Priežastys, dėl kurių neturėtumėte susitikinėti su geriausiu draugu

iStock-510620806.jpg
 
Iš pažiūros gali atrodyti, jog susitikinėjimas su geriausiu draugu yra puikus dalykas. Juk turite daug bendro, greičiausiai, esate neišskiriami ir labai artimi. Taigi, gali ateiti toks laikas, kai pajusite romantiškus jausmus vienas kitam, ypač, jei abudu esate vieniši kurį laiką.

Tačiau reikia paminėti, jog gali nieko neišeiti. Be to, santykių metu galite prarasti vienas kitą kaip draugus.

Taigi, susitikinėjimas su geriausiu draugu visada pavyksta filmuose, tačiau realybė yra kiek kitokia. Net jei jums su geriausiu draugu pavyko tapti pora ir kuriate santykius, tai vis tiek gali būti komplikuota. Tačiau, jei šiuo metu svarstote galimybę tapti pora su draugu, paskaitykite straipsnį, kuriame pateiksime priežastis, dėl kurių neturėtumėte tapti pora.

1. Seksas gali viską pakeisti

Seksas yra galinga jėga, kuri keičia viską. O kai imate susitikinėti su draugu, seksas tikrai pakeis jūsų santykius. 

Kad ir kaip nenorime to pripažinti, seksas keičia viską. Kai kartą pamatote vienas kitą tokioje intymioje situacijoje kaip seksas, niekada nematysite vienas kito kaip anksčiau. Todėl susitikinėjimas su geriausiu draugu yra rizikingas.

Žinoma, santykių kūrimas ir nuoširdumas kitam žmogui visada rizikinga, bet, kai partneris yra jūsų geriausias draugas, tada turite daugiau ką prarasti, nei tik romantinį ryšį. Jūs žaidžiate atviromis kortomis, kai imate susitikinėti su draugu, rizikuodami viskuo, o kai tą padarote, bet santykiai nesusiklosto, būna sunku viską pamiršti ir likti draugais. Dėl tos pačios priežasties santykiams nutrūkus, draugai su privalumais retai kada lieka draugais.

Jei santykiai nesusiklosto, jūs prarandate savo geriausią draugą, o tas žmogus jums tampa eks.

2. Galite amžiams prarasti geriausią draugą

Jei kada išsiskyrėte su draugu, žinote kaip tai skausminga, greičiausiai, net skausmingiau nei su skyrybos su partneriu. O dabar pagalvokite apie tai, kad galite prarasti ir partnerį, ir geriausią draugą, nes abu nusprendėte, jog pabandysite kurti santykius. Ar vien ši mintis nesukelia skausmo ir liūdesio? Dėl to, jog skausmas dvigubas, daugelis žmonių tikrai nesiryžtų rizikuoti draugyste. 

Jei susitikinėjate su geriausiu draugu ir santykiai nesusiklosto, draugais nebegalėsite likti. Viskas pasikeis amžiams. Jei nenorite tuo rizikuoti, turėtumėte nekurti santykių su draugu.

Gali būti, jog šiuo metu sugebėjote įtikinti save, kad mintis tapti pora yra vykusi ir santykiai pavyks, tačiau svarbu pasverti visus pliusus ir minusus. Net jei iš prigimties mėgstate riziką, ar tikrai verta rizikuoti draugyste? Ar esate pasiruošęs viską prarasti? Nesvarbu kokią trauką vienas kitam jaučiate, labai svarbu į situaciją pažvelgti iš šono. Kai tik permiegosite su geriausiu draugu, kelio atgal nebus.

3. Jūs atleidžiate draugui tai, ko niekam kitam neatleistumėte

Daug lengviau pastebėti signalus, jog kažkas ne taip, kai susitikinėjate ne su geriausiu draugu. Kai kuriame santykius su geriausiais draugais, leidžiame jiems peržengti tokias ribas, kurių neleistume pažeisti jokiam kitam žmogui. Ir todėl dažnai nepastebime įspėjamųjų signalų.

Gali būti, kad šitai minčiai nepritarsite dėl to, jog gerai pažįstate savo geriausią draugą ir žinote, ko iš jo galima tikėtis, tačiau turite suprasti štai ką: buvimas tik draugais ir susitikinėjimas su geriausiu draugu (dabar jau ir partneriu) atskleidžia visiškai kitokias žmogaus charakterio ir būdo savybes. Galite pažinoti draugą kaip nuluptą, tačiau nežinote, ką reiškia iš tikro su juo susitikinėti.

