Nešvankios kalbos: kaip ištarti stebuklingus žodžius

hot-dirty-sex-fragrances-social-lede.jpg
 
Švelnūs žodžiai vyrui į ausį pažadins jo susidomėjimą jumis, pakurstys aistrą ir paskatins jį vienareikšmiams veiksmams. Žinoma, svarbu žinoti, kada, kaip ir ką pasakyti!

Ištarta erotiška frazė  vyro  smegenis veikia ne blogiau nei seksuali moters išvaizda. Kartais moterys ištaria šventus  žodžius pačios to nesuvokdamos. Tačiau jei nesate užtikrintos savo nepadoriomis  manieromis, vertėtų šiek tiek pasigilinti į erotinio žodžio magiją.

Taigi, atskleidžiame svarbiausius nešvankių kalbų lovoje aspektus!

Koks yra jaudinantis žodis

Pirmiausia, ką svarbu žinoti moterims apie nepadorias kalbas lovoje, tai faktas, jog vyrams būdingas glaustumas ir paprastumas. Jūsų ištarti žodžiai jam gali būti meilūs, naivūs, kvaili, vulgarūs, nepadorūs, bet jokiu būdu ne pretenzingi. Atitinkami žodžiai lemia jūsų partnerio seksualinę reakciją. Tad siekiant, jog ši reakcija būtų palanki, nereikėtų persistengti, pavyzdžiui: “Mano brangiojo mažieji grįžulo ratai…”. Kokiais žodžiais pasibaigs tokia ar panaši frazė – nelabai svarbu ir be viso to, kad mažieji grįžulo ratai gali jį ne juokais įžeisti, toks sakinys yra gana sudėtingos struktūros ir nenuteiks jo erotiškam nuotykiui. Taigi, vyrams svarbu suvokti žodžių prasmę greitai, o ne galvoti apie jų interpretavimo galimybes. 

Tik nuoširdžiai

Be pačių žodžių reikšmės, taip pat labai svarbi yra intonacija, tačiau visų svarbiausia – laikas. Ištarkite sugalvotą frazę tuo momentu, kada tą padaryti norėsite labiausiai. Geriau  netarkite nieko, jei nežinote, ar turite ką nors pasakyti. Prieš ištariant stebuklingus žodžius, būkite visiškai atsipalaidavusios  ir atminkite, tik nuoširdžiai ir natūraliai ištarti žodžiai turės savo galią! 

Nešvankių kalbų preliudija 

Nešvankios kalbos lovoje dar nereiškia, jog įaudrinsite savo partnerį pasitelkus keletą  necenzūrinių ir nepadorių žodžių (nors tinka ir tai). Kiekvienas turime savo manieras, savitą kalbėjimo ir mąstymo stilių, galiausiai – savo profesiją. Tad net lovoje nepamirškite šių dalykų ir kuždant partneriui nešvarius žodžius, kreipkitės į jį atitinkamai. Pavyzdžiui, jūsų moteris yra absolventų mokytoja, tad kodėl jums neapsimetus ištvirkusiu ir sekso ištroškusiu paaugliu: „Tamsta mokytoja, ar jūs nebūtumėte prieš, jei aš jus išdulkinčiau ant jūsų darbo stalo?“. Galimos ir rafinuotesnės frazės: „Gerbiamas, pone teisėjau, manau jūs turėtumėte mane nubausti,nes mano galvoje sukasi labai nepadorios mintys..“. Tokios ir panašios frazės, įsijaučiant į tam tikrus vaidmenis, pagyvins judviejų tolimesnį pokalbį ir atvers flirto galimybes. Tokia preliudija  ne mažiau įdomi ir reikalinga nei nepadorios kalbos pačio sekso metu. 

Komplimentai su palyginimais

Norėdami išmokti nepadoraus kalbėjimo meno, nepamirškite komplimentų. Tai bene tiesiausias kelias į nuoširdų ir nepadorų pašnekesį. Pavyzdžiui, jūs susijaudinate žiūrėdamos į partnerio pirštus, pasakykite jam tai ir nebijokite skambių palyginimų, pavyzdžiui: „Mane labai jaudina tavo aristrokratiški pirštukai“. Lieskite ir bučiuokite juos bei nesivaržykite ne tik žodžiais, bet ir veiksmais parodyti savo susižavėjimo. 

Ezopo kalba

Taiklumas, tinkamai parinkti epitetai ir tiesmukumas yra puikus būdas perteikti savo emocijas ir jausmus, tačiau dviprasmės mintys, įvairios metaforos  ir užuominos  leis pasiekti aukščiausią intymumo laipsnį. Jūs pažįstate savo partnerį ir tikrai, bent kartais, pasakote jam šį tą ezopo kalba. Kodėl to nepabandžius lovoje? Dviprasmybės ir alegorinės žodžių formos pasižymi dar didesniu taiklumu bei unikalumu nei tiesiogiai ištarta frazė. Be to, užslėptos mintys pakurstys dar didesnę aistrą, nes intymus žaidimas bus  tęsiamas visai kitame lygmenyje. Kūniška aistra ir proto mūšis seksą pavers tiesiog  nepamirštamu.

Frazės, kurios ištariamos sekso metu neturi būti nukopijuotos iš kino filmų ar serialų. Taip pat pasakytų žodžių prasmę privalo suvokti ne tik klausytojas, bet ir pats sakytojas. Kitu atveju, nepadorios šnekos gali baigtis dideliu nesusipratimu. Tačiau jei gerai pažįstate savo antrąją pusę, nepadorios kalbos jus tik suartins ir leis geriau pažinti vienas kitą!

Suaugusiems.lt

Ar sekso metu kalbate nepadoriai?
Ar sekso metu kalbate nepadoriai?
Ar kalbate nešvankiai sekso metu?
 
Komentarai
Naujas komentaras