Pažadų laikymasis (savaitės tema)

pazadai.jpg
 
Jei šiais metais buvai gera mergaitė, gali būti, kad Kalėdų Senelis paliks po eglute kokią nors dovanėlę. Tačiau pati didžiausia dovana – atsipalaidavimas, meilė sau ir jausmas, kad esi pati seksualiausia būtybė pasaulyje – taip ir liks tik svajone. Kad taip nenutiktų ir kitais metais, pats laikas duoti sau pažadus, kurie gal ir šiek tiek prasilenkia su geros mergaitės statusu, bet šventinę nuotaiką garantuoja visiems metams!

Šiais metais pasižadu... ... prašyti to, ko noriu. Nebijok kalbėti apie savo norus. Jei turi fantazijų – išsakyk jas. Niekas tau neprivalo suteikti malonumo, jį turi pasiimti pati. Todėl suformuluok, ko nori, ir pasakyk apie tai savo partneriui. Taip, žmonės nėra linkę kalbėti apie savo seksualinius santykius, bet kaip tik kalbėdama gali juos geriausiai pasukti teigiama linkme ir išvengti aibės nesusipratimų. Todėl pasakok, ko tu nori, dalinkis mintimis, troškimais, fantazijomis. Būk atvira ir nebijok kalbėti nešvankiai. Ypač besimylėdama.

 ... liautis analizavus visas smulkmenas. Moteriškas įprotis gilintis į smulkmenas, ieškoti paslėptos prasmės, vėl ir vėl priminti sau savo kompleksus – vienas taikliausių šaulių, savo šūviais nužudančių aistrą. Ir visiškai beprasmis užsiėmimas. Nes tavo partneris smulkmenų tikriausiai nepastebi, sako tai, ką galvoja, pernelyg neužšifruodamas prasmės, o dauguma dalykų, dėl kurių kompleksuoji, mylintis paprasčiausiai nesvarbu. Taigi kai tik reikalai pakryps meilės žaidimų link, išjunk savo vidinį dialogą. Galvok tik apie tai, kas malonu tau ir jam. Ir tai patiks jums abiem! 

... pamilti save. Tikra tiesa, kad nemylėdama savęs, nesugebėsi mylėti ir kitų. Ir tau nepavyks maksimaliai mėgautis seksualiniu gyvenimu. Taigi dažniau akcentuok tai, kas tau savyje patinka. Lepink save maloniomis grožio procedūromis, keisk stilių, išmok pasirinkti tinkamus rūbus, dėvėk seksualius apatinius. Kitaip tariant, ieškok dalykų, kurie tau leidžia jaustis seksualesnei, žavesnei, žaismingesnei.

 ... nebijoti vadovauti. Praėjo tie laikai, kai vieninteliu sekso iniciatoriumi privalėjo būti vyras. Dabar tu jau žinai ko nori, ir moki to pasiekti. Nebijok bent kartais perimti vadovavimo į savo rankas, prisiimti atsakomybę už meilės žaidimus. Parodyk jam, kad žinai, ką darai, ir turi idėjų, kaip jums įgyvendinti savo troškimus, atsipalaiduoti ar išbandyti ką nors naujo. Ne tik nuo tavo partnerio priklauso, ar jums bus gera. Tai priklauso nuo jūsų abiejų. Todėl nebijok tapti aktyviąja puse ir tu. Tu tikrai gali dovanoti jam nepamirštamų potyrių!

 ... pailginti įžangą. Ar teko kada girdėti, kad tai, ką išdalini, sugrįžta atgal? Šis posakis išties teisingas tam tikrais atvejais – pavyzdžiui, kalbant apie seksą. Pasiruošk ilgai įžangai, kuri maksimaliai ištęstų malonumą tavo partneriui – ir gausi atgal tiek pat ir dar daugiau malonių prisilietimų, glamonių, šiltų žodžių. Daugiau įžangos – reiškia didesnį susijaudinimą, daugiau flirto ir emocinio artumo. Dauguma moterų reikalauja, kad įžangą joms dovanotų partneris, nes aprastai seksą inicijuoja jis, taigi turi pasirūpinti, kad ir moteris susijaudintų. O jeigu kartkartėmis scenarijų įžangai kurtum pati? Tokį, kad sujaudintum ir jį, ir save? Lėčiau nusirenk, ilgiau glamonėk ir viliok, atrask naujų meilės žaidimų, kurių iki šiol nebandėte, glamones paįvairink masažu su kvapniais aliejais ar specialiais masažuokliais – taip ir pati praplėsi savo jausmingumo ribas, ir jam suteiksi tokį, malonumą, kurį norėsis kartoti dar ir dar! 

... išmokti ko nors naujo. Rutina ateina tada, kai dingsta noras bandyti ką nors naujo. Manai, kad atradai, kas tau labiausiai tinka – ir to užtenka? Tikrai ne! Ir jei savaime nekyla noras pabandyti ką nors naujo, mesk sau iššūkį: tiesiog pabandyk ir vertink, ar tau tai patinka ir tinka. Skaityk erotinės literatūros, pasižiūrėk filmų, apsilankyk erotinių prekių parduotuvėje – nuolat ieškok įkvėpimo ir naujų idėjų meilės žaidimams.  

... mankštinti intymiuosius raumenis. Kegelio pratimai – tai ne tik profilaktinė priemonė, saugantinuo makšties ir gimdos prolapso bei šlapimo nelaikymo, bet ir būdas padovanoti sau stipresnius, intensyvesnius orgazmus. 5 minutės per dieną – tiek užtenka, kad jau po keleto savaičių pajustum skirtumą.  

... apsilankyti sekso prekių parduotuvėje. Apžiūrinėti sekso žaisliukus, juos paliesti, stebėti savo ir partnerio reakciją, ties kuria lentynos vieta žvilgsnis apsistoja ilgiau – tai unikali ir savaime labai seksuali patirtis, kurios tikrai esi verta. Be to, būtent erotinių prekių parduotuvė yra ta vieta, kur turėtum labiausiai išjungti mąstymą ir pasikliauti intuicija: į kurią prekę pažiūrėjus ar palietus stipriausiai virpteli širdis, išpila karštis? Tik pamėgink įsivaizduoti, kokie pojūčiai užplūs kai ją nusipirkusi išbandysi! 

... fiksuoti ištesėtus pažadus. Malonu, kai žinai, kad daugmaž laikaisi sau duotų pažadų. Dar geriau – fiksuoti visą savo teigiamą patirtį, susijusią su šių pažadų vykdymu. Ir nepamiršk savęs apdovanoti už drąsą ar sumanumą! Nauja apyrankė, lūpų dažai ar kapučino kavos puodelis pakeliui į darbą – tai maži malonumai, kurie padės pačiai geriau pajusti, kokia žavi ir seksuali esi! 

 

Suaugusiems.lt

Ar laikotės pažadų, duotų Naujųjų metų naktį?
 
Komentarai
Naujas komentaras