Seksualinis suderinamumas: kinestetikai, audialai, vizualai, diskretai

1Frg5JS7u9c.jpg
 
Kodėl kai kada vyras ir moteris tiesiog netinka vienas kitam? Galbūt dėl to kaltas jų tipų nesuderinamumas? Į ką kreipiate dėmesį, kai atsiduriate akis į akį su priešingos lyties atstovu?

Ar jums patinka jausti prisilietimus, o gal hipnotizuoja malonus balsas? Kaip tik šiomis akimirkomis ir pasireiškia jūsų asmenybės bei potencialaus aistros objekto tipai, kurie gali arba idealiai derėti, arba visai neatitikti vienas prie kito.

Kinestetikai

Kinestetikai – tai žmonės, kurie pasaulį suvokia per pojūčius. Jiems visų pirma svarbūs prisilietimai. Net kalbėdamiesi su maloniu pašnekovu jie stengsis įsitaisyti kuo arčiau jo, progai prisitaikius – prisiliesti. Tiesa, tai nebus įkyrūs, gašlūs prisilietimai. Kinestetikai tai daro akivaizdžiai nesąmoningai.  

Lovoje tokio tipo žmonės viską taip pat suvokia lytėdami, skiria daug dėmesio detalėms. Jiems patinka mylėtis tamsoje ir tyloje, kad geriau susikoncentruotų į fizinius kūno pojūčius. Jų meilės aktas gali trukti gana ilgai, jie trokšta tyrinėti kiekvieną partnerio kūno centimetrą. Be to, jiems patinka žaisti temperatūrų skirtumais: besimylėdami jie mielai naudoja ledukus, erotiniams žaidimams skirtas žvakes, karštus gėrimus. Rinkdamiesi sekso žaislus, dažniausiai pirmenybę teikia daiktams gruoblėtu, rantuotu, pūkuotu paviršiumi. Malonumų plunksnelės, erotiški apatiniai su apčiuopiamais aksesuarais, šildantys ar vėsumos pojūtį teikiantys lubrikantai – visa tai sukurta kaip tik šio tipo žmonėms.

Audialai

Nors dažnai teigiama, kad ausimis myli moterys, iš tiesų ir kai kuriems vyrams meilėje labai svarbu tai, ką jie girdi. Pasak statistikos, tokių stipriosios lyties atstovų – vos 5-7 procentai, šiaip ar taip, jų pažįstame beveik kiekvienas. Kaip tik jie gauna informaciją apie juos supantį pasaulį per garsus ir žodžius. Bendraudami su tokio tipo žmonėmis galite atkreipti dėmesį į tai, kad dialogo metu jie įdėmiai klauso, kartais – net užsimerkia. Šie žmonės greičiausiai neprisimins daugelio jūsų susitikimo aplinkos detalių, gali būti, kad jau po kelių valandų neprisimins net jūsų rūbų spalvos. Tačiau su pavydėtinu tikslumu pacituos jūsų pokalbio nuotrupas. Netgi to, kuris vyko prieš keletą savaičių.

Lovoje tokie žmonės mėgsta kalbėti patys ir klausytis partnerio. Jiems svarbu ne tik jausti fizinius prisilietimus, bet ir girdėti aistringas dejones, klausytis, kaip įvardijate savo pojūčius, jie ragins pasakoti, ką šiuo metu veikiate, jaučiate, ketinate daryti. Taip pat jie dievina mylėtis fone skambant muzikai. Tiesa, jei muzikinis fonas jiems nepatiks – seksualinis geismas gali išgaruoti. Kito tipo žmonės lengvai „išjungtų“ nepatinkantį foną mintyse ir tiesiog nekreiptų dėmesio į aplinkos garsus – bet tik ne audialai. Pastaruosius gali išblaškyti ir vos girdimi neseksualūs aplinkos garsai.  

Norint paįvairinti seksualinį gyvenimą, audialui rekomenduojama pirkti garsą skleidžiančius meilės žaislus: pavyzdžiui, pliuakštes ar botagėlius (jam bus svarbu ne pats smūgis, o jo sukeliamas garsas), švelniai burzgiančius vibratorius. Be to, neatsisakykite idėjos pažaisti vaidmeninius žaidimus: tarnaitės ar pirato kostiumas audialo tipo asmenybei bus puikus meilės seanso paįvairinimas, o iš tikrųjų labiausiai užves partnerio replikos: „ar mano ponas norėtų, kad nuvalyčiau dulkes ir nuo viršutinės lentynos?“, „esi mano belaisvė, todėl dabar tave surišiu...“ 

Vizualai

Vyrams visai nesunku prarasti amą nuo moteriško grožio. Nieko nuostabaus: dauguma vyrų – vizualai. Jie suvokia pasaulį per tai, ką mato. Net ir konