Pasimatymai ir seksas po skyrybų: ką reikia prisiminti?

VWIKHR3L9A.jpg
 
4 komentarai
Skyrybos su sutuoktiniu gali būti labai skaudžios, ypač tada, jei abu drauge praleidote daug metų. Tai palieka randus sieloje, kurie lėtai ir skausmingai gyja.

Jeigu tu esi išsiskyrusi, tai nereiškia, kad tavo gyvenimas yra baigtas. Anaiptol – po skyrybų gali pradėti naują ir laimingą gyvenimą. Svarbiausia yra nepasiduoti skyrybų graužačiai ir drąsiai žengti pirmuosius žingsnelius į pasimatymus su potencialiais mylimaisiais. Taip pat reikėtų nepamiršti ir sekso. Juk tai mūsų gyvenimo varikliukas, be kurio būtų liūdna gyventi.

Taigi, ką tau reikėtų prisiminti prieš pradedant naujas pažintis?

Pirma – pradėk susitikinėti tada, kai būsi pasiruošusi

Vos tik tau išsiskyrus draugės pradėjo siūlyti naujus kandidatus į tavo širdį? Pasakyk griežtą NE, jei nenori pradėti naujų santykių. Tu sprendi, kada būsi pasiruošusi naujoms pažintims.

Antra – susitikinėk su kuo tik nori

Jeigu į pasimatymą pakvietė jaunesnis vaikinas, vadinasi, turi pamiršti bet kokį metų skirtumą ir būtinai su juo kur nors nueiti. Juk metai neparodo, ar žmogus yra dar neišsilakstęs ar pakankamai subrendęs rimtiems santykiams, vestuvėms. Tu gali susitikinėti su įvairaus amžiaus žmonėmis. Svarbiausia, kad judviem kartu būtų gera, o visa kita yra tik smulkmenos.

Trečia – seksas yra malonumas

Seksas yra vienas geriausių dalykų žemėje, todėl jokiu būdu neatsisakyk to. Galbūt po skyrybų vien pagalvojus apie tai tave nupurto drebulys, nes prisimeni savo eks. Negalvok apie tai – atverk naują gyvenimo puslapį ir nebijok sugrįžti į intymų pasaulį.

Ketvirta – pasimatymai padeda pasimiršti

Jeigu nori kuo greičiau pamiršti skyrybų skausmą, pradėk susitikinėti su kitais. Žinoma, tai visiškai prieštarauja jau anksčiau išsakytai minčiau, jog turėtum pradėti susitikinėti tada, kai būsi pasiruošusi.

Šiuo atveju, žvelk į pasimatymus kaip į terapiją. Nesistenk sau surasti naujo vyro, nes greičiausiai tu jo nerasi. Stenkis įdomiai praleisti laiką su naujais žmonėmis – taip ne tik susirasi naujų draugų, bet ir drąsiau jausiesi, kuomet pradėsi ieškoti tikro širdies draugo.

Penkta – neatsisakyk vienos nakties nuotykių

Išdrįsk pasinaudoti nepažįstamu vyriškiu vien dėl sekso. Niekas tavęs dėl to nepasmerks ir tikrai neprivers už jo ištekėti. Atsimink, kad kiekvienas iš mūsų turim tam tikrų poreikių. Seksas – tai vienas iš jų. Moterys yra emocingesnės nei vyrai, todėl neleisk, kad jausmai užgožtų tavo kūno poreikius. 

Šešta – jeigu pavargai nuo naujų vyro paieškų, pailsėk

Niekas nesakė, kad kiekviena moteris turi ištekėti. Nebijok vienatvės – ji visiškai nėra baisi, be to, galėsi skirti daugiau laiko sau. Pradėk sportuoti, skaityk knygas, keliauk, susirask hobį ir būk sau dar įdomesnė. Širdžiai maloni veikla padeda tobulėti, todėl beieškodama naujo mylimojo nepamiršk savęs.

Septinta – tikra meilė verta laukimo

Tau jau nepasisekė vieną kartą, bet tai nereiškia, kad tavo gyvenime nepasirodys tikroji meilė. Nebijok ilgiau palaukti To Vienintelio. Galbūt jis tavo gyvenime pasirodys negreitai, o gal jis visai šalia, tik tu jo nepastebi?

Kad ir kaip bebūtų, niekada nenustok tikėti, kad tavęs laukia tikroji meilė. Tai reikalauja kantrybės ir ištvermės, bet to ji yra verta.

Suaugusiems.lt

Po kiek laiko Jūsų nuomone galima pradėti lytinius santykius po skyrybų?
 
Komentarai (4)
Moterys meluoja getiau isduoda dazniau nes jom pimaj rupi tik kol stovi
Moterys meluoja getiau isduoda dazniau nes jom pimaj rupi tik kol stovi
Y JUNKIT TA PRAKAIKTA KUR JAINA SU SIRAŠINĖTI SU MERGOM
O tai ka vyram po skirybu daryt?
Naujas komentaras