Seksas už pinigus. Kodėl vyrai už tai moka?

istock-506888971.jpg
 
3 komentarai
Jei pasiteirautumėte visų savo pažįstamų vyrų, ar jie kada nors naudojosi prostitučių paslaugomis, jų atviri atsakymai tikrai sukeltų nuostabą. Jungtinėse Amerikos Valstijose atlikta apklausa byloja, kad net 15% amerikiečių ir 10% britų nors kartą gyvenime naudojosi laisvo elgesio merginų paslaugomis ir mokėjo joms už seksualines paslaugas. Kai kurie vyrų pateikti atsakymai tikrai šokiruoja, tačiau tuo pačiu padeda suprasti, kodėl mokestis už seksą yra toks patrauklus vyrams.

Noras permiegoti su daug karštesne moterimi

Vienas apklausos dalyvių pasakoja, kad pati geriausia, karščiausia ir nebijanti seksualinių naujovių buvo būtent prostitutė. Įdomu tai, kad bene visi apklausos dalyviai buvo itin sėkmingi, nemažas karjeros aukštumas pasiekę vyrai, tikrai neturintys keblumų, ieškant antrosios pusės. Visi iki vieno sutiko, kad sumokėti už seksą ir gauti nepamirštamą malonumą – vienas lengviausių būdų.

Kontrolės poreikis

Vyrai prasitarė apie vieną svarbiausių privalumų, mokant už seksualines paslaugas – galėjimą viską kontroliuoti ir nebijoti prasitarti apie slapčiausius poreikius bei, žinoma, juos įgyvendinti. Tokio pobūdžio paslaugų pirkėjai teigia, kad nėra nieko nuostabesnio negu galimybė išsakyti savo poreikius, kurių niekas neteis, nieko neklausinės, tačiau suskubs uoliai vykdyti. Tiesa, vienas iš apklausos dalyvių užsiminė, kad laisvo elgesio merginai sumokėjo už tai, kad ji būtų viršuje.

Vyrai prisipažino, kad mokėdami už seksą nejautė jokios įtampos ar gėdos jausmo, veikiau priešingai – tiek dvasiškai, tiek fiziškai jautėsi saugūs, patenkinti bei drąsiai išreiškė savo poreikius.

Slapčiausių fantazijų įgyvendinimas 

Vyrai prisipažino, kad gana dažnai jų antrosios pusės nebūna nusiteikusios eksperimentuoti lovoje arb jų seksualines fantazijas išvadina kvailomis. Tuo tarpu laisvo elgesio merginoms jokie eksperimentai nebaisūs, klientų pasiūlymai joms nekelia nuostabos ar pašišlykštėjimo.

Nors dauguma apklausoje dalyvavusių vaikinų buvo vieniši, tačiau pasitaikė turėjusių ilgametes antrąsias puses. Vienas apklaustasis santuokoje išgyvenęs bene 20 metų atviravo, kad oralinis seksas su prostitute buvo šimtą kartų įspūdingesnis nei su mylima žmona.

Greitas, spontaniškas seksas 

Pasinaudoti laisvo elgesio merginų paslaugomis itin paprasta, jos pačios ateina į sutartą vietą, išpildo visus norus ir išeina savo keliais. Be to po visko nebūtinai apsikeisti kontaktais ir toliau palaikyti santykius.

Jie nori išvengti komplikacijų

Vaikinai,bent kartą naudojęsi prostitučių paslaugomis atvirauja, kad mokant už seksą, po visko nebūtina apsikesiti telefono numeriais ar toliau tęsti bendravimą. Pinigai, seksas ir po visko ji lyg niekur nieko pasišalina. Kiekvienas lieka patenkinta – vyras suteiktu malonumu, laisvo elgesio mergina – uždarbiu.


Airių rašytojas Brendanas Behanas yra pasakęs: "Seksas už pinigus ir nemokamas seksas labai skiriasi – dažniausiai seksas už pinigus kainuoja kur kas pigiau." Šiame posakyje yra ne mažai tiesos, juk sumokėto moteriai už vienkartines paslaugas yra kur kas ekonomiškiau nei visą gyvenimą tenkinti žmonos įnorius. Tačiau, vargu, ar seksualiniame gyvenime vyrai ieško pigiausio varianto. Greičiau jiems reikia ne pigaus sekso, o galimybės įgyvendinti savo fantazijas ir pasinerti į neįpareigojantį bendravimą su moterimi, kuri neturi tabu.


Suaugusiems.lt

Ar esate mokėję pinigus už seksą?
Ar smerkiate vyrus, perkančius seksą?
 
Komentarai (3)
Faktas, kad tai pigiau , norus išpildo reikia tik pasakyti, jokių pasakymų nenuotaka, nors ir būna antrųjų pusių kurioms svarbu išpildyti vienam kito fantazijas.
Straipsnis tiesa tikra.
Kitas dalykas užmokėjus be jokių kompleksų gali mėgautis tuo.
Žinoma mano nuomonė tik tol kol neturi antrosios pusės.
Straipsnyje parašyta tiesa.
... Vyrai už tai moka, kad moteris išeitų...
Naujas komentaras