Seksas automobilyje: kodėl žmonės tai daro?

carsss.jpg
 
Psichologai laikosi vieningos nuomonės: žmonės mylisi automobiliuose norėdami patirti naujų pojūčių.

Neįprasta aplinka, naujos pozos, partneriai ir dar galimybė realizuoti erotines fantazijas - intymus suartėjimas mašinos salone tampa vos ne kasdieniniu šiuolaikinio gyvenimo reiškiniu. Neretai susisiekimo priemonė atstoja pasimatymų vietą, nes partneriai neturi kur susitikti ir pasimylėti. Dažniausiai tai turinčių šeimas žmonių pomėgis arba tų, kurie neturi pinigų išsinuomoti jaukų kampelį viešbutyje.
 

Mašinoje galima realizuoti savo erotines fantazijas

Vyresnio amžiaus vyrai nieko prieš pasilinksminti mašinoje: kam leisti pinigus kokiam nors moteliui, kai ranka pasiekiamas miškelis, kur galima laisvai patenkinti savo seksualinius poreikius, o už sutaupytus pinigus, kuriuos būtų išleidęs viešbutyje, galima nusipirkti ne tik gėrimų, bet ir užkąsti.

Daugelis moterų norėtų rinktis žymiai patogesnes vietas, tačiau ir žavioms būtybėms niekas netrukdo jau po kelių minučių pasinerti į ekstremalius žaidimus. Įsijautusios moterys net pačios pradeda fantazuoti ir stimuliuoja partnerį naujiems eksperimentams, tuo pačiu kompensuodamos negatyvius momentus, susijusius su seksu automobilyje. O jų ne taip ir mažai. Vienas pagrindinių – ekstremalus kontaktas. Pats didžiausias jo minusas – apribota erdvė. Žinoma, jei tai ne nuosavas autobusas.
 

Tarp mėgėjų mylėtis mašinose – populiariausios „daržinės“

Pasak pasimylėjimo mašinoje žinovų, seksui labiausiai tinka amerikiečių gamybos mašinos. Jos ilgos, kaip troleibusai, plačios kaip sniego valytuvai – vienas malonumas mylėtis tokiose. Antroje vietoje – įvairių modelių kabrioletai. Paskui pagal populiarumą – universalūs automobiliai. Tarp mėgėjų mylėtis mašinose jos vadinamos „daržinėmis“, todėl, kad visiškai atsilenkia sėdynės.

Turintys šioje sferoje patirties sako, kad lekiant 120-150 km/val greičiu kalvota vietove - pojūčiai nenusakomi. Tačiau šiuo pavyzdžiu sekti nereikėtų. 
 

Pareigūnai pasiūlo užsirakinti mašinos dureles

Nors yra net atskira sekso ekstremalų kategorija – žmonės, kurie  mėgsta mylėtis vairuodami automobilį. Priekinė sėdynė atitraukiama, o jos nugara atlenkiama taip, kad vyras  galėtų vairuoti automobilį pusiau gulomis. Žinoma, be kelnių. Na, o dama apžergia partnerį ir spaudinėja greičio pedalą. Tik jokiu būdu negalima dviese sukioti mašinos vairo.

Aišku, geriau būtų šiuo ekstremaliu sekso būdu užsiimti tuose keliuose, kur nėra jokio judėjimo. Priešingu atveju, autoįvykio nepavyks išvengti. Juk čia svarbiausia ne greitis, o ritmingo judėjimo procesas. Ir kelių patruliams sustabdžius tektų kažką paaiškinti.

Užtat miške užkluptai porelei pareigūnai pasiūlo būti atsargesniais ir  užrakinti automobilio dureles, nes gali užpulti plėšikai ir taip sugadinti visą malonumą. 
 

Mašinoje buvo pradėtas kas trečias amerikietis

Statistikos duomenimis, 50 proc. amerikiečių pirmą kartą mylėjosi automobilyje, o ant užpakalinės mašinos sėdynės pradėtas kas trečias Amerikos pilietis.

2002 metais D.Britanijoje kompanija "MSN Carview" Kalėdų išvakarėse atliko sociologinę apklausą ir paaiškėjo, kad kas ketvirtas britas po kalėdinio vakarėlio, įvykusio darbe, mylėjosi su savo kolega pakeliui į namus, pastatę mašiną automobilių stovėjimo aikštelėje.

Taip pat remiantis apklausos duomenimis, atliktos kompanijos "Honda" užsakymu, daugiau nei pusė D. Britanijos gyventojų užsiiminėjo seksu automobilyje. O agentūros "Conde Nast" duomenimis, tokios pat patirties turėjo 67 proc. žmonių. 

 


www.suaugusiems.lt

Kaip dažnai užsiimate seksu automobilyje?
 
Komentarai
Naujas komentaras