Seksas telefonu

1446830401-phonesex-586970459.jpg
 
Paslaptis gundo ir vilioja – teigia ekspertai, todėl palikti šiek tiek vietos vaizduotei derėtų visada, ypač kai kalba pasisuka lovos reikalų link.

Nors seksu telefonu dažniausiai užsiima poros, esančios toli viena nuo kitos, negalinčios džiaugtis dažnais pasimatymais, tačiau jį išbandyti, be abejonės, gali visi panorėję. Juk taip malonu girdėti mylimojo ritmingą kvėpavimą į ragelį bei jausti, kaip ji(s) tirpsta nuo kiekvieno ištarto žodžio.

Keletas praktinių patarimų, praversiančių ne tik šios srities naujokams, tačiau taip pat ir senbuviams, sukaupusiems nemenką patirties bagažą.

Nustatykite partnerio susidomėjimą. Nors nuskambės keistai, tačiau seksą telefonu išbandyti bus pasiryžęs tikrai ne kiekvienas, todėl pirmiausia derėtų išsiaiškinti, ar partnerį šis dalykas domina.

Pokalbį su antrąja puse pradėkite nuo pačių paprasčiausių dalykų. Paklauskite, kaip praėjo diena, kas įdomaus nutiko, pasakykite, kad apie jį/ją galvojate visą dieną ir negalite sulaukti, kai grįšite namo. Kuždėkite meilius žodelius, kitaip tariant – gundykite, iš partnerio reakcijos suprasite, ar ji(s) nusiteikęs tokio pobūdžio žaidimams.

Veiksmų planas. Puiku, jei esate apdovanotas nepriekaištinga iškalba, tačiau jei tokius sugebėjimus turi ne kiekvienas. Todėl labai svarbu mintyse sudėlioti visą eigos planą, apgalvoti, ką sakysite, bent jau pirmosiomis pokalbio minutėmis. Juk išvengti frazės ''ir ką gi man sakyti dabar?'' norime visi. Todėl šalin visą susikaustymą ir baimę, atsipalaiduokite ir kalbėkite viską, kas tuo metu yra ''ant liežuvio galo''. Tai nereiškia, kad visa iniciatyva privalo būti Jūsų rankose, jos ne ką mažiau privalo imtis ir partneris.

Atmosfera. Be abejo, vienas svarbiausių faktorių, juk plaunant virtuvės grindis ar šveičiant vonios kambarį vargu ar susigundysite pasimėgauti seksu telefonu. Todėl pirmiausia sukurkite jaukią, romantišką atmosferą, užsidekite žvakių, jos sukurs jaukią prietemą, įsipilkite taurę vyno ar kito mėgstamo gėrimo ir, žinoma, nepamirškite gundančių apatinių. Ir visai nesvarbu, kad mylimasis tuo metu nematys Jūsų, tačiau kuo puikiausiai galėsite jam nupasakoti visas smulkiausias apatinių detales. Jei esate išvykęs toli, galite ant marškinėlių užsipurkšti lašelį antrosios pusės kvepalų, taip mintyse bus lengviau įsivaizduoti ją/jį esant šalia.

Užsimerkite. Įsivaizduokite, kad antroji pusė yra visai šalia jūsų, jauskite kiekvieną jo(s) prisilietimą, mintyse mėgaukitės jais. Kitaip tariant – pasitelkite vaizduotę, tada pojūčiai bus dar labiau realistiškesni. Klausykitės jo(s) balso ir lieskite save rankomis, šiuo atveju itin praverstų sekso žaisliukas. Todėl jei tik tokį turite, neatsisakykite jo panaudoti. Paslaptis gundo ir vilioja – teigia ekspertai, todėl palikti šiek tiek vietos vaizduotei derėtų visada, ypač kai kalba pasisuka lovos reikalų link.

Kalbėjimo tonas. Kalbėkite švelniai, nuo vos girdimų šnibždesių pereikite prie garsesnio kalbėjimo tembro ir atvirkščiai. Ištęskite žodžius, tai skamba itin seksualiai. Užsimerkite. Įsivaizduokite, kad antroji pusė yra visai šalia jūsų, jauskite kiekvieną jo(s) prisilietimą, mintyse mėgaukitės jais. Kitaip tariant – pasitelkite vaizduotę, tada pojūčiai bus dar stipresni.

Net jei tai tik fantazijos, glūdinčios giliai Jūsų pasąmonėje, seksas telefonu – geriausia galimybė, padėsiantis jas išlaisvinti. Net patys drąsiausi ir išradingiausi nėra linkę atskleisti visų savo troškimų, todėl seksas telefonu bus puiki proga tai padaryti ir paįvairinti kasdienę rutiną. Taip pat patariama vengti visų dalykų, sekso pozų, kurias naudojate miegamaje. Tai reiškia, jog misionierius šiuo atveju nėra tinkamas pasirinkimas.

Antrasis ''aš''. Vaidmenų žaidimas pokalbio metu būtų itin puikus pasirinkimas, todėl pagalvokite kokį vaidmenį norėtumėte įkūnyti. Jeigu šiek tiek jaučiatės nedrąsiai, tegul iniciatyvos imasi partneris ir padrąsina jus.

Prisiminkite praeitį. Įsimintiniausiais sekso nuotykiais gali pasigirti kiekviena pora, kai kurios juos sunkiai suskaičiuotų ant vienos rankos pirštų. Todėl pokalbio metu pabandykite prisiminti įsimintiniausią jus nutikusį įvykį. Gal tai nutiko paplūdimyje, kai jus užklupo kiti poilsiautojai? O gal pasimylėti nusprendėte draugų vonios kambaryje ir jų mažametis vaikas privertė Jus rausti iš gėdos?

Žinoma, sėkmingas seksas telefonu turėtų baigtis abiejų partnerių orgazmu. Dabar partnerį galima dar labiau susijaudinti aukščiausio malonumo garsais, kurių reikėtų nesivaržyti: šnabždėti, aimanuoti, dejuoti ir šaukti. Baigus kelias sekundes patylėti. Kitaip tariant - elgtis kuo natūraliau. 

Mylėtis galima ir telefono žinutėmis, tačiau patariama išbandyti ir vieną ir kitą, tik tada išsirinksite, kuris būdas Jums abiems priimtinesnis. Seksualios žinutės gali akimirksniu pakelti rūpimam žmogui nuotaiką ir sužadinti geismą. Galima parašyti tai, ką vėliau darysite, išbandysite arba apie tai, ką dabar veikiate seksualaus. Taip pat galima atsiųsti mylimajam pikantišką nuotrauką, kurioje vilkite seksualius drabužėlius. Jeigu į erotišką susirašinėjimą įsitraukia abu žmonės, visos problemos akimirksniu išgaruoja.

Todėl nieko keisto, kad ne retai seksas telefonu gali būti intensyvesnis ir labiau jaudinantis nei lytiniai santykiai realybėje. Taip yra dėlto, kad būdamas vienas žmogus labiau atsipalaiduoja ir leidžia sau fantazuoti apie tai, kas iš tikrųjų jį seksualiai jaudina.

Suaugusiems.lt

Kaip vertinate seksą telefonu?
 
Komentarai
Naujas komentaras