Nepamirštamas orgazmas jam... rankomis

keksas(4).jpg
 
Kaip patenkinti jį rankomis nepaverčiant meilės žaidimų tiesiog masturbacija? Šį kartą šnektelėkime apie „rankdarbius“, internete populiariai vadinamus „handjob“.

Ką renkatės?

Akimirką įsivaizduokite dvi situacijas. 

Situacija A: Jūs netikėtai suimate partnerio penį, kai jis to visai nesitiki, ir sumaniais judesiais, slysdama delnu aukštyn - žemyn, per keletą minučių sukeliate jam orgazmą.

Situacija B: Viskas prasideda švelniomis glamonėmis, bučiniais, rankomis palengva judate žemyn, veiksmas intensyvėja, emocinis krūvis auga, pakaitomis liečiate visas jo erogenines zonas, kol galiausiai susikoncentruojate ties pačia jautriausia ir padovanojate jam galingą orgazmą.

Situacija A kaip tik ir yra tiesiog masturbacija, kurią jam, galima sakyti, padedate atlikti. Netikėtumo efektas, be abejo, turi savų pliusų, tačiau malonumo laipsnis, ko gero, tesieks vidutinį. Antruoju atveju, jei išties žinosite, ką darote, ir turėsite galvoje pasiruošusi gerą scenarijų, kaip savo glamonėmis vis kelti jo pojūčių intensyvumą, orgazmas bus daug stipresnis. Be to, šis aktas jau nebeprimins masturbacijos, kuria jis ir pats gali save palepinti kada panorėjęs.

Scenarijus?

Kalbant apie meilės žaidimus žodis „scenarijus“ dažnai atrodo šiek tiek keistai. Ar iš tiesų reikalingas scenarijus tam, kas turėtų būti natūralu ir spontaniška? Atsakymas – ir taip, ir ne. Jei esate patyrusi meilės žaidimų ekspertė, scenarijus jūsų galvoje susidėliojęs jau seniai, be to, galite tiesiog meistriškai improvizuoti apie jį negalvodama. Tačiau jei situacija, kai visą meilės žaidimų eigą perimate į savo rankas (tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme), jums nauja – bent jau preliminaraus veiksmų plano reikėtų. Jo tikslas – sudėlioti glamones intensyvėjančia tvarka. Ir iš anksto pagalvoti apie keletą svarbių smulkmenų. Kas tai? Sužinosite visai netrukus. Taigi jei norite, kad viskas vyktų sklandžiai ir patogiai, pradedam!

Dabar – apie techniką

Tikriausiai jau atkreipėte dėmesį į tai, kad ilgesnė – pavyzdžiui, pusvalandį ar dar kiek ilgiau – trunkanti maloni patirtis suteikia daugiau pasitenkinimo nei 2 minučių greitukas (nors tikrai nesiginčysime – kartais reikia ir tokio!). Taigi visų pirma pasistenkite pradėti tinkamoje vietoje ir tinkamu momentu – tada, kai iš tiesų turėsite laisvą pusvalandį ir žinosite, kad jo metu jums niekas nesutrukdys. Be to, labai svarbu įsitaisyti patogiai. Elementaru, tad tiesiog to nepamirškite.

Pirmas žingsnis – tiesiog bučiniai. Pradėkite jį bučiuoti, rankomis glamonėkite jo kūną, iš pradžių – per rūbus, tada palįskite pirštais po marškinėliais. Galite švelniai pajaudinti nagais – stebėkite, kas jam labiausiai malonu.

Po keleto minučių tokių glamonių pradėkite leistis rankomis žemyn, prie jo kojų. Lieskite vidinį šlaunų paviršių, genitalijas (kol kas – per kelnes). Nepaliaukite bučiuoti, kuždėti jam ką nors malonaus arba nešvankaus – vyrus tai labai jaudina.

Emocijoms kaistant, glamonėms tampant vis aistringesnėms, metas atsegti kelnes. Tačiau nepulkite tiesiai prie penio. Kol kas švelniai glamonėkite jo sėklides delnu ir pirštais. Tai jam tikrai patiks. Pirštais palieskite ir tarpvietę – zoną tarp sėklidžių ir išangės. Ji labai jautri, tad pojūčiai jūsų partneriui bus kuo maloniausi. Skirkite šioms glamonėms „aplinkui“ keletą minučių, ir tik tada pereikite prie penio.

Kai paliesite penį, suimkite jį taip, tarsi laikytumėte skėčio rankeną – tvirtai, bet ne per stipriai. Pradėkite judėti ranka aukštyn-žemyn. Dar didesnis efektas bus jei prieš liesdama penį suvilgysite ranką lubrikantu. Pamenate, užsiminėme apie planą? Tai štai – lubrikantas šalia yra viena iš tų detalių, apie kurią turėtumėte pagalvoti iš anksto ir pasidėti kur nors netoliese, kad patogiai įsitaisius nereikėtų atsitraukti nuo partnerio nė keletui sekundžių.

Glamonėdama penį nepamirškite, kad jautriausia jo dalis – galvutė. Dažnai vyrams nepatinka, kai visas dėmesys sutelkiamas tik į ją – glamonės tampa pernelyg intensyvios. Tačiau delnu apėmus visą penį o nykščiu vis perbraukiant galvutę pojūčiai būna išties nepakartojami. Kitas variantas – slydinėdama delnu aukštyn-žemyn judesį viršuje užbaikite perbraukdama delnu per galvutę. Tai kartojant ritmiškai malonumas staigia kreive šoka aukštyn.

Nepamirškite ir penio pagrindo – ši vieta taip pat labai jautri stimuliacijai. Todėl viena ranka judėdama išilgai penio, kita galite tiesiog laikyti suėmusi jį prie pagrindo, ritmiškai spaudyti visu paviršiumi, derindama su kitos rankos judesiais.

Kartkartėmis viena ranka turėtumėte grįžti ir prie sėklidžių bei tarpvietės. Šią zoną spaudykite, masažuokite, partnerio judesiai ir dejonės išduos, kurie būtent veiksmai jam patinka labiausiai. Jei ir šias glamones „pagardinsite“ slidžiu lubrikantu, jos bus dar malonesnės.

Didinkite glamonių intensyvumą ir ritmą, kol partneris pasieks orgazmą. Apie besiartinančią kulminaciją galėsite nuspėti iš suintensyvėjusio jo kvėpavimo – jis taps garsesnis, įkvėpimai – trumpesni.

Vykstant ejakuliacijai penio jautrumas tampa maksimalus – visai kaip jūsų klitoris orgazmo metu. Daugumai vyrų šioje vietoje glamonių jau nebereikia, jos gali tapti netgi skausmingos. Todėl užteks kad tvirtai ranka suimsite penį arba sėkilides (dar geriau – viena ranka viena, kita ranka kita) ir laukite, kol jis nurims.

Veikiausiai šiame etape jums prireiks rankšluosčio ar servetėlių. Tai – dar vienas dalykas, kuriuo turėjote pasirūpinti kurdama savo planą.

Jei viskas vyko sklandžiai, ką tik vienu šūviu nušovėte mažiausiai tris zuikius: suteikėte malonumą mylimam žmogui, galite skirti sau papildomų taškų į geros meilužės sąskaitą ir... pelnytai tikėtis, kad netrukus jis panašiai palepins jus! Mmm, to verta palaukti.

Suaugusiems.lt

Kaip dažnai atliekate/būnate pamalonintas „handjob'u“?
 
Komentarai
Naujas komentaras