Seksas ir amžius. Kas tarp jų bendro?

jk).jpg
 
2 komentarai
Mielos moterys, jei jau atšventėte savo 30 gimtadienį, galite sulaukti blogų žinių seksualinio gyvenimo fronte, mat vyrai seksualiai aktyviausi būna sulaukę 25-29 metų amžiaus, teigia vieno amerikietiško žurnalo apie mediciną autorius, o moterims viskas priešingai - seksualumas pražysta tik perkopus trisdešimtmečio slenkstį.

Dar blogiau – sulaukę 50-ies, vyrai seksu užsiima geriausiu atveju kartą per savaitę, kai anksčiau (pavyzdžiui iki 30 gimtadienio) tai darydavo mažiausiai triskart per savaitę.

Todėl natūraliai kyla klausimas – ar sulaukus 30 – ies seksualinio gyvenimo malonumus reikės pamiršti amžiams? Žinoma ne, teigia seksologai, intymių santykių kokybė priklauso nuo fizinės ir dvasinės poros sveikatos būklės, taip pat santykių tvirtumo. Natūralu, jog senstant lytinis potraukis mažėja ir užsiimti seksu nebesinori tiek dažnai, kiek anksčiau. Mat tam įtakos turi ir kasdienis stresas, įtemptas gyvenimo būdas, tam tikri sveikatos sutrikimai.
 

Tačiau jei visgi intymiais malonumais norite mėgautis iki pat pirmosios pensijos dienos – laikykitės paprastų taisyklių.
 

 Atidžiai rinkitės maistą

Užsiimant seksu, vienas svarbiausių dalykų – nepriekaištinga mityba, pakankamas vitaminų kiekis, užtikrinantis puikią organizmo būklę ir savijautą. Todėl, mieli vyrai, jei nenorite turėti problemų dėl erekcijos - sveikai maitinkitės ir atsisakykite cigarečių. 2011 metais atlikti tyrimai byloja, jog kuo vyresni yra vyrai, tuo intensyviau švaisto savo energiją, nevengia nesveiko maisto, cigarečių, alkoholio, o būtent šie faktoriai ir lemia erekcijos sutrikimus.


Amžius ir hormonų pokyčiai

Svarbiausia – neišsigąskite, net jei didžiulė erekcija nėra Jūsų rytinis palydovas, ją sužadinti nėra taip sunku kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Švelnios antrosios pusės glamonės, truputis daugiau dėmesio ir nesklandumų kaip nebūta. Taip pat nereikėtų pamiršti fakto, kad lytinį potraukį ir aktyvumą lemia kraujyje cirkuliuojantis testosteronas, kuris kuris su amžiumi mažėja. Nuo 30-40 metų kasmet jo kiekis numažėja dviem procentais.
 

Susikoncentruokite į malonumą

Nepakartojamą seksą nebūtinai turi vainikuoti iš proto vedantis orgazmas, juk kartais intymios akimirkos su partneriu gali būti tiesiog smagus laiko praleidimo būdas. Kuo greičiau tai suprasite, tuo patiems dėl to bus lengviau – teigia vienas Jungtinių Amerikos Valstijų seksologijos mokslų daktaras. Žinoma, kaskart užsiimant lytiniais santykiais nepatirti orgazmo, o tik mėgautis vienas kito artumu taip pat ne išeitis. Juk vien šiltų apsikabinimų ir bučinių gali būti per maža, todėl padėti pagerinti intymų gyvenimą gali tokie paprasti dalykai kaip erotinės maudynės vonioje dviese, viso kūno masažas ar net poroms skirti sekso žaislai. Taigi kodėl neišbandžius ko nors nekasdieniško ir į miegamąjį neįpūtus gaivių aistros vėjų?
Paradoksalu, jog pasiekus tam tikrą amžiaus ribą, moterys seksu pradeda domėtis labiau, o vyrai nebegali duoti tiek "meilės" kiek ankščiau. Tačiau ,galbūt, gamta ne šiaip sau viską taip sudėliojo. Kada žinai, kad sekso klodai nėra neišsenkantys, jo norisi dar labiau, dar  daugiau... O tai paskatina imtis visų galimų priemonių, jog  noras ir aistra grįžtų su nauja jėga!

 

www.suaugusiems.lt

Ar amžius turi įtakos seksui?
 
Komentarai (2)
nesamone,man 55 o sekso noriu maziausia tris kartus savaiteje
kai man buvo 30 metu sekso norėjau kas naktį, db man jau per pydesą, jo dar vis noriu, tik mano moteris jo nori vis mažiau..
Tad ieškau smagios meilužės, jei skaitai mano rašinėli, atsiliepk jei noras tokis pas tave taip pat yra
Naujas komentaras