Kai imate susitikinėti su žmogumi, kurio gerai nepažįstate, būnate atsargus ir nepraleidžiate pro akis svarbių smulkmenų. Tačiau kai imate kurti santykius su draugu, prarandate budrumą. 
 

4. Geriausias draugas šiek tiek per gerai jus pažįsta

Jūsų geriausias draugas žino per daug apie jus. Jis žino, ką buvote įsimylėjęs, ar su kuo turėjote romaną. Geriausias draugas žino visas jūsų paslaptis. O šitaip pradėti santykius gali būti tikrai sudėtinga.

Ar kas nors gali norėti pradėti santykius žinodamas viską apie partnerį? Ar šiek tiek paslaptingumo nesukelia malonaus jaudulio? Žinoma, pradėję susitikinėti, pamatysite kitą geriausio draugo pusę, tačiau tiek daug jau žinote vienas apie kitą. Verta susimąstyti.

5. Buvimas draugais ir buvimas partneriais yra du skirtingi dalykai

Supraskite, jog jūsų kaip draugų suderinamumas labai skiriasi nuo jūsų kaip poros suderinamumo. Tačiau kartais imame susitikinėti su geriausiu draugu, manome, jog draugystė automatiškai peraugs į partnerystę be vargo, tačiau niekada nebūna taip paprastai, kaip gali pasirodyti.

Buvimas draugais ir buvimas partneriais yra skirtingi dalykai. Žinoma, jums gali pasirodyti, jog jūsų geriausias draugas yra puiki partija, tačiau taip yra dėl to, jog nepažįstate vienas kito kaip romantinių partnerių.

6. Nebeturite geriausio draugo, į kurį galite kreiptis pagalbos

Kai imate susitikinėti su draugu, į kurį kreipdavotės sunkiu metu, nebelieka žmogaus, kuriuo galėtumėte pasitikėti, kai susipykstate su partneriu. O pasipasakoti partneriui tai, ką anksčiau pasakodavote draugui, gali būti tikrai keista.

Jei santykiai nepasiseka, dažnai kreipiatės pagalbos į draugą, nes draugai tam ir yra. Jūsų geriausias draugas yra žmogus, kuris visada padeda, tačiau skyrybų atveju prarasite šį žmogų.

Taigi, kas toliau? Ant kieno peties išsiverksite? Tikrai ne ant geriausio draugo, nes jūs nebesate draugais!

Nebegalite kreiptis į draugą ir pasipasakoti apie kivirčą su partneriu ar skyrybas kaip anksčiau. Gali būti, jog daugiau neturite į ką kreiptis. Žinoma, turite daugybę kitų draugų, bet nesate tokie artimi, kokie buvote su geriausiu draugu.

7. Pavydas

Kai imame megzti daugiaprasmius santykius (draugystė, romantinė partnerystė ir pan.), drama yra pastovi palydovė. Dramatiškuose santykiuose atsiranda ir daug kitų painiojančių jausmų. Vienas iš tokių jausmų – pavydas. 

Kadangi geriausią draugą pavertėte partneriu, ar jūsų noras susirasti naują draugą gali kelti pavojų santykiams su partneriu? 

Taip pat, atsiranda tikimybė, jog susidarys naujas jūsų elgesio modelis – geriausių draugų pavertimas partneriais. Tai, kad tapote pora su draugu gali būti vienkartinis dalykis, tačiau tai taip pat gali būti naujo elgesio pradžia. Taigi, turite tai apsvarstyti, kaip tai gali paveikti jus ir jūsų kitus santykius, be to, turite suprasti, ar tai galėtų nutikti dar kartą, ar tai tik vienkartinis įvykis. O jei tai visgi įvykis, kuris nepasikartos, turite nuspręsti, kaip nuraminsite partnerį, jei susiradote naują geriausią draugą.

Nors sprendimas su kuo susitikinėsite, o su kuo ne, priklauso tik nuo jūsų, tačiau, kai imate svarstyti galimybę kurti santykius su draugu, turėtumėte daug ką rimtai apgalvoti. Yra šansas, jog gyvensite ilgai ir laimingai, tačiau tai yra tik šansas, o kai kuriais dalykais verčiau nerizikuoti.

Suaugusiems.lt

Ar kada susitikinėjote su geriausiu draugu / drauge?
 
Komentarai
Naujas komentaras