Kodėl verta skaityti erotinę literatūrą?

7522890.jpeg
 
Grįžus po darbo norisi kažką nuveikti, bet visi kiti užsiėmę savais darbais? Tokiomis liūdnomis akimirkomis geriausiai padeda knygų skaitymas. Šis užsiėmimas nereikalauja daugybės pastangų ar kito žmogaus buvimo. Be to, mokslininkai įrodė, kad knygų skaitymas yra ne tik labai malonus, bet ir naudingas laisvalaikio praleidimo būdas, padedantis lavinti analitinį mąstymą ar net sumažinti Alzheimerio ligos riziką!

Aišku, ne visiems patinka skaityti grožinę ar klasikinę literatūrą. Svarbiausia, kad pasirinktumėte tokią knygą, kuri jums atrodo įdomi ir kurią mielai perskaitytumėte iki galo. Tiek fantastikos žanro ar net erotinė literatūra turi savo privalumus, apie kuriuos kartais mažai kas užsimena.

Jeigu garsiosios E. L. James knygos „Penkiasdešimt pilkų atspalvių” neskaitėte vien dėl to, kad ji erotinė literatūra, padarėte didelę klaidą atsisakydami erotinės literatūros. Įdomu sužinoti kodėl?

Padeda lavinti fantaziją

Kiekviena skaitoma knyga priverčia dirbti mūsų smegenis daug sparčiau. Galite tik įsivaizduoti, kas vyksta jūsų galvoje, kai skaitote erotinę literatūrą. Šio žanro knygos - tai puikus būdas pabėgti iš realybės į sukurtą istoriją, kurioje jūs beprotiškai geidžiama (-s) kito asmens. O gal bus visiškai priešingai - jūs viliosite ir gundysite tobulą partnerį (-ę)?

Leiskite fantazijai jus nuvesti ten, apie ką niekad nesvajojote ir (galbūt) norėtumėte išbandyti!

Priverčia pamiršti gėdą lovoje

Dažnai skaitytojas susitapatina su knygos herojumi, todėl jis/ji drąsiai daro tai, kas aprašyta knygoje. Erotinė literatūra gali padėti pamiršti pačius įvairiausius kompleksus, kurie neleidžia jums atsipalaiduoti sekso metu.

Jeigu jūsų skaitomos knygos herojė yra mergina, greičiausiai ji nėra ypatingai graži, turinti šimtus suknelių ir laibą liemenį. Knygų veikėjai - tai paprasti žmonės, kurie išdrįsta daryti tai, ką jie nori ir būtent dėl to jie pritraukia didelį kiekį skaitytojų. Jeigu jie gali pamiršti savo kompleksus ir stačia galva nerti į malonumo svaigulį, nerkite kartu su jais ir jūs.

Išlaisvina seksualines fantazijas

Erotinės literatūros herojai lovoje išbando tai, apie ką dažnas lietuvis nė nepagalvoja. Pavyzdžiui, BDSM. E. L. James knygos herojė Anastasija greičiausiai nieko nežinojo apie suvaržymo žaidimus, bet vos tik žavusis Grėjus jai apie tai užsiminė, ji sutiko ir nepasigailėjo. Erotika gali mums padėti išlaisinti savo seksualines mintis ir drąsiai žengti ten, apie ką niekada nebuvome pagalvoję. Be to, literatūra gali išmokti sekso triukų, apie kuriuos žino nedaugelis. 

Lengvai skaitoma

Lietuvių klasikų literatūra – tai tarsi didžiulis kodas, kurį ne kiekvienas skaitytojas gali iššifruoti. Be to, metaforų pripildyta knyga gali išvarginti, ypač tada, kai norisi lengvos ir nesudėtingos istorijos. 

Būtent tokia yra erotinė literatūra – lengva, įtraukianti ir pilna sekso. Šioje literatūroje niekas nemėgins išsiaiškinti, kas paslapčia nužudė įtariamąjį ar nesigilins į painų, suklydusio asmens, vidinį pasaulį. Aišku, erotinėse knygose nėra vien aprašomas seksas, ten taip pat yra nagrinėjamos seksualumo paieškos. Esminis skirtumas, kodėl tokios knygos yra lengvai skaitomos yra tas, kad seksas suteikia kiekvienam iš mūsų malonias emocijas. Būtent dėl to seksualumo paieškos nevargins skaitytojo.

Suaugusiems.lt

Ar verta skaityti erotinę literatūrą?
 
Komentarai
Naujas komentaras