Nepamirštamas oralinis: patarimai, kurie tikrai padės

oralinio-sekso-pozos-jai-v1-rs.jpg
 
Oralinis seksas - tai ne tik malonumas, bet ir neišsenkanti tema pokalbiams ir diskusijoms. Rodos, gyvename XXI-ame amžiuje, kur galime rasti daugybę informacijos pačiomis įvairiausiomis temomis, tačiau daugybė žmonių taip ir nežino daugybės dalykų. Pavyzdžiui, koks yra gero oralinio sekso receptas.

Žinoma, daug dalykų priklauso ir nuo technikos, vietos, laiko ir pan., tačiau šį kartą apžvelgsime faktus, kuriuos turėtų prisiminti kiekvienas.

Tai ne darbas

Oralinis seksas yra malonumas. Žinoma, viena pusė mėgaujasi intensyvesniu malonumu, tačiau ir kita pusė gali mėgautis. Įdomu sužinoti kaip? Paslaptis labai paprasta - negalvokite, kad tai darbas ar pareiga patenkinti partnerį. Tu atlieki jam/jai oralinį ne dėl to, kad jis/ji to paprašė, bet tu to nori. Iš pareigos atliktas darbas ne itin džiugina, todėl oralinis seksas šiuo atveju turi tapti malonia sekso dalimi, o ne itin nemalonia pareiga.

Neskubėk

Turbūt ne kartą esi skaitęs šį patarimą straipsniuose apie seksą. Vis dėlto, dažnas pamiršta, kad seksui reikia laiko, todėl skubus oralinis gali pakišti koją. Negalvok, kad kuo greičiau tu pieši liežuviu ant jos klitorio, tuo greičiau ji susijaudins ir pabaigs. Tas pats galioja ir merginų atveju - kuo greičiau stengsiesi jį pamaloninti, tuo viskas bus daug sudėtingiau. Kad būtų aiškiau, kodėl reikia neskubėti, įsivaizduok, kad tau reikia užkurti laužą. Pirmiausia pasirūpintum malkomis, vėliau pačia laužaviete ir tik po to pasiimtum degtukus ir pabandytum įžiebti ugnį. Viskas panašiai vyksta ir oralinio sekso metu - pirmiausia abu atsipalaiduojate, pradedate vienas kitą glamonėti ir tik vėliau, labai lėtais žingsniai, jis/ji pradeda “įžiebti ugnį”. 

Nesistenk visko atlikti greitai - verčiau pasimėgaukite artėjančiu malonumu.

Erzink

Seksas negali būti nuobodus. Apskritai, nuobodulį ir rutiną reikia išvyti ne tik iš miegamojo, bet ir iš gyvenimo - juk tai mus gali pražudyti! Būkite spontaniški ir kiekvieną kartą išbandykite kažką nauja.

Tiek jis, tiek ir ji, neturėtų prisirišti prie tų pačių veiksmų. Kaskart viską atlik vis kitaip - keisk techniką, naudok rankas ar liežuvį. Ir, svarbiausia, šiek tiek paerzink - taip tik dar labiau įkaitinsi!

Akių kontaktas

Bene pati erotiškiausia sekso akimirka yra akių kontaktas. Pažvelk į ją ir pabandyk nuspėti, ar tai, ką tu darai, jai patinka. Taip pat ir merginos, atlikdamos minetą, turėtų pasižiūrėti į vaikino akis. Juk matyti jo besimėgaujančias seksu akis yra pats didžiausias malonumas! Be to, sekso metu ne visada pavyksta ką nors pasakyti, todėl akių kontaktas gali aiškiai parodyti, ar tai, ką tu jam/jai atlieki, yra malonu ar ne.

Laižyk

Kaip ledus karštą vasaros dieną ar kaip vaisių skonio ledinuką. Tiek merginos, tiek ir vaikinai daro klaidą manydami, kad pagrindinis oralinio sekso veiksmas yra čiulpimas. Viskas yra kiek kitaip - kuo įvairesnė technika, tuo geresnis malonumas. Taigi, laižyk, švelniai pakandžiok (bet labai atsargiai!), čiulpk ir nepamiršk visko kartoti, nebent partneris paprašys nesustoti.

Kalbėk

Galbūt tu nesi labai plepus žmogus, bet sekso metu žodžiai gali kaip reikiant įkaitinti. Ypač nešvankūs žodžiai, kurių neįterpi paprasto pokalbio metu.

Jeigu tau nepavyksta kalbėti sekso metu ir jautiesi ne itin jaukiai kalbėdamas, geriau imkis kai ko kito. Pavyzdžiui, pradėk “įgarsinti” savo pojūčius - garsiai aimanuok, dūsauk ar sakyk, kada reikia padidint greitį ar sumažinti. 

Suaugusiems.lt

Ar dažnai mėgaujatės oraliniu seksu?
 
Komentarai
Naujas komentaras