Nepatrauklus seksas: ką daryti ir kaip neprarasti potraukio

sexy-underwear-that-women-like.jpg
 
Gatvėje prasilenkiate su įspūdingų klubų savininke. Smėlio laikrodžio juosmuo, aukštakulniai, trumpas sijonas ir ilgos kojos. Jūsų antroji pusė pavydžiai nužiūri ją, o sekantis, dar pavydesnis žvilgsnis, kliūna Jums.

Jūs neprivalote veidmainiauti prieš savo širdies damą ir sakyti, jog praeivė gatvėje yra ne jūsų skonio. Juo labiau nebandykite nuslėpti fakto, jog nepažįstamoji  sužadino jumyse fantaziją. Žinoma, tokia nutylėta tiesa gal ir nereiškia  nieko blogo, jei su savo drauge dar visai neseniai užmezgėte ryšį, tačiau jei ilgą laiką esate kartu, greičiausiai lovoje pasigendate tos senosios aistros ir velniško seksualumo. Tad kodėl turėtumėte  nutylėti tai, kas jus sujaudina, ir ar yra svari priežastis, kodėl  turėtumėte meluoti savo antrajai pusei apie pabodusį intymų gyvenimą?  

Deja, gamtoje egzistuoja toks dėsnis kaip nuobodus seksas. Tai lyg saulėgrąžų gliaudymas, kuris yra toks nusibodęs, tačiau be jo – gyventi negali. Na, bent jau kurį laiką... Tačiau jei atkreipsite dėmesį į nusistovėjusius seksualinius įpročius, jums gali pavykti išguiti blogą seksą iš miegamojo, o bus dar geriau, jei šios ribos nė nepasieksite ir net praėjus dešimčiai metų po santuokos, galėsite mėgautis audringais ir įkvepiančiais meilės žaidimais…. 


Prisitaikymas
 

Žmogus šiame pasaulyje yra linkęs prisitaikyti prie visko. Ir tai liečia tiek gerus, tiek nelabai gerus dalykus. Žmonės gyvenantys netoli zoologijos sodo, galiausiai nustoja pastebėti juos supančius keistis kvapus, keliaujančius link jų vėjo kryptimi.  Taip atsitinka ne tik su mūsų uosle, bet ir raumenimis. Kada nustojame fiziškai dirbti, mūsų kūnas tampa nebe toks ir nors mes tai ir pastebime, dažniau renkamės ne ką nors  keisti, o tiesiog - prisitaikome. Kitas elementarus pavyzdys – mityba. Kada žmogus pradeda valgyti mažiau, sumažėja apetitas, skrandis susitraukia ir organizmo poreikis maistui sumažėja. Šis natūralus prisitaikymo mechanizmas atlieka svarbų vaidmenį mūsų gyvenime. Iš dalies, tai palengvina žmogaus naštą ir tam tikrais atvejais padeda išvengti papildomo streso ir neigiamų emocijų, tačiau tik ne tada kai kalbame apie seksą ir tarpusavio santykius. Natūralu, jog kada lytiniai santykiai tampa nuobodūs, mes jais neskubame mėgautis, o tada prasideda įvairios ligos ir negalavimai, kol galiausiai suvokiame, jog ir pačiam organizmui sekso nebereikia. 
 

Ką daryti? Bet kokiais būdais ir priemonėmis ieškoti įvairovės. Net ir tada jei manote, kad jums tai neaktualu! Šiais laikais tą padaryti nėra sunku. Jei pastebėjote, kad seksas tapo rutina, išdrįskite su mylimuoju pažiūrėti erotinį ar pornografinį kino filmą, sušokite jam ar jai striptizą ar į lovą atsineškite mini vibratorių ar botagėlį, išbandykite naujas sekso pozas ar rūšis. Svarbiausia, kad tvirtai pasakytumėte sau, kad reikia kažką keisti dabar. Kuo ilgiau lauksite, tuo sunkiau bus atstatyti savo ir partnerio seksualinė energiją. 
 Nepagarba partneriui

