Požymiai rodantys, kad partneris gali jus apgaudinėti

neistikimybe-75197026(1).jpg
 
Jei pastaruoju metu partneris ėmė elgtis paslaptingai, galite pradėti ieškoti požymių, rodančių, kad partneris jums neištikimas. Net jei pasitikite, mažos smulkmenos gali kelti nerimo: pastebėjote, kad partneris pakeitė telefono slaptažodį, ar ėmė daug laiko leisti su nauju bendradarbiu. Tokie maži pokyčiai tikrai gali būti nereikšmingi, tačiau tuo atveju, jei taip nėra, to žinojimas gali priversti jus susimąstyti ir sunerimti. Pasak ekspertų, šių požymių žinojimas ir kalbėjimas su partneriu yra geriausias vaistas nuo nepasitikėjimo.

Tam, kad išlaikytumėte stiprius santykius, svarbu komunikuoti su partneriu. Pokalbiai yra klijai, laikantys žmones kartu. Kai partneriai nustoja kalbėtis, jų emocinis ryšys gali silpnėti. Jei pastebite partnerio pokyčius, keliančius įtarimą, kad partneris gali būti nepatikimas, neimkite jo šnipinėti, kad rastumėte įrodymus. Vietoje to, ramiai išsakykite partneriui tai, kas kelia nerimą ir pabandykite tai išspręsti kaip komanda.

Svarbu paminėti ir tai, kad jei pastebite, kad pasikeitė partnerio išvaizda, ar atsirado naujų interesų, tai nebūtinai reiškia, kad jis jums neištikimas. Gali būti, kad partnerį tiesiog sudomino nauja veikla, arba jis tapo pasiruošęs fiziniams pokyčiams. Jei atpažinsite kokius nors ženklus partnerio elgesyje, tiesiog paklauskite apie tai. Atviras pokalbis gali padėti suprasti tai, kas vyksta iš tikrųjų.

Štai keli subtilūs ženklai, reiškiantys, kad partneris gali būti neištikimas:

1. Išvaizdos pokyčiai

Rūpinimasis išvaizda daugiau nei anksčiau gali reikšti, kad partneris pradėjo romaną. Ar partneris staiga ėmė pirkti naujus apatinius ar pradėjo daugiau sportuoti? Tai gali reikšti, jog jis nori būti patrauklus kitiems. Tačiau, tai taip pat gali reikšti ir tai, jog partneris paprasčiausiai ėmė daugiau rūpintis savimi, ar užsimanė tapti patrauklesnis jums.

2. Sumažėjo susidomėjimas seksu

Jei partneris paprastai inicijuodavo lytinį aktą, o dabar staiga nustojo tą daręs, tai gali reikšti neištikimybę. Jei vienam iš partnerių reikia daugiau sekso, nei kitam, pastovus intymumo prašymas gali varginti, o libido gali sumažėti. Tačiau staigus tokio elgesio nutraukimas gali reikšti ir tai, jog seksą ir intymų ryšį partneris surado už santykių ribų. Tačiau, tai lygiai taip pat gali būti visiškai nekalta. Absoliučiai normalu santykiuose patirti nuosmukius ir nenorėti sekso, ypač, jei abu esate pavargę. Nauji vaistai ar patiriamas stresas taip pat gali turėti įtakos sumažėjusiai aistrai, todėl neimkite iš karto daryti išvadų. Vietoje to, pasikalbėkite su partneriu.

3. Nauji interesai

Viena iš įsimylėjimo dalių yra sužinojimas to, kas patinka meilės objektui. Kai pradedate naujus santykius, sužinote tai, ką mėgsta ir kuo domisi jūsų naujasis partneris. Tai tampa įdomu ir žavu todėl, kad tai domina ir yra žavu jūsų partneriui. Naujas romantinis partneris taip pat atveria skirtingas asmenybės kerteles. Taigi, jei jūsų partneris pradėjo naują hobį, ar tapo lyg apsėstas dėl naujo televizijos serialo, tai gali būti vienas iš subtilių neištikimybės požymių.  

