Poros suderinamumas pagal kraujo grupę

pora-suderinamumas-kraujo-grupe.jpg
 
1 komentaras
Kiekviena moteris bent kartą gyvenime yra susimąsčiusi, ar išsirinko tinkamą partnerį. Tikrina jį, skaito horoskopus, bando nustatyti suderinamumą pagal gimimo datą ir pan. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad tai - tik žaidimas. Jei partneris - tikrai tas žmogus, kurio jai reikia, iš kur tas noras dar patikrinti? Bet galima į tai žvilgtelėti ir visai iš kito kampo - tada paaiškėja, kad iš tikrųjų tai - visai ne tuščias laiko gaišimas.

Būna situacijų, kai atrodo, kad partneriai myli vienas kitą, bet kažkas nesiklosto santykiuose, kad ir kaip jie besistengtų. Mokslininkai įrodė, kad ne tik psichologiniai aspektai svarbu vyro ir moters tarpusavio santykiuose, bet ir fizinis bei fiziologinis jų suderinamumas. Vienas tokių fiziologinių faktorių - vyro ir moters suderinamumas pagal kraujo grupę. 

Vyras - I (0) kraujo grupė. Jis atkakliai siekiantis tikslo, valingas, pasitikintis savimi, nepripažįsta konkurencijos. Tuo pačiu jis gali puoselėti trapius ir švelnius jausmus mylimai moteriai. Jis ištikimas, nelinkęs išduoti. Svarbiausia - kad meilės santykiuose jis visada jaustųsi lyderiu, kurio žodis - paskutinis.

Moteris:

I (0) kraujo grupė. Ji nesileis, kad jai nurodinėtų. Tačiau jei jau įsimylėjo tokios pačios kraujo grupės vyrą, veikiausiai jai užteks išminties sukurti iliuziją, kad tai jos mylimais, o ne ji vadovauja paradui - taip nebus užgautas jo vyriškas ego, o ji liks patenkinta, nes žinos, kad svarbiausi sprendimai - vis tiek jos rankose.

II (A) kraujo grupė. I kraujo grupės vyrą lengvai suvilios būdama nepasiekiama, leisdama jam ją prisijaukinti. O vėliau, kai jų santykiai sutvirtės, turėtų kuo dažniau parodyti vyrui savo atsidavimą ir ištikimybę - jis tai įvertins.

III (B) kraujo grupė. Ji vėjavaikiška, lengvabūdė ir, daugelio manymu, nepatikima. Vyrai dievina tokias moteris, noriai mezga su jomis romanus - bet dažniausiai trumpalaikius, neįpareigojančius. Norėdama suvilioti I kraujo grupės vyrą, turėtų pakoreguoti savo elgesį.

IV (AB) kraujo grupė. Šią kraujo grupę turinčioms moterims - atvirkščiai: reikia bent trumpam atmesti savo rimtumą ir neprieinamumą, suteikti savo įvaizdžiui bent šiek tiek vėjavaikiškumo ir lengvabūdiškumo.

Vyras - II (A) kraujo grupė. Šis vyras sutvertas šilumai, jaukumui ir romantikai šeimoje. Taip pat jis gali būti ir užsidaręs atsiskyrėlis. 

Moteris:

I (0) kraujo grupė. Jeigu jai šis vyras patiks, veikti gal tik tol, kol yra jauna ir graži. Vėliau jai nieko neišdegs, kad ir kaip nemaloniai tai beskambėtų.

II (A) kraujo grupė. Šios moteris išmintis padeda vyrui pajusti pasitikėjimą savimi ir ramybę santykiuose.

III (B) kraujo grupė. Idealus II kraujo grupės vyrams variantas - ši moteris. Ji rami, gera, švelni.

IV (AB) kraujo grupė. Nors II kraujo grupės vyrams labiau tinka III kraujo grupės moteris, jie dažniausiai negali iš galvos išmesti IV kraujo grupės moterų. Juos tenkina viskas: intymus artumas, pokalbiai iki paryčių ir t.t. Tačiau kai tenka pradėti rimtus, šeimyninius santykius, abu partneriai greitai atsiriboja vienas nuo kito. 

Vyras - III (B) kraujo grupė. Šie vyrai visada žino, kaip patikti moteriai ir suteikti jai malonumą. Beje, norint patikti jiems net nereikia ypatingų pastangų – tam III kraujo grupės vyrai turi įgimtų gebėjimų – prie jų traukte traukia visų kraujo grupių moteris.

Moteris:

I (0) kraujo grupė. Neriasi iš kailio, kad tik būtų šio šaunuolio pastebėta, nuolaidžiauja ir pataikauja jam.

II (A) kraujo grupė. Šioms moterims nereikia ypatingai stengtis: III grupės vyras pats trokš užkariauti jos širdį.

III (B) kraujo grupė. Kaip ir I kraujo grupės atstovės, jos padarys viską, kad pelnytų šio vyro dėmesį. Neretai tokiu elgesiu tik padarydamos sau meškos paslaugą, atsisakydamos savo vidinės harmonijos ir komforto.

IV (AB) kraujo grupė. Šios valdingos moterys gali ilgai išlaikyti III kraujo grupės vyro dėmesį net ir ypatingai nesistengdamos.

Vyras – IV (AB) kraujo grupė. Ramus, puikiai bendraujantis, nuostabus pašnekovas. Tačiau netrunkama pastebėti, kad jis tarsi atsiribojęs nuo aplinkos, mintimis linkęs nuklysti iš „čia ir dabar“ į beribius fantazijos tolius. 

Moteris:

I (0) kraujo grupė. Į šias moteris IV kraujo grupės vyrai retai atkreipia dėmesį, jos jiems atrodo pernelyg valdingos ir kategoriškos.

II (A) kraujo grupė. Traukia šios grupės moterų švelnumas, rūpestingumas ir dėmesingumas. Galimi tvirti ir ilgalaikiai santykiai. 

III (B) kraujo grupė. Šios moters dėmesį vargu ar patrauks IV kraujo grupės vyras.

IV (AB) kraujo grupė. Ilgalaikių santykių šansai – labai maži, paprastai IV kraujo grupės vyras ir moteris gali būti gerais draugais, bet meilės kibirkštys tarp jų įsiliepsnoja tik išskirtiniais atvejais. 

Suaugusiems.lt

Ar tikite poros suderinamumu pagal kraujo grupę?
 
Komentarai (1)
ar patys suprantat ka parasete?
trys vienodi teiginiai
I (0) kraujo grupė.
su trim skirtingais paaishkinimais. ir taip kiekvienai grupei. jokio paaishkinimo apie suderinamuma. mintis gal gera bet straipsnio pateikimas apgailetinas.
Naujas komentaras