Kokie skirtumai yra tarp tikros meilės ir patogaus buvimo kartu?

pora-81321876.jpg
 
1 komentaras
Žmonės randa daug pasiteisinimų, kodėl jų santykiai atšalo. Tokie pasakymai kaip „Tai ne tu, tai aš“, arba „Labiau norėčiau likti draugais“ yra klasikiniai. Ir visi esame girdėję ką nors panašaus (realiame gyvenime, ar bent jau filmuose): „Aš tave myliu, bet kaip draugą.“ Tai skamba nuvalkiotai. Tai taip pat gali pasirodyti ypatingai painiojantis pasiteisinimas, ypač, jei skyryboms nėra svarios priežasties. Tačiau, kai imame galvoti, ką šis posakis iš tikro reiškia, jis gali imti atrodyti logiškas.

Įmanoma mylėti šeimos narius, draugus, gyvūnus ir netgi negyvus objektus. Tačiau aistringas potraukis kartu su giliu emociniu ryšiu leidžia žmonėms mylėti vienas kitą. Mylintys žmonės jaučia nuoširdžią trauką ir aistrą vienas kitam. Taip pat jaučia stiprų rūpestį.

Tai, žinoma, nereiškia, kad privalote nertis iš kailio, kad kasdien patenkintumėte partnerio poreikius. Prarasti dalį romantiškos ugnelės yra natūralu, kai santykiai progresuoja. Tačiau įdėjus truputį pastangų, tos ugnelės gali būti sugrąžintos. Taigi, kokie yra skirtumai tarp tikros meilės ir patogaus buvimo kartu?

1. Retai leidžiate laiką kartu VS Praleidžiate daugybę laiko drauge

Kai tikrai kažką mylite, esate labiau linkęs daryti viską ko prireiks, kad pamatytumėte mylimąjį ir praleistumėte kartu kuo daugiau laiko. O jei nesivarginate švaistyti energijos mylimajam, gali būti, kad nesate įsimylėjęs.

Kreipiame dėmesį į tai, kas mums brangu. Įsimylėję žmonės atiduoda partneriui viską – pradedant laiku, baigiant dėmesiu. Tai reiškia, jog stengiamės praleisti kuo daugiau kokybiško laiko drauge reguliariai, su abipusiu intymumu. Poros, kurios gyvena skirtingus gyvenimus, gali mylėti vienas kitą, tačiau jų pirminis meilės jausmas, greičiausiai, išnyko.

Jei taip nutiko jūsų santykiuose, atgaivinti liepsną tikrai įmanoma. Vienas būdas tam pasiekti – daugiau laiko leisti kartu, ypač, jei jūsų užimtumas jus išskyrė. Išeikite į pasimatymą, suplanuokite atostogas ar paprasčiausiai dažniau imkite valgyti pusryčius kartu.

2. Žiūrite į partnerį kaip į draugą VS Stengiatės iš naujo įžiebti ugnį

100 procentu įmanoma mylėti partnerį, būti atsidavusiam jam, tačiau pasitaiko dienų (ar net savaičių), kai jaučiatės labiau kaip kambariokai. Taip nutinka, kai susiduria du užsiėmę žmonės ir pasimatymams nebelieka laiko (ar artumui).

Taip pat įmanoma, jog šis jausmas rodo, kad esate su žmogumi, kuris jums labiau draugas – jūs jį mylite, tačiau nematote kaip ilgalaikio partnerio. Jei jūs su partneriu elgiatės kaip su draugu ar kambarioku, bet ne meilužiu, gali būti, kad praradote meilės ugnelę. Mylintys žmonės ne tik dalijasi gyvenamąja vieta, bet palaiko gilų ryšį ir potraukį.

Kai tikrai kažką mylite, visada rasite būdų, kaip iš naujo įžiebti meilės ugnį, nes jums rūpi bendra ateitis ir norite, kad santykiai pavyktų.

3. Mieliau laiką leidžiate atskirai VS Jūs tikrai norite būti šalia vienas kito

Pabūti atskirai yra labai svarbu todėl, kad tai suteikia progą pasikalbėti apie kažką naują kai sugrįžtate pas partnerį. Taip pat svarbu sugebėti užsiimti savais reikalais, turėti savus draugus ir savus hobius – taip puoselėti savo individualumą ir santykius.

Priimkite tai kaip ženklą, jei mieliau renkatės leisti laiką atskirai ir nelabai vienas kito pasiilgstate. Nei viena laiminga pora nuolat neleidžia kartu kiekvienos minutės, tačiau, jei su partneriu būnate kartu tik iš pareigos ar dėl įpročio, tai aiškus ženklas, jog jūsų santykiai pasikeitė. Mylintys žmonės mielai leidžia laiką kartu kokybiškai.

4. Nejaučiate seksualinio potraukio VS Aistra vis dar stipri

Nesijaudinkite, jei patiriate seksualinio gyvenimo sulėtėjimą. Poros dažnai ima mylėtis rečiau, kai baigiasi medaus mėnesio stadija santykiuose. Galite, pavyzdžiui, mylėtis kartą per savaitę, nors anksčiau mylėdavotės keletą kartų per dieną. Ir tai visiškai normalu.

Tačiau vertėtų susirūpinti, jei nebejaučiate ugnies sekso metu, arba nenorite dėti pastangų, kad tą ugnį susigrąžintumėte. Ne visuose santykiuose sekso būna daug, tačiau, jei intymios akimirkos buvo dažnas reiškinys, o šiuo metu lytiniais santykiais iš vis nebeužsiimate ar užsiimate labai reta, tai reiškia, jog užgeso santykių ugnis. Ypač, jei apskritai nenorite sekso su partneriu.

Seksas gali būti didelė santykių dalis, o jei praradote aistrą ir intymumą, tai gali reikšti, jog santykiai nesiklosto gerai. Tačiau svarbu nedaryti skubotų išvadų, nes santykiuose seksas nėra svarbiausias.

5. Norite tik sekso ir nieko daugiau VS Turite ir kitokį ryšį

Kalbant apie seksą, meilės lygį galima vertinti pagal tai, kiek jums ir partneriui svarbus intymus ryšys.

Jei viskas, ką darote tai tik užsiimate seksu, tai gali būti dar vienas požymis, jog mėgaujatės laiku praleistu drauge, bet nemylite vienas kito. Na, bet jei abu norite tokių santykių, tai puiku, daugybei porų seksas svarbiausia santykių sudedamoji dalis.

Tačiau mylinčios poros dažniausiai jaučia aistrą ir tuo pačiu mėgaujasi kitais dalykais su partneriu, taip pat stengiasi už miegamojo ribų kurti dar intymesnius santykius, nei pačiame miegamajame.

Kai augate kartu su kitu žmogumi dvasiškai, jūsų meilė ir aistra jam pasiekia kitą lygį, taip pat sukuriate intymų ryšį, bei pažįstate partnerį geriau, nei bet kas kitas. Jausmai auga ir gilėja, geriau suprantate vienas kitą ir trokštate pajusti gilų ryšį su tuo žmogumi.

6. Mylite jį kaip žmogų VS Mylite jį romantiškai

Ar kada pastebite, kad galvojate, jog mylite partnerį kaip žmogų? Tai būdas pasakyti, jog jį mylite, tačiau ne romantiškai. Ir tai puiku.

Yra daugybė būdų kažkam mylėti, tačiau, kai sakote, jog mylite kažką kaip žmogų, o ne romantiškai, reiškia, kad matote partnerį labiau kaip artimą draugą ir jums jis labai rūpi. Ar manote, jog tas žmogus seksualus? Geidžiamas? Ar jis vis dar užveda jus? Ar tas žmogus tapo labiau jūsų kambarioku, nei romantiniu partneriu? Tokiais momentais labai svarbu pasikalbėti su partneriu tam, kad suprastumėte, ar abu jaučiatės taip pat.

Žinoma, ugnį galima įžiebti, jei tai tik fazė. Tačiau draugiški jausmai gali reikšti, jog nesate iš tikro įsimylėję.

7. Gerbiate partnerį ir jis jums rūpi VS Negalite be jo gyventi

Visiškai įmanoma mylėti kažką ir rūpintis tuo, kas jam nutinka tuo pačiu metu nemylint to žmogaus romantiškai. Jei jums rūpi partneris ir jo jausmai, tačiau netrokštate jo ir jums nebūtinas artumas, gali būti, jog mylite partnerį kaip draugą, bet ne romantinį partnerį. 

Šis jausmas dažnai būna panašus į tą, kurį jaučiame geriausiam draugui: labai mylime jį ir norima, kad jis būtų laimingas, tačiau nebūtinai norime, kad tas žmogus būtų mūsų partneriu.

8. Dažnai apie partnerį galvojate VS Apie partnerį galvojate nuolat

Įmanoma, kad žmogus stipriai rūpi ir dėl to apie jį dažnai galvojate. Tačiau žmogus, kurį iš tikro mylite jūsų mintyse rodysis visai kitokiame lygyje.

Jūs mąstote apie partnerį, nerimaujate dėl jo, turite fizinį poreikį būti šalia, pasitikite juo, bet nejaučiate nerimo dėl santykių statuso, nes tai jums reiškia labai daug. 

Santykių pradžioje galite jaustis net šiek tiek apsėstas. Tačiau, kai santykiai nusistovi sveiku ritmu, jūs vis dar jaučiate, kad partneris užima didelę smegenų dalį. Tada žinote, kad tikrai tą žmogų mylite.

9. Jums rūpi partnerio jausmai VS Jaučiate tai, ką jaučia partneris

Kai esate iš tikro įsimylėjęs, tampate jautresnis ir empatiškas savo meilės objektui. Kai partneris laimingas, jūs būnate laimingas, o kai partneris liūdi, jūs liūdite kartu.

Tačiau platoniškai meilei tai veikia kiek kitaip. Jūs esate pasiruošęs padėti kitam ir padaryti jų gyvenimą geresnį, bet kai tikrai mylite, partnerio emocijos veikia jūsiškes.

Yra tikrai plonytė riba tarp tikros meilės ir draugiškų santykių. Galų gale, tik jūs galite nuspręsti, ką visą tai reiškia. Tačiau prisiminkite, jei jūsų meilė išblėso, bet trokštate susigrąžinti ugnį, visada galite rasti būdų, kaip tą padaryti.

Suaugusiems.lt

Ar su partneriu mylite vienas kitą, ar esate kartu tik dėl patogumo?
 
Komentarai (1)
Labai įdomu, ačiū už pasidalinimą!
[url=https://ostemeda.lt/gydymo-metodai/manualine-terapija-centre/]Manualine terapija[/url]
Naujas komentaras