4. Partneris jus kaltina neištikimybe

Tai mėgstamiausia apgavikų taktika. Jei partneris ėmė kaltinti jus, kad jį apgaudinėjate, galite imti nerimauti, kad kažkokia smulkmena jiems atrodys kaip neištikimybės įrodymas, o tada jūs nebeturėsite laiko kreipti dėmesį į tai, ką veikia jūsų partneris. Toks elgesys dažniausiai būna lydimas papildomų pasisakymų, ypač tokių, kai partneris sako, kokia svarbi jam ištikimybė ir lojalumas.

5. Partneris ėmė “baltai” meluoti

Pagauti partnerį “baltai” meluojant gali nesukelti jokio nerimo. Tačiau melas apie svarbius dalykus gali būti dar vienas ženklas, jog partneris neištikimas. Pavyzdžiui, paklausėte partnerio, kur jis buvo, šis atsakė, kad darbe, tačiau vėliau paaiškėjo, kad partneris buvo užsukęs pas draugus. Žinoma, jūs neturite nieko prieš partnerio draugus ir tai, jog jie bendrauja jus tik džiugina, tačiau imate galvoti, kodėl partneris nepasakė tiesos. Jei partneris ima kažką nuo jūsų slėpti, tai nereiškia nieko kito, kaip tik tai, kad partneris turi ką nuo jūsų slėpti.

6. Partneris ima nerodyti, jog jūs pora

Stebėjimas kaip partneris elgiasi tarp naujų žmonių, gali atskleisti tam tikrų užuominų apie jo nuoširdumą. Pavyzdžiui, kai partneris susipažįsta su naujais žmonėmis, ar jis savo draugą pristato jiems kaip savo draugą, pusbrolį kaip pusbrolį, o jus tik jūsų vardu, o ne kaip savo partnerį? Naujuose santykiuose savo asmeninius reikalus laikytis sau yra normalu, tačiau kai santykiai progresuoja, turėtumėte jaustis patogiai pareikšdami kitiems apie savo įsipareigojimus partneriui. Jei manote, kad partneris ėmė slėpti jus nuo kitų žmonių, tai gali reikšti neištikimybę.

7. Partneris turi draugų, kurie yra neištikimi savo antrosioms pusėms

Visi esame girdėję šį posakį: „Su kuo su tapsi, tuo ir pats tapsi.“ Taigi, kai partneris draugauja su kitu apgaviku, šansas, kad ir partneris bus neištikimas, didėja. Nuolat susiduriant su kažkuo, nesvarbu kiek tai būtų neteisinga, su laiku gali atrodyti natūralu, taigi partneris į apgavystę gali imti žiūrėti kaip į kažką nežalingo. Be to, neištikimas draugas gali parodyti jūsų partneriui kaip slėpti romaną. Žinoma, tik todėl, kad partnerio draugas neištikimas, dar nereiškia, kad ir partneris užmezgė romaną, ypač, jei jūsų partneris yra tas žmogus, kuris skatiną draugą nutraukti tokį elgesį.

8. Partneris nuolat vėluoja

Kai kurie žmonės iš prigimties linkę vėluoti, nesvarbu kiek laiko skiria susiruošimui. Tačiau, jei jūsų partneris, kuris įprastai punktualus, staiga tapo užmaršus, nedėmesingas, ar ėmė nuolatos vėluoti, tai gali reikšti, jog jis tapo neištikimu. Toks elgesys gali reikšti, jog partneris mintimis nuolatos kažkur kitur.

Jei pastebite neįprastus partnerio pokyčius, skirkite laiko pokalbiui su juo, kad išsiaiškintumėte, kas iš tikrųjų vyksta. Gali būti, jog šiuo metu jam sunkus periodas darbe, ar jis tiesiog ėmė jaustis nesaugiai dėl kokių nors priežasčių. Tačiau, jei partneris jums neištikimas, turėtumėte pabandyti leisti jam prisipažinti.

Suaugusiems.lt

Ar pastebėjote nors vieną iš šių požymių?
 
Komentarai
Naujas komentaras