Lytinio akto trukmė: greitukas ar bemiegė naktis

__17509c88c1d69.jpg
 
Jei esate susirūpinę dėl lytinio akto trukmės, 80% tikimybė, jog esate vyras. Šis klausimas jau nuo senų senovės daugeliui stipriosios lyties atstovu neleido užmigti, o dvejonės dėl to, ar pavyko patenkinti partnerę, dar ir šiandien persekioja net pačius žaviausius ir galingiausius planetos vyrukus!

Tačiau ką apie tai sako moterys? Jų  logika šiuo klausimu paprasta ir po sekso jos lieka patenkintos arba ne. Žinoma, greičiausiai dviejų minučių sekso jai  nepakaks, tačiau net ir tada, jei jūs meilės žaidimais mėgavotės pernakt ar pasispardymas lovoje truko 10 – 15 minučių, tai dar negarantuoja jos didesnio malonumo. 
 

Taigi, kokia turi būti akto trukmė, koks seksas, lėtas ar greitas, labiausiai žavi moteris bei kaip įtikti lovoje damoms, jog ji pasakytų: „Buvo velniškai gerai, myliu tave!”.


Koks yra vidutinis lytinio akto trukmės vidurkis ir ar tiek laiko pakanka?

Kažkodėl nemaža dalis vyrų mano, jog normali akto trukmė turėtų trukti apie 10 - 15 minučių. Tačiau tokia nuomonė  ženkliai prasilenkia su realybe. Apklausos rodo, jog skirtingų pasaulio tautų atstovų sekso trukmės statistika – skiriasi. Mokslininkai apskaičiavo, jog ilgiausiai trunkančiu lytiniu aktu mėgaujasi britai -  7,6 minutes, amerikiečiai – 7 minutes, ispanai – 5,8, danai – 5,1, turkai – 3,7, vidutinis aktas tarp planetos gyventoju beveik siekia 6 minutes.

Bendras visų planetos gyventojų lytinio akto vidurkis siekia beveik šešias minutes, o ar tiek pakanka, jog gauti pasitenkinimą, labai individualus reikalas. Šešių minučių sekso, jog aistringa dama patirtų orgazmą gali ir pakakti, tačiau dėl viso pikto, geriau apsišarvuoti bučiniais, glamonėmis ir pratęsti aktą dar bent vieną minutę.
 


Tobulą aktą sudaro velniška preliudija ir laimingos  7 minutės

Garsi Amerikiečių seksologė Lindsay Doe teigia, jog idealus akto trukmę sudaro du komponentai. Pirmiausia, tai preliudija, kuriai poros turėtų nepagailėti bent 13 minučių. Sekantis komponentas, kurį įvardina seksologė, tai laikas nuo įsiskverbimo pradžios iki pabaigos. Jog atlaikyti šį raundą, vyras turėtų pasistengti išlaikyti erekciją dar bent 7 minutes.
 

Trys minutės irgi gerai, ypač jei tai rytinis greitukas

Pripažinkite, jog gyvename laikais, kada net pavalgyti ne visada suspėjame, o ką jau bekalbėti apie seksą, kai į darbą išlekiame nešini puodeliu kavos? Šią problemą galima išspręsti labai paprastai ir iš pačio ryto. Rytinis seksas turi daugybę pliusų (ir ne tik todėl, jog tą dieną savo moterį būsite pamylėjęs pirmas ar tai, kad jums  išsibudinti neprireiks kavos). Mokslininkai teigia, jog trijų minučių aktas ryte gali atnešti nemažesnį pasitenkinimą už tobulos trukmės lytinį aktą.  Tačiau jei norite deramai išnaudoti šias tris minutes, rytiniam meilės pasispardymui pasirinkite tinkamiausią laiką. Mokslininkai apskaičiavo, jog tarp 6-8 val. ryte, žmogaus organizme sparčiai pradeda kristi melatonino (miego hormono) lygis , o testosteronas pasiekia maksimumą.  Toks hormonų junginys vyrams padeda užtikrinti maksimalų pajėgumą, o atsižvelgiant į tai, jog įsisiautėję hormonai stipriai veikia tiek jo, tiek jos seksualinį libido, labai tikėtina, jog abu partneriai liks patenkinti tokiu rytiniu greituku. Tad nieko nuostabaus, kad suaugusieji taip vertina rytinį seksą!

 

Jog pabusti tik iš malonaus nuovargio

Vyrai mėgsta skaičiuoti, moterys – tylėti. Tad kol stiprioji lytis giriasi, jog per naktį sugebėjo patenkinti moterį daugybę kartų iš eilės, moterys tyliai guodžiasi draugėms dėl sudirgusios makšties gleivinės. Ir tai nėra joks anekdotas ar scenarijus iš kino filmų. Labai ilgai trunkanti trintis moterims gali atnešti daugiau diskomforto nei malonumo. Žinoma, tai nereiškia, jog dailioji lytis nemėgsta mėgautis lytiniais santykiais per nakt, tačiau tam, jog seksas teiktų vieną malonumą, svarbu yra susikoncentruoti į kuo aukštesnį moters susijaudinimo lygį.

Pamirškite įsitikinimus, kad greitis, laikas ir tempas yra visų svarbiausia. Galite judėti ir labai lėtai. Lėtais įsiskverbimais erzinkite partnerę ir priverskite jos intymius raumenukus norėti paragauti jūsų pasididžiavimo. Sekso metu stimuliuokite jos klitorį ir kitas karštasias zonas, naudokite lubrikantą, nevenkite įvairių seksualinių dirgiklių bei nebijokite išreikšti savo pageidavimų dėl preliudijos  trukmės, pačio akto greičio  ar technikos. Įsiklausykite į vienas kito kūno kalbą ir sumuškite visus orgazmo rekordus!

Suaugusiems.lt

Aš - už:
 
Komentarai
Naujas komentaras