Mano pirmasis vanilinis pasirodymas: kaip tam pasiruošti?

fetish_00.jpg
 
2 komentarai
Svajojate būti išplaktos ir nukankintos brutualaus nusikaltėlio, kuris be gailesčio su jumis patenka savo seksualines aistras? O gal fantazuojate apie pačio Kristiano Grėjaus meilę jums ir tai, kaip judu atsiduriate jo prabangiuose ir griežtuose apartamentuose? Atsiduodate jam, nors ir žinote, jog judu esate iš dviejų skirtingų pasaulių, o už patį Krisitianą Grėjų tamsesnė yra tik pati juodžiausia tamsa.

Kontrastingas seksas ir pačios tamsiausios fantazijos gali būti įgyvendinamos ne tik kino filmų ekranuose. Betkokia fantazija, perkelta į betkokią kūrybinę veiklą, mus išlaisvina ir leidžia patirti tai, ką išgyvena mūsų mėgstamiausių filmų personažai, įsijautę į vaidmenį.


Seksas taip pat gali būti labai įvairus  ir kūrybiškas. Viskas priklauso tik nuo jūsų  pačių norų. Tačiau kartais, kai kurių fantazijų taip ir nepavyksta realizuoti, nes tiesiog pritrūksta drąsos ir tinkamo pasirengimo. Jeigu turite vanilinių  erotinių fantazijų , tačiau nežinote nuo ko pradėti, pirmiausia reikėtų pasidomėti BDSM arsenalu ir kitomis priemonėmis. Reikiamos žinios padės Jums greičiau pasiryžti šiam drąsiam, tačiau daug žadančiam žingsniui.  

Nuo ko pradėti?

Nesvarbu, kokį BDSM scenarijų piešiate mintyse, tačiau jei visa tai susiję su paklusimu ir vergove, turėtumėte  su tuo plačiau susipažinti. Kai kurie vyrai įsivaizduoja, jog vaniliniai žaidimai nelabai kuo skiriasi nuo smurto. Jei dama nori būti išplakta, vadinasi jei patinka, kai prieš ją yra keliama ranka. Jei būtent taip suvokiate vanilinius užsiėmimus, verčiau jų nei nepradėkite. Fetišo žaidimai iš partnerių reikalauja besąlygiško abipusio pasitikėjimo ir jokių neaptartų (ypač agresyvių ir pavojingų ) veiksmų! Tad pirmiausia, išsiaiškinkite tokio sekso taisykles, pagrindinius niuansus  ir visa tai  detaliai aptarkite su partneriu. 


Pirmas kartas reikalauja drąsos. Kur ieškoti įkvėpimo?

Kino filmai suaugusiems, erotinė literatūra paskatins intensyviau dirbti jūsų vaizduotę. Žiūrėdami atitinkamus kino filmus (Pavyzdžiui, Grėjus: „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ Kristiano akimis) ne tik nemažai sužinosite apie vanilinius žaidimus, juose naudojamas priemones, bet paskatinsite veikti ir savo vaizduotę. Tam tikri elementai, aprašyti knygoje ar užsimezgęs dialogas tarp personažų kino filme, įkvėps jus kurti savo meilės ir sekso scenarijų.

Įkvėpimo taip pat suteiks ir autentiška BDSM atmosfera, kurią galėtumėte ne tik pamatyti, bet ir prie jos prisiliesti. Jeigu jūs ir jūsų partneris dievina galvosūkius, apsilankykite pabėgimo kambariuose. Tikroviški Grėjaus apartamentai ir ten jus ištikę  netikėti bei kupini įtampos nutikimai, tikrai įaudrins jus naujai sekso praktikai. 


Platus BDSM arsenalas: Ką rinktis pirmajam kartui?

Žaisliukų pasirinkimas, tai  labai individualus dalykas. Tačiau jei vaniliniuose žaidimuose esate naujokai, greičiausiai jums neprireiks galingojo Grėjaus bizūno, tačiau mažiau rimtas botagas ir akių raištis – tiesiog būtinas.


