Sekso bičiulis, geriausias draugas, o gal – mylimas? Kaip įvardinti jūsų santykius?

sexual-magnetism-men-min-e1451597695601.jpg
 
1 komentaras
Kartais tiesiog taip ima ir nutinka – mergina susitikinėja su vaikinu, kartu leidžia laisvalaikį ir naktis. Atrodo kaip tikra pora, tiesa? Vargu ar tai tiesa, nes tam tikras vaikino elgesys gali parodyti, kad jis nė nemano, kad yra kam nors įsipareigojęs.

Kaip tai sužinoti? Įvertinkite jo elgesį ir taip išsiaiškinsite, ar jis jums tik sekso bičiulis, geriausias draugas, o gal mylimasis?

Sekso bičiulis – pasimyliu, o vėliau išeinu

Fuck boy‘us ar sekso bičiulis – nesvarbu, kaip jis bus vadinamas, bet esmė išlieka ta pati. Jūs susitinkate, persimetate keliais draugiškais klausimais apie vienas kito kasdienybę (Kaip tu gyveni? Ką šiandien veikei?) ir imatės veiksmo, t. y. sekso. Po sekso judu neapsikabinate, netgi priešingai – atsukate vienas kitam nugaras ir užmiegate. O gal jis po sekso tave iškart palieka? Nesvarbu, kokia tvarka vyksta visi šitie dalykai, svarbiausia lieka viena – ar tu esi patenkinta tokia dabartine situacija? 

Jeigu iš jo nori tik sekso ir tau nė nerūpi, kaip jis gyvena – puiku, taip ir toliau gyvenkit ir nesigraužk, jei draugės tokią tavo veiklą vertina neigiamai. Įvertink savo psichologinę būseną ir paklausk savęs, ar tai tave tenkina. Jeigu atsakymas neigiamas ir jauti, kad nori iš jo kai ko daugiau, drąsiai jam apie tai užsimink. Jam tai nepatinka – mesk jį lauk.

Geriausias draugas – kalbamės apie gyvenimą, mylimės kaip išprotėję

Geriausias draugas – tai žmogus, kuriam gali atsiverti ir dalintis savo pačiomis intymiausiomis akimirkomis. Kai kurie žmonės, sako, kad vyrai ir moterys negali būti gerais draugais. Kodėl? Viskas dėl seksualinio potraukio – vyras norės moters, o moteris – vyro. 

XXI amžius yra įdomus tuo, kad viskas yra įmanoma. Jeigu susitikinėji su vaikinu, kartu leidžiate laisvą laiką ir reguliariai mylitės, gali būti, kad esate geriausi draugai. Geriausias draugas yra žmogus, su kuriuo (visai kaip ir su geriausia drauge) galima pasikalbėti pačiomis įvairiausiomis temomis. Ir ne tik – su juo tu ne tik bendrauji, bet ir praleidi karštas akimirkas lovoje. Priešingai nei su sekso bičiuliu, judu neskubate išsiskirti ir užmiegate vienas kito glėbyje.

Kokie šių santykių pliusai? Turi draugą, su kuriuo galima atvirai pasikalbėti. Jis ne tik išklausys, bet ir kaip reikiant tave pamylės, nes žinos, ko tu nori lovoje. Jūs atvirai bendrausite pačiais įvairiausiais klausimais, nes abu tikitės, kad ši draugystė jums padės tapti geresniais tikruose santykiuose.

Minusai – sutrypti jausmai. Galbūt jis tau yra pasakęs, kad tavęs, kaip potencialios mylimosios, jis nemato, bet net ir tai žinodama tu tikiesi, kad galbūt viskas pasikeis. Be to, viskas gali nutikti priešingai – tu vis dar lauki princo ant balto žirgo ir jis tai žino, bet giliai viduje tiki, kad būtent jis yra tas princas. Nekurkite tuščių iliuzijų ir nelaukite, kada jis (ar ji) pakeis savo nuomonę.

Mylimasis – drąsiai kalba apie savo jausmus tau

Kalbėti apie jausmus yra gana sunku kalbėti kiekvienam. Tiek vaikinas, tiek ir mergina gali suabejoti savo jausmų tikrumu, todėl dažnai net ir bijo garsiai prabilti apie tai. 

Jeigu šiuo metu susitikinėji su vaikinu, su kuriuo tau malonu bendrauti ne tik lovoje, ir kuris drąsiai kalba apie tai, kad tu jam patinki, verčiau atmerk akis ir paklausk savęs, ar ne jis tavo išrinktasis? Dabar vaikinai prisibijo pirmieji žengti žingsnį, nes bijo būti atstumti karjera besirūpinančių merginų. Paklaus savęs, ar tu nori būti su šiuo vaikinu.

Suaugusiems.lt

Ar dažnai kyla problemų norint įvardinti santykius?
 
Komentarai (1)
Taip,sekso draugas,drauge,sakycia gera iseitis,jei tau to truksta,to reikia,ty santykiai be isipareigojimu.zinoma telefonu galim but geri draugai,aptart rupescius,problemas o lovoj tik seksas.
Naujas komentaras