Neekstremalūs meilės žaislai

348051-HL-Shopping_For_a_Sex_Toy_Can_Be_Overwhelming_This_Guide_Can_Help-1296x728-Header.jpg
 
Manote, kad žmogus iš to amžiaus, kai jam reikia žaislų, išauga sulaukęs paauglystės? Nieko panašaus! Žaidimas – tai sudedamasis laimės elementas, ir žaidžiame būdami įvairaus amžiaus. Tik kartu su mumis auga ir patys žaislai. Kai kurie jų priskiriami kategorijai S – tai meilės žaislai.

Meilės žaislais vadinami įvairiausi daiktai, kurie paįvairina seksą. Be abejo, visų pirma – tai erotinės prekės, kurių galima įsigyti specializuotose parduotuvėse. Tačiau tuo tikrai neturėtų apsiriboti jūsų erotinis arsenalas.


Vibratoriai. Galbūt tai labiausiai legendomis apipinti daiktai iš viso sekso žaislų repertuaro. Jie atsirado pakankamai seniai, o falo forma ima audrinti moters vaizduotę dar tyrinėjant žaisliuką akimis. Ir vis dėlto vibratoriai miegamajame naudojami nepakankamai dažnai. Vibratoriais pradėta prekiauti XIX amžiaus pabaigoje, kai jie dar būdavo naudojami medicininiais tikslais – moterų isterijai gydyti. Iš esmės toks gydymas būdavo veiksmingas, nes kai kurioms moterims nepilnavertis seksualinis gyvenimas iš tikrųjų sukeldavo įvairių psichologinių problemų. Gydytojai pastebėjo, kad vibratoriai yra puikus vaistas, nes dažnai jie sukelia tai, ką tuometiniai medikai vadindavo „isteriniu paroksizmu“. Dabar tai vadinama tiesiog orgazmu. Nors vibratoriai dažniausiai asocijuojasi su moterų masturbacija, juos noriai išbando ir kai kurie vyrai. Vibratorius taip pat galima naudoti ir kaip pikantišką priedą poros seksualiniams žaidimams. Šie meilės žaislai gali puikiai papildyti sekso preliudiją ar sustiprinti kulminaciją.


Seni marškinėliai. Daugybė vyrų tikina, kad seksualiausia moters apranga – vyriški marškinėliai ant nuogo kūno. Jei tai bus marškinėliai, kurių jums negaila – jie gali tapti ne tik erotinio vaizdo, bet ir meilės žaidimų dalimi: juos galima perplėšti, sudrėkinti, iškarpyti taip, kad šmėžuotų pikantiški krūtų ar sėdmenų vaizdai, galiausiai jais galima užrišti ar surišti rankas – viskas priklauso nuo jūsų fantazijos!


Maistas. Maistas miegamajame sukuria žaismingą atmosferą. Nuo nuogo partnerio kūno valgomi vaisiai, uogos – tai žanro klasika. Taip pat meilės žaidimams tinka ledai, medus, želė, plakta grietinėlė, jei norite – net ir barbekiu padažas.


Penio žiedai. Nebandžiusiems iš pirmo žvilgsnio jie gali atrodyti tiesiog nepatogūs. Tačiau pajutus, kaip šie žaislai gali prailginti meilės malonumus, ypač vidutinio amžiaus sulaukusiems vyrams – abejingų nebelieka. Penio žiedai išties padeda ilgiau neprarasti erekcijos. Jų paskirtis – suspausti penį ties pagrindu, kad kraujas iš jo ilgiau neištekėtų. Tiesa, turėkite omeny, kad vis dėlto tai yra kraujotakos sutrikdymas, taigi pernelyg ilgai taip papuošto penio laikyti neturėtumėte – ne ilgiau nei pusvalandį, tada – nuimkite arba darykite pertraukėlę.


Pūkai ir plunksnos. Visos priemonės, kurių prisilietimas prie odos teikia malonumą, seksualiniams žaidimams suteikia daugiau naujų pojūčių. Todėl tarp porų mėgstamiausių meilės žaislų verta paminėti šilkinius šalikėlius, plunksneles, kailį bei pūkus.


Kūno dailė. Galimybių čia – daugybė. Nustebinkite mylimą žmogų laikina tatuiruote ar spalvingu piešiniu intymiose kūno vietose. Arba – dar geriau: leiskite piešti jai arba jam!

 

Suaugusiems.lt

Kaip paįvairinate lovos žaidimus?
Ar naudojate sekso žaisliukus?
 
Komentarai
Naujas komentaras