks tiek, kiek tu norėsi.

5.    Nereikia niekam padėti pasiekti orgazmo – būk savanaudis ir rūpinkis tik savo gerove.

6.    Atsikėlęs po masturbacijos niekada savęs negrauši dėl to, kas nutiko praėjusią naktį.

7.    Išvengsi gėdos jausmo, kuomet partneris pamatys tavo nesutvarkytą intymiąją vietelę. Galbūt tu turėjai svarbesnių reikalų nei depiliacija.

8.    Po sekso norisi ką nors suvalgyti arba užsirūkyti? Gali tai drąsiai daryti, kuomet tave aplankys didysis O po masturbacijos! Kam save varžyti, tiesa?

9.    Tavo partneris skundžiasi nuovargiu po darbo ir amžinai neturi nuotaikos? Verčiau pamiršk šiuos atsikalbinėjimus, nes gali masturbuotis kada ir kur panorėjęs, todėl partneris čia nesvarbus.

10.    Tai tavo šansas išbandyti tai, apie ką visada svajojai. Domiesi sekso žaisliukais, bet antroji pusė visiškai jais nesižavi ir nepriima jų į meilės guolį? Neatsisakyk savo fantazijų ir išbandyk tai, apie ką svajoji masturbacijos metu. Kas žino, galbūt patį fantastiškiausią orgazmą tau lemta patirti naudojant vibratorių?

11.    Tau sunku pažaboti galingas partnerio sekso aimanas, kuomet už sienos miega kambariokas? Verčiau pasistenk meilės žaidimus perkelti į kitą vietą (galbūt partneris turi laisvą plotą?) ir pažaisk solo, jei tik prispirs būtinybė

Suaugusiems.lt

Ar dažnai renkatės masturbaciją vietoj sekso?
Ar dažnai renkatės masturbaciją vietoj sekso?
 
Komentarai (1)
Kartais visada
Naujas komentaras