Meilės romanas darbe

Sex-at-work-981902.jpg
 
1 komentaras
Šiomis dienomis vis dažniau tarp kolegų užsimezga ne tik draugiški santykiai, bet ir aistringi meilės romanai. Nors anksčiau tokie santykiai tarp kolegų būdavo griežtai smerkiami, tačiau pastaruoju metu jie vertinami labai natūraliai.

Kitaip tariant – į juos per daugiausiai nekreipiama dėmesio, nes tai dviejų suaugusių žmonių reikalas, į kurį pašaliniams kišti nosies nederėtų. Tačiau, jei atsitiko taip, kad kolega ėmė demonstruoti šiltus jausmus, o Jūs jam/jai taip pat nesate abejingas, pateikiame keletą patarimų, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį.

1. Truputėlis statistikos. Atlikti tyrimai byloja, jog net 59% apklaustųjų buvo užmezgę romantiškus santykius su kolega. Tačiau būkite atsargūs, nes moterų ir vyrų poreikiai bei tikslai šiuo atveju ženkliai skiriasi. Pastarieji užmezgę romaną su kolega nori tiesiog linksmai praleisti laiką ir patenkinti savuosius poreikius, nesitikėdami puoselėti rimtų santykių, tuo metu moterų norai radikaliai skiriasi. Užmezgusios šiltus, romantiškus santykius su kolega jos tikisi ne vien pasismaginti, tačiau taip pat sukurti rimtus, darnius santykius.

2. Šilti jausmai dažniausiai užgimsta bendros veiklos ir projektų metu. Atliktų tyrimų rezultatų duomenimis, daugiausiai romanų užmezgama stažuočių ar komandiruočių metu, ne su kuo kitu, bet su įmonės vadovu. Tačiau daug perspektyvų šie santykiai nežada, dažniausiai tai tik trumpalaikės linksmybės, nutrūkstančios stažuotei pasibaigus.

3. Intymūs santykiai ofise. Net 60% apklaustųjų nesivaržydami atvirauja, kad užgimusius jausmus demonstruodavo ir kitiems kolegoms. Taip pat nevengdavo intymiais santykiai užsiimti tiesiog darbo vietoje, vos tik likdavę vieni.

4.Trečdalis viso pasaulio gyventojų turėjo meilės romanų darbe. Ne, tai dar nereiškia, kad šis skaičius žmonių mylėjosi su savo kolegomis, tiesiog kartu praleisdavo daugiau daug laiko lyg būtų sutuoktiniai.

5. 33% drąsuolių. Tiek procentų drąsuolių, užmezgusių meilės romaną su kolega, užsiima seksu darbo vietoje ir tik 4% iš jų buvo užtikti nusikaltimo vietoje!

6. Jūsų kolegoms meilės romanai nerūpi. Net 70% apklausoje dalyvavusių teigia, kad užmegztas meilės romanas su kolega neturėjo įtakos ir neigiamai nepaveikė jų santykių su antrąja puse ar sutuoktiniu. Taip pat mažiau nei 40% jautė kaltę ir viduje stipriai išgyveno dėl antrajai pusei už nugaros užmegztų santykių su kolega.

7. Jokio gailesčio. Jei užsimezgęs romanas nesusiklosto ir visgi tenka santykius nutraukti, net 63% apklaustųjų dėl tokio poelgio nesigaili ir teigia, kad jei būtų galimybė – sutiktų tai pakartoti.

Mokslininkai pasidarbavo iš peties ir nustatė, kokioje srityje dirbant, meilės romanų su kolega išvengti nepavyksta. Tad jei dirbate leidybos, reklamos, rinkodaros, nekilnojamojo turto ar žmogiškųjų išteklių srityje – romano tikimybė didžiulė. O mados, grafikos, dizaino, žemės ūkio, maisto produktų, transporto ir logistikos atstovai gali būti ramūs!

Suaugusiems.lt

Ar pritariate romanams darbe?
 
Komentarai (1)
5. 33% drąsuolių. Tiek procentų drąsuolių, užmezgusių meilės romaną su kolega, užsiima seksu darbo vietoje ir tik 4% iš jų buvo užtikti nusikaltimo vietoje!

--- na tikrai reikia " durno ir druto" vyrui užmegzti santykius su kolega. Aš tai megsciau su kolege
Naujas komentaras