Taigi, trumpai apie žaislus, su kuriais vaikystėje nežaidėte:
 

Malonumų plunksna: plunksnų šluotelė puikiai tiks įžanginei daliai. Švelnūs ir glotnūs prisilietimai plunksnele padės sugundyti ir suvilioti. Malonumų plunksna itin mėgstamas prancuzių kambarinių atributas. Tad jai jus jaudina rolių žaidimai, apsirengusios geidulingos tarnaites uniformą, nepamirškite su savimi turėti ir plunksnos.  Tai svarbus  erzinimo ir  viliojimo elementas. 
 

Plastikinės ir medinės lazdelės: tinkamiausios kūniškoms bausmėms. Lazdelės itin lanksčios ir lengvos, o jas laidant girdimas švilpesys. Tačiau net jei pagrindinė lazdelės paskirtis yra kūniška bausmė, panaudojus kitą fetišo atributą (pavyzdžiui, akių raištį), lazdelės skleidžiamu švilpimu sustiprinsite partnerio seksualinę įtampą. Užrištos akys sustiprins garso ir lytėjimo pojūčius.

Plakimo mentelės: plakimo mentelių pasirinkimas išties stebina. Jų gali būti ilgų, plokščių, medinių, aptrauktų tam tikra medžiaga, ar plastikinių su trumpa rankena.  Zomša aptrauktos mentelės smūgis bus silpnesnis. Mentelės, kuriose prismaigstyta spygliukų, suteiks dilgčiojantį skausmą. Yra ir tokių, ant kurių yra įspausti tam tikri simboliai (širdelė,  „kekšė“ ir pan.). Tokios mentelės ant kūno palieka atitinkamus įspaudus. 

Antrankiai: kokie gi vaniliniai žaidimai be supančiojimo! Daugelis moterų svajoja apie grubų seksą. Jei jums patinka  grubus ir nebijote skausmo, tada rinkitės metalinius antrankius. Jie judviejų žaidimams suteiks daugiau tikroviškumo. Tačiau jei visai nenorite nuospaudų ant riešų, rinkitės švelnius, medžiaga ar pūkeliu aptrauktus antrankius. 

Virvės: supančiojimas virvėmis reikalauja tam tikrų žinių ir įgūdžių. Jokiu būdų neriškite virvių savamoksliškai ir per daug nesuveržkite jomis partneriui kūno. Shibari (erotinis virvių rišimo menas), tai tūkstančius metų gyvuojantis mokslas ir turi  tam tikrą  techniką ir taisykles.

„Devynios katino uodegos“: jei jau iš praktinės pusės esate susipažinę su vergovės  žaidimais bei norite išbandyti šį tą rimtesnio, vertėtų pasiduoti bizūnui su devyniomis ilgomis uodegomis. Tai ne šiaip botagas, tai rimtas bizūnas, rimtai nusiteikusioms porelėms ir tikriems fetišo garbintojams. 
 

Kuo turėčiau apsirengti prieš pirmąjį savo BDSM pasirodymą?

Apranga, kaip ir pati BDSM sekso sesija priklauso nuo jūsų norų, įnorių ir pageidavimų. Į kokį personažą norėsite įsikūnyti: kaukėtąjį Hanibalą, Grėjų, nekukliąją tarnaitę, gatvės prostitutę, griežtą policininką ar katę, kurios erotišką kūną dengia lateksas. Kad ir kaip apsirengsite, nepamirškite, kad norimai temai išpildyti jums reiks ir atitinkamos atmosferos ir žaisliukų (pavyzdžiui, jei norite būti surakintos antrankiais, greičiausiai norėsite būti nubaustos policininko; jei geidžiate būti surištos virvėmis, būtų puiku, jei tai padarytų partneris, įsijautęs į seksualinio maniako vaidmenį, o tam bene idealiausia vieta – rūsys ar kita tamsi vietelė).
Smalsumas ir žmogaus noras patirti tai, apie ką ne visada drąsu prisipažinti - visiškai normalus, suprantamas ir nesunkiai realizuojamas fetišas. Juk nauja patirtis ir kitokie potyriai suteikia naujų emocijų, paskatina adrenalino gamybą organizme ir nuspalvina gyvenimą visai kitokiomis spalvomi. Tebūnie, kad ir pačiomis tamsiausiomis. 


www.suaugusiems.lt

Ar turite fantazijų apie kurias nedrįstate prisipažinti?
 
Komentarai (2)
tai apsviesk savo terminija :D
Autoriui reiktų pasitikrinti terminiją prieš rašant...
Naujas komentaras