Seksas be įsipareigojimų!

young-couple.jpg
 
Tikriausiai nė vienas nebijome garsiai prabilti apie svajonių jaunikio arba nuotakos paieškas. Juk šeimyninis gyvenimas – kiekvieno žmogaus siekiamybė, natūralu, jog bėgant metams už viską labiau siekiame surasti širdžiai artimą žmogų. Tačiau ar nebūtų keista, galbūt šiek tiek nejauku jei kas nors užsimintų apie meilužės/meilužio paieškas vien tik maloniam laiko praleidimui be jokių įsipareigojimų? Net neabejojame, aplinkiniai tokį asmenį nulinčiuotų tą pačią akimirką, pasmerktų amžinoms kančioms ir ne juokais pasipiktintų.

Seksas – viena temų, apie kurias žmonėms kalbėti vis dar ne itin jauku, vos tik kalba pasisuka intymia linkme - raudonis nudažo ne vieno iš mūsų veidus. Todėl nieko keisto, kad užsiminti apie malonumus be įsipareigojimų vengiama, tai prilygtų didžiausiai nuodėmei ir gėdai. Net tyrimų rezultatai byloja, jog šį nemalonų jausmą išgyvena 68%. vyrų ir 77% moterų.

Šalin nerimą, tai tik Jūsų gyvenimas, dėl kurio neturite niekam teisintis. Todėl jei šiuo metu svajonių jaunikiui/nuotakai, vaikams nėra vietos Jūsų gyvenime – tiesiog GYVENKITE, džiaukitės kiekviena diena, akimirka. Tiesa, nepamirškite gerbti savęs ir kitų. Taigi jei vis dėl to nusprendėte neatsisakyti sekso be įsipareigojimų, keletas vertingų patarimų:

Neįsimylėkite. Tai svarbiausia taisyklė, kurios pamiršti ne valia. Kitu atveju, kuris nors iš partnerių liks įskaudintas. Net jei tas žmogus yra pati žavingiausia, charizmatiškiausia asmenybė – įsimylėti ne valia.

Emocinis stabilumas. Iš pradžių privalote suprasti, kad tokie santykiai nesibaigs altoriumi ir didžiule vestuvių puota. Todėl pasistenkite užmegzti kuo galima mažesnį tarpusavio emocinį ryšį, neprisiriškite vienas prie kito.

Pagrindinės taisyklės. Privalote sutarti, kad skambinsite vienas kitam tik būsimų susitikimų klausimams aptarti, asmeniškumų ar itin šilto bendravimo būti neturėtų. Naujas draugas/draugė nėra Jūsų vaikinas/mergina, kuriems galėtumėte viską pasipasakoti bei susitikti kada tik panorėję.

Laikykite santykius paslaptyje. Kad ir kaip norėtųsi apie tai papasakoti geriausiems draugams, tačiau atminkite, jog gandai sklinda žaibišku greičiu, todėl galite pakenkti ne tik sau, tačiau sugadinti ir kito žmogaus reputaciją.

Jokių pasimatymų. Ne gana to, kad vienas kitą lovoje matote visu gražumu, į pasimatymus vaikščioti drauge tikrai nevertėtų. Tai laikui bėgant tik apsunkins situaciją. Dėmesį ir energiją geriau skirkite pamirštiems pomėgiams realizuoti ar kitokiais būdais stenkitės įprasminti save.

Pamirškite pokalbius apie asmeninį gyvenimą. Net jei darbe buvo košmariška diena, susikivirčijote su viršininku ar buvote paaukštintas pareigose, lovos partneriui visai nebūtina žinoti Jūsų asmeninio gyvenimo detalių ir smulkmenų. Jas pasilaikykite tik sau.

Būkite sąžiningi. Gyvenimas itin nenuspėjamas, todėl jei meilės žaidimų draugui/draugei pradedate jausti šiltus jausmus, nieko nelaukdami papasakokite apie juos partneriui. Kas čia žino, gal ir jo(s) širdyje po truputėlį ima plazdenti drugeliai? Tolimesnė santykiu eiga priklauso tik nuo judviejų.

Viskas turi pradžią ir pabaigą. Išauš diena, kai kuris nors iš jūsų (o gal abu) sutiks žmogų, su kuriuo norės dalytis ne tik šilta lova, tačiau ir visu gyvenimu. Todėl būkite pasiruošę, jog vieną dieną Jūsų meilės žaidimams ateis galas. Juk viskas gyvenime turi pradžią ir pabaigą.

Blogoji sekso be įsipareigojimų pusė. Kokie pavojai tyko?

Galite prarasti draugą. Žmogus, su kuriuo dalijatės viena lova geras Jūsų draugas? Būkite atsargūs, galite netekti ne tik lovos partnerio, tačiau taip pat ir artimo bičiulio.

Galite tapti nelaimingu. Nors ir primygtinai teigtumėte, jog Jums visai nesvarbu, su kuo susitikinėja meilės žaidimų draugas, tačiau tyrimai byloja ką kita. Anksčiau ar vėliau vienam iš partnerių nubunda šilti jausmai, todėl širdgėlos ir skausmo tikimybė itin didelė

Abejonės. Net jei laikui bėgant abu pamilsite vienas kitą ir nuspręsite tapti pora, manote, jog sugebėsite visapusiškai pasitikėti partneriu? Visada išliks abejonės – jei antroji pusė lengvai galėjo užmegzti neįpareigojančius santykius su Jumis, galbūt jam/jai nekils sunkumų tai padaryti ir su kitu asmeniu? Todėl tikėtina, kad abejonės kibirkštėlė niekur nedings.

Suaugusiems.lt

Ar pritariate seksui be įsipareigojimų?
 
Komentarai
Naujas komentaras