Pegingas: pikantiškas seksualinis eksperimentas

peg.JPG
 
Nepaisant to, kad terminas pegingas atsirado pakankamai neseniai – prieš keturiolika metų, tokios rūšies seksas egzistavo nuo seniausių laikų.

 

Iš karto skubame išsklaidyti mitą, esą vyrai, kuriems patinka įsiskverbimas į jų analinę angą – gėjai. Iš tikrųjų seksualinė orientacija niekaip nesusijusi su tuo, kokių jautrių zonų stimuliavimas kelia seksualinį pasitenkinimą.
 

Pegingu vadinami heteroseksualių porų praktika, kurios metu moteris įsiskverbia į vyro analinę angą prisitvirtinusi penio imitatorių, vadinamąjį strap-on. Daugeliui natūralios orientacijos vyrų analinės angos stimuliacija teikia didelį malonumą. Visų pirma – todėl, kad taip lengviausiai pasiekiamas vyro taškas G – prostata. Taigi jei pegingas teikia malonumą – tai tikrai nėra požymis, kad jūsų seksualinė orientacija ne ta, apie kurią galvojote. Tai – tik įrodymas, kad jums patinka įvairus seksas, be tabu. Be to, aistra pegigui taip pat nerodo ir vyro pasyvumo lovoje, neva užleidžiant dominuojantį vaidmenį moteriai. Toks vaidmenų žaidimas, be abejo, taip pat įmanomas, bet ne privalomas. Dažnai kaip tik vyras kontroliuoja visą veiksmą, parodydamas moteriai, kaip išpildyti jo pageidavimus.Ar vyrui malonu būti išdulkintam?

Kad ir kaip vyniotume žodžius į vatą, esmė – vis tiek tokia pati: jei įprasto sekso metu moteris atsiduoda o vyras ją paima, pegingo atveju – viskas atvirkščiai. Ir daugumai vyrų, jei tik ryžtasi tai išbandyti, šis jausmas – malonus. Viską lemia vyro fiziologija. Analinė anga tiesiog nusėta nervinių galūnių, kurios čia savo kiekiu gali konkuruoti su genitalijomis. Iš analinės zonos smegenims aktyviai siunčiami seksualinio pobūdžio impulsai. 

Be to, priešakinėje tiesiosios žarnos sienelėje, 5-7 cm gylyje, yra ir prostata. Jos funkcija – gaminti skystį, atskiedžiantį spermą ir sustiprinantį spermatozoidų judrumą. Prostata gamina ir vyro jėgos hormoną – testosteroną, ir būtent jos stimuliacija gali sukelti ypatingai stiprius vyro orgazmus. Stimuliuojant šią sritį vyras patiria didžiulį malonumą, kuris neįmanomas vien tik vaginalinio sekso metu.
 


 

Antra varpa - dvigubas malonumas jai

Suprantama, jog prisegama varpa yra vienas mėgstamiausių žaisliukų tarp lesbiečių, o norint pasikeisti vaidmenimis, prisegamas falo imitatorius tampa nepakeičiamu žaislu moterims. Tačiau prisegamą varpą gali dėvėti ne tik moteris, bet ir heteroseksualus vyras. To priežastis - dviguba skverbtis. Šiuo atveju strap - on gali padėti patenkinti vieną populiariausių ir didžiausių moterų seksualinių fantazijų - threesome. Fiziologiškai, dvigubos skverbties potyriai bus lygiai tokie pat, kaip ir mylintis su dviem vyrais vienu metu. 


Kaip pasiruošti pikantiškam eksperimentui?

Visų pirma apskritai vertėtų pasikalbėti apie analinį seksą. Ar partneriai jam yra pasirengę? Ar analinės angos stimuliavimas nuteikia maloniai?

Apsiprantant su mintimi apie analinį įsiskverbimą rekomenduojama pradėti nuo papildomos analinės angos stimuliacijos oralinio sekso metu: stimuliuoti šią jautrią sritį lubrikantu suteptu pirštu, kartais pamėginti įkišti jį kiek giliau. Vėliau į žaidimus galima įtraukti ir analinei stimuliacijai skirtus sekso žaislus – analinius rutuliukus, kaiščius. Tai padeda atpalaiduoti išangės raumenis bei apsiprasti su naujais pojūčiais, išmokti pajusti jų teikiamą malonumą. 


Išsirinkite tinkamiausią instrumentą

Strap-on – tai falo imitatoriai, kurie fiksuojami ant moters kūno dirželiais arba kelnaitėmis. Sekso reikmenų parduotuvėse jų pasirinkimas – išties didelis. Galima rinktis strap-on su vibracija arba be jos, pagamintus iš įvairių medžiagų.
 

Kodėl moteriai tai turėtų būti malonu?

Visų pirma, dauguma strap-on sukurti būtent porų žaidimams, taigi prie jų dažnai būna primontuotas ir vaginos stimuliatorius, taip užtikrinant malonumą abiems.


Pastaruoju metu vis labiau populiarėja ir strap-on be diržų, kurie yra lengvai prilimpantys prie kūno. Strap-on galima rinktis iš įvairių dydžių. Naujokams geriau apsistoti ties mažesniais.

Nauja seksualinė patirtis ir abipusis malonumas padės susikurti tvirtą tarpusavio ryšį. 


Seksas imituojant vyriškus judesius tarsi leidžia įsikūnyti į kitos lyties asmenį. Moteris bent iš dalies gali pajusti, ką reiškia būti vyru. Energingi judesiai ir dar neregėtas moters laukinės aistros įsiveržimas patenkins jo slapčiausias fantazijas tiek fiziologine, tiek psichologine prasme. Argi nenuostabu, kad lytiniai santykiai gali atverti visai kitokias intymaus suvokimo ribas.​


www.suaugusiems.lt

Ar praktikuojate pegingą?
 
Komentarai
Naujas komentaras