Kodėl tik 28% moterų mėgsta oralinį seksą?

3333.jpg
 
6 komentarai
Apie oralinį seksą sklandų daugybė gandų – neva jis itin nešvarus (jei partneris ar partnerė nesirūpina savo intymia higiena, malonu tikrai nebus) ar net sukelia gerklės vėžį (prisimink aktorių Michaelį Douglasą – jis teigė, kad būtent kunilingas buvo vėžio sukėlėjas)! Kad ir kaip bebūtų, oralinis seksas gali būti puikus malonumų šaltinis ne tik vyrams, bet ir moterims. Bet ne visos merginos mėgaujasi minetu, teigia naujausi Kanados mokslininkų tyrimų duomenys.

Tyrimo tikslams buvo apklaustos 500 heteroseksualių koledžo studenčių iš Kanados. Mokslininkai domėjosi apie jų paskutinį lytinį aktą ir atrado, kad beveik 60% merginų užsiiminėjo oraliniu seksu

Sakote, ir kas iš to? Pasirodo, kad tik 28% studenčių pasisakė, kad atliekamas oralinis seksas jam buvo „labai malonus“; beveik pusė apklaustųjų teigė, kad tai buvo „kažkas malonaus“ ir 17% visiškai nesimėgavo oraliniu būdu tenkindamos partnerį.

Tad ką šioje situacijoje turėtų daryti vyriškoji pusė? Žemiau yra pateiktos pora priežasčių, kurios padės suprasti kodėl merginos nesimėgauja partneriui atliekamu oraliniu seksu.

Ji tai daro, nes jaučia pareigą

Tradiciškai (tyrėjai teigia, kad tai yra tiesa ir netgi tarp šiuolaikinių porų), moterys yra dažniau pateikiamos kaip pasyvesnė pusė sekso metu. Dar iki šių dienų yra išlikusi nuomonė, kad moteris yra „davėja“, o vyrai „gavėjai“, todėl oralinio sekso metu moters pareiga tampa vyro patenkinimas nepaisant jos interesų. 

Žinoma, jeigu ji tai daro tik dėl to, kad jaučia pareigą, vadinasi, tai jai nėra itin malonu. Šioje situacijoje bendradarbiavimas yra būtinas – tik atviras pokalbis apie tai išgelbės nuo nevykusio oralinio sekso. Juk norisi, kad abiems pusėms būtų gera, tiesa?

Ji negali pasakyti „ne“

Tik 52% vyrų prisipažino paskutinio lytinio akto metu pamaloninę savo partnerę oraliniu būdu; palyginus su merginomis – 59% apklaustųjų teigė tenkinusios savo partnerį.

Tyrėjai teigia, kad merginos, kurias partneris patenkino oraliniu būdu, su pasimėgavimu atliko jį pačios (beveik 19%).

Kokia išvada? Kuomet viena pusė laiminga, reikia nepamiršti už tai „atsidėkoti“. Tad vaikinai, nepamirškite ne tik imti, bet ir duoti malonumą merginai!

Suaugusiems.lt

Atlikinėjat oralinį tik Jūs ar ir Jums?
 
Komentarai (6)
neatsiranda vyru kurie noretu kad sperma lietusi laisvai iki galo
Visiskai pritariu Miglė-Spyglė
butu malonu vedusi vyra virs 50 m pastoviam oraliniam sexui
vienas didziausiu malonumu tiek paciai daryti tiek kai man daro,oralinis iki pabaigos,kai sekla liejasi laisvai
Galima tik su tokiu vyru, kuris moka myletis, o ne "uzsiimineti seksu"
Na nežinau, kodėl tik 28 % man atrodo turėtų būti daugiau. man tai apskritai vienas didžiausių malonumų tiek pačiai daryti, tiek kai man daro.
Naujas komentaras