Seksas ir muzika (savaitės tema)

seksas-ir-muzika.jpg
 
Būdų paįvairinti seksą – apstu. Vienas paprasčiausių – sekso metu fone įsijungti muziką. Kai išsirinkti melodiją, kuri atitiktų ne tik jūsų nuotaiką, bet ir sutaptų su jūsų meilės žaidimų ritmu?

Muzika ir seksas savotiškai panašūs. Užtenka išgirsti mėgstamą melodiją – ir tuojau pat aktyvuojama smegenų veikla, pajuntame plūstant malonumo bangas. Tas pats vyksta ir mylintis. O dabar įsivaizduokite, koks tobulas kokteilis gaunasi suplakus muziką ir seksą!

Tiesa, ne visada. Kai kurios melodijos gali sukelti ir visai neseksualių asociacijų. Taigi kaip neprašauti pro šalį renkantis muzikinį foną jūsų seksualiam vakarui?

Be senų prisiminimų. Kiekvienas turime dainų, kurios kelia tam tikrų prisiminimų, ir, deja, ne visada gerų. Pavyzdžiui, kuri nors melodija buvo įvesta jūsų telefone, kai skambindavo buvusysis(-ioji). Kitokios asociacijos ši daina jau neturės, kad ir kaip stengtumėtės ją susieti su geromis emocijomis. O gal kokia nors subtili kompozicija, jūsų žiniomis – pati mėgstamiausia jūsų nekenčiamo šefo melodija? Rinkdamiesi muziką seksui, nepamirškite pasidomėti partnerio muzikinėmis asociacijomis. Priešingu atveju, užuot skraidę devintame danguje, galite paskęsti depresyviuose prisiminimuose ir seksuali nuotaika išgaruos. Kad taip nenutiktų, atkreipkite dėmesį į tas dainas, kurios jums abiems yra „savos“ – tinka, patinka, jų klausėtės kartu.

Pratęsti malonumą. Muzika padės ištęsti meilės žaidimus arba pagreitinti kulminaciją. Pavyzdžiui, lėti seksualūs ritmai, kad ir Enrique Iglesias „Ring my bells“ gali nuteikti ilgesnei preliudijai ir švelnesniam lytiniam aktui. O štai Christina Aguilera „Dirty“ – ideali greitam seksui užvaldžius nepažabojamai aistrai.

Etno ir seksas? Įmanoma! Dėl skonio nesiginčijama. O sekso fonui galima pasirinkti ir etno muziką. Lietuvių liaudies sutartinės, be abejo, čia nelabai tiks. Tačiau afrikietiškų būgnų ritmas ar įrašyti džiunglių garsai gali sukurti išties nepaprastą nuotaiką. 

Muzika seksui

Įvairių apklausų metu nustatyta, kas iš populiariosios muzikos hitų laikomi tinkamiausiais seksui. Štai ką žmonės noriausiai renkasi savo sekso garso takeliais:

50 Cent ft. Ne-Yo – Baby By Me;
Enigma – Touchness;
Tricky - 'Hell Is Round the Corner';
Andru Donalds – Hurts To Be In Love;
Moby – Sunday;
Nelly Furtado – Say it Right (dubstep & Chillout Lounge);
Jean Honeymoon – Bang Bang.

 

Suaugusiems.lt

Ar sekso metu klausotės muzikos?
 
Komentarai
Naujas komentaras