Ši taisyklė galioja gana dideliai  daliai Lietuvos šeimų, kuriuose yra skriaudžiamos moterys. Tikriausiai nesunku suprasti, kad kalbame apie smurtą ir agresiją. Gana dažnas reiškinys – vyras išlieja agresiją ir nepasitenkinimą prieš žmoną, kada ši atsisako pasimylėti. Jeigu norite išsaugoti jos norą, nesiimkite drąstiškų priemonių ir negąsdinkite mylimo žmogaus. Neigiamos emocijos, riksmai, fizinis ar psichologinis smurtas – ne išeitis. Visa tai tik dar labiau atitolins bet kokį artumą. Žeminama moteris automatiškai nustoja vertinti savo partnerį, todėl iš sekso ji negauna jokio malonumo ir nepatiria jokių emocijų.Tad kam pjauti šaką, ant kurios sedite?Draudimai. Tiksliau, jų trūkumas


Tėvai dažnai kartoja savo vaikams: seksas – purvinas ir gėdingas dalykas. Kai kuriems tėvams netgi pavyko padaryti taip, jog suaugę vaikai tapo savo pačių įkaitais ir turi nemažai kompleksų. Taip auginamos atžalos užaugina lygiai tokius pačius vaikus, o pastarieji saviesiems diegia tas pačias moralines vertybes bei dogmas. Dėl šios priežasties visada egzistuos seksualinių konservatorių karta. Nenuostabu, kad tokio sekso paskirtis pirmiausia susijusi ne su malonumu, o su būtinybe pratėsti gaminę, tad laikui bėgant monotonija lovoje tampa neišvengiamybe. 
 

Ką daryti? Jeigu esate išauklėti pagal griežtas krikščioniškas tradicijas, vargu ar pavyks save perauklėti. Tačiau net ir šiuo atveju galite susigrąžinti buvusią aistrą. Pavyzdžiui, jums gali padėti nekalti  vaidmenų žaidimai. Tvarkotės namus ir rūpinatės buitimi? Pažvelkite į šį darbą pro malonumų prizmę ir apsirenkite seksualios kambarinės kostiumą bei deramai aptarnaukite savo mylimąjį. Kaip toli eiti ir kokį scenarijų pasirinkti – spręsti tik jums. 
Pamiršti dirgikliai

Praskaidrinti pilką kasdienybę yra daugybė būdų. Vienos poros audringai leidžia laiką striptizo klube, kitiems daugiau jaudulio suteikia veidrodinės lubos ar begėdiškam seksui  įkaitina sekso supynės. Visa tai nuostabu, jei tik galite sau leisti atitrūkti nuo buities rūpesčių ir pasinerti į tai, jas teikia daugiausia džiaugsmo. Tačiau kartais poros yra priverstos meilės žaidimais mėgautis tylioje tamsoje, mat kitame kambaryje miega vaikai ar ramybės neduoda už durų tykanti anyta. Nesitaikykite su tuo ir neatsisakykite erotinių dirgiklių tokių kaip vaizdai, garsas bei lytėjimas.


Ką daryti? Mylėkitės šviesoje, apsirenkite gundantį apatinį trikotažą, išbandykite temperatūrų žaidimus ar erotinį masažą bei  nesigėdykite garsiai patirti orgazmą. Jei namuose yra pašalinių veiksnių, kurie trukdo atsipalaiduoti, bent retsykiais privalote kur nors  ištrūkti ir pabūti tik vieni du.  

Žmogus visa savo gyvenimą  linkęs jausti seksualinį potraukį, o kada seksas tampa nebepatrauklus - atsiduriama ant gyvenimo ir mirties slenksčio. Tad jeigu pajutote, kad jūsų lytinis potraukis ženkliai sumažėjo, o seksui nebeteikiate tiek reikšmės kiek seniau, vadinasi tai rimtas signalas, įspėjantis, jog  atėjo laikas kažką keisti ir kuo skubiau!


www.suaugusiems.lt

 

Ar seksualiniame gyvenime siekiate įvairovės?
 
Komentarai
Naujas komentaras