Kodėl reikia įsiklausyti į partnerio seksualines fantazijas?

pora-78019471.jpg
 
Natūralu, kad ilgą laiką kartu praleidžiančios poros pajunta nuobodulį miegamajame. Seksas, kuomet yra žinoma, kokia poza mylėsitės ar kaip greitai sujaudinti vienas kitą, yra patogus, bet gali kuriam nors iš partnerių labai greitai nusibosti.

Ką tokiu atveju daryti? Įvairūs naujienų portalai pasiūlytų atvirai išsakyti apie savo seksualines fantazijas antrajai pusei. Ar tai veiksminga? Kartais taip, o kartais visiškai ne. Juk mes visi esame skirtingi, todėl kai kuriuos žmones gali įžeisti pasiūlymas išbandyti ką nors nauja miegamajame, o tuo tarpu kiti gali sutikti naujiems eksperimentams.

Turbūt visi sutiks, kad kiekviena pora turi kalbėtis apie viską. Nuoširdus pokalbis - tai raktas į visaverčius ir ilgalaikius santykius. Liūdna, tačiau kartais poros bijo kalbėtis apie seksą dėl daugybės pačių įvairiausių priežasčių. Dažniausiai tos priežastys yra pagrįstos baime ir tam tikrais nusistatymais, jog tai, ką siūlo partneris, yra per daug vulgaru ar iškrypėliška.

Taigi, jeigu tavo antroji pusė išdrįso tau pasisakyti apie slapčiausius seksualinius troškimus, būtinai juos išklausyk. Klausi, kodėl?

Jis su tavimi yra atviras

Ar gali įsivaizduoti, kiek jam reikėjo drąsos išdrįsti pasakyti, ką jis norėtų išmėginti miegamajame? Stiprūs santykiai paremti pasitikėjimu ir atvirumu, todėl turi įvertinti jo drąsą ir ryžtą, kurio jam prireikė apie tai prabilus. 

Nepulk jo teisti vien dėl to, kad jo seksualinės fantazijos tau atrodo nenormaliai. Dažniausiai žmonės per greitai pasako „Ne“ dalykams, kurie nėra jau tokie baisūs ar atstumiantys, kokie gali pasirodyti. Be to, juk to nepabandžius negali pasakyti, ar tai iš tiesų yra taip blogai. 

Jis nori TAI atlikti su tavimi

Gerai pagalvok - jis nori TAI atlikti su tavimi. Vadinasi, jis apie TAI fantazuoja ir fantazijose esi būtent tu. Argi tai nėra nuostabu? 

Pagalvok apie tai iš savanaudiškos pusės – jis išsirinko tave, kad išbandytų tai, apie ką visada paslapčia svajojo. Vadinasi, jam nereikia jokio kito žmogaus, išskyrus tave. Tu esi jo geidžiamoji ir jo slapčiausiose fantazijose TAI jis atlieka su tavimi. Pasinaudok tuo ir būk ta, kurios jis geidžia ir kurią pasistengęs gali gauti.

Įsiklausyk į jo pasiūlymą

Jeigu jis prabilo apie savo seksualines fantazijas, jokiu būdu jo nenutrauk ir leisk jam kalbėti, kad paaiškintų viską plačiau. Jeigu jis nuosekliai kalba apie tai, kaip viskas turėtų atrodyti, vadinasi, jis tuo pasidomėjo ir žino visus pliusus ir minusus. Atsisakyti turėtum tada, kuomet jo fantazija yra tiesiog spontaniškai išsakyta mintis – juk niekas nesako, jog kiekvieną idėją verta realizuoti, tiesa?

Argumentuotas pasiūlymas turi būti išklausytas ir apsvarstytas, todėl neskubėk jo nuteisti ir verčiau gerai pagalvok. Išsakyk jam savo pageidavimus, apsitarkite, kaip viskas turėtų atrodyti ir kartu ženkite į dar nepažintą sekso pasaulį.

TAI jus suartins

Jeigu jo išsakyta sekso fantazija tau atrodo įdomi ir gundanti, nelieka nieko kito, kaip tik to imtis ir išbandyti. Bendri dalykai poras vienija, todėl ir seksas gali būti tai, kas jums padės žengti į naują santykių lygį. Seksualinių fantazijų dalinimasis padeda dar geriau ir intymiau pažinti antrąją pusę, be to, tai padės įkaitinti jūsų šąlančius santykius. 

Aišku, tai yra rizikinga. Verčiau nebandykite to, kas vienam iš jūsų atrodo visiškai nepriimtina ar atgrasu. Kiekvienu atveju stenkitės priimti geriausią sprendimą, kuris tenkintų abi puses. Juk laimingi turi būti abu partneriai, tiesa?

Suaugusiems.lt

Ar atvirai išsakote partneriui savo slaptas seksualines fantazijas?
 
Komentarai
Naujas komentaras