Seksas menstruacijų metu

aistringa-pora.jpg
 
2 komentarai
Nors seksas mėnesinių metu labai asmeniškas ir individualus dalykas, kurį praktikuoja tikrai ne kiekviena pora, tačiau Jungtinėse Amerikose valstijoje gyvenanti gydytoja Debra teigia, jog intymūs santykiai tokiomis dienomis gali būti net naudingi Jūsų sveikatai. Mokslininkė pateikia net penkias priežastis, kodėl užsiiminėti intymiais santykiais mėnesinių metu tikrai verta ir naudinga!

 

1. Orgazmas ir menstruaciniai skausmai. Kiekviena moteris daugiau ar mažiau kenčia nuo menstruacinių skausmų ir dažniausiai griebiasi vaistų, galinčių numalšinti skausmą. Tačiau negalavimus panaikinti galima labai natūraliu būdu, nekainuosiančiu nei cento – seksu. Jei tik tokia mintis abiems su partneriu nekelia pasibjaurėjimo – nieko nelaukite, pirmyn!

2. Seksualinių horizontų platybėse. Tie, kurie paniškai bijo kraujo, todėl seksui menstruacijų metu taria griežtą ne, siūlome išbandyti kitą variantą – seksą duše. Vanduo nuplaus kraują, todėl išvengsite nemalonių akiai vaizdų. Privalu žinoti, jog menstruacijų metu moters organizmas būna itin jautrus, todėl norėdami išvengti galimų infekcijų, nepamirškite naudoti prezervatyvo.

3. Seksualiniai barjerai. Tiems, kurie save laiko pakankamai konservatyviais, sunkiai priimančiais naujoves žmonėmis, seksas mėnesinių metu, ko gero, būtų tikras iššūkis, kurį nugalėti gali tikrai ne kiekvienas. Visgi mokslininkai įrodė, jog greičiau lytiškai susijaudinantys žmonės kur kas mažiau bodisi menstruacijų metu išskiriamomis išskyromis, todėl užsiimti seksu su mylima moterimis jiems būna vieni niekai.

4. Geresnė nuotaika. Ne paslaptis, jog artėjant menstruacijoms moters nuotaika per dieną pasikeisti gali bene 10 kartų. Tačiau mokslininkai teigia, kad seksas mėnesinių metu ne tik gerina nuotaiką, užtikrina jos pastovumą ilgesniam laikui, tačiau taip pat ir suartina su mylimuoju. Juk menstruacijos itin asmeniškas kiekvienos moters dalykas ir jeigu ji tokiu metu nesidrovi savo kūno demonstruoti mylimajam, iš to galima spręsti apie glaudžius judviejų santykius.

Suaugusiems.lt

Ar mylitės menstruacijų metu?
 
Komentarai (2)
Buvęs vaikinas labai mėgdavo kai ištraukus penį pasipila kraujai
Prezervatyvų nepamirškit.
Naujas komentaras