Seksas pagal grafiką

seksas-pagal-grafika(1).jpg
 
Seksas pagal grafiką – labai griežtai ir atgrasiai skambanti sąvoka, numalšinanti visą jaudulį ir spontaniškumą. Tačiau kai kurioms poroms, kurių užimtumo lygis toks didelis, jog laiko antrajai pusei kasdien atrasti vis sunkiau ir sunkiau, o ką jau kalbėti apie sekso malonumus, padeda išsaugoti santykius. Juk niekam ne paslaptis, kad geras seksas – vienas sėkmingų santykių sudedamųjų dalių.

Todėl jei ir Jūs esate vienas iš tų užimtuolių, sunkiai randantis laiko intymioms akimirkoms, įsidėmėkite keletą patarimų, kurie seksą pagal grafiką padarys šiek tiek linksmesnį ir subtilesnį.

Paprastai poros kiek įmanydamos vengia sekso pagal grafiką, teigdami, jog nenori tapti robotais, kurie po varginančios darbo dienos tik mechaniškai atliktų tam tikrus veiksmus. Tačiau kodėl į visai nepažvelgus iš kitos perspektyvos? Juk tai gali būti tiesiog linksmas nuotykis! 

Šiomis dienomis žmonės planuoja kiekvieną savo žingsnį, nuo manikiūro, masažo seanso iki vasaros atostogų, net jei jos ir laukia dar tik poros mėnesių. Tai kodėl gi nesuplanavus sekso? Tai ypač aktualu turėtų būti šeimoms auginančioms mažamečius vaikus, kai laiko pabūti dviese taip stinga.

Todėl prieš ištardami griežtą NE seksui pagal grafiką, išbandykite vieną nedidelį eksperimentą. Nesimylėkite tris dienas ir stebėkite ar šiam laikotarpiui praėjus geismas bus didesnis nei įprastai. Jei ne – tai reiškia, kad seksą pagal grafiką išbandyti Jums tikrai verta.

Keletas naudingų patarimų, norintiems užsiimti suplanuotais meilės nuotykiais: 

1. Neapsiribokite tik viena sekso poza ir ta vieta. Nors pats seksas ir suplanuotas, tačiau poza ir veiksmo vieta gali ir privalo būti spontaniškos, įdomios ir kurstančios aistrą. Nebijokite būti kūrybingas ir kaskart vis stebinkite antrąją pusę!

2. Atraskite, kas abiem teiktų malonumą ir paverskite tai įpročiu. Prieš nuspręsdami į savo dienotvarkę įtraukti seksą pagal grafiką, aptarkite su partneriu vieną svarbiausių dalykų – kiek kartų per savaitę abu iš Jūsų norėtumėte mėgautis intymiais malonumais. Jei mylimojo poreikiai ženkliai skirsis nuo Jūsiškių, atraskite abiem priimtiną aukso viduriuką bei priimkite kompromisą. Žinoma, kol planuojamas seksas taps įpročiu – turės praeiti šiek tiek laiko, tačiau vėliau sekso laukimas taps puikiu, aistrą kurstančiu dalyku Jums abiem, kurio lauksite su didžiausiu nekantrumu.

3. Romantikos į valias. Nors kai kurie primygtinai teigia, jog iš anksto suplanuotas seksas atima visą žavesį ir džiaugsmą, tie žmonės smarkiai klysta. Įsivaizduokite du sutuoktinius, dėl tam tikrų priežasčių, kuriam laikui priverstus gyventi atskiruose miestuose. Natūralu, jog po ilgo nesimatymo laiko tiek vyras, tiek moteris mintyse įsivaizduos/planuos aistringą jų susitikimą, kitaip tariant seksą, tačiau žavesio, aistros ir laukimo džiaugsmo šie planai tikrai nesumažins. 

 

Suaugusiems.lt

Seksas pagal grafiką. Ką apie tai manote?
 
Komentarai
Naujas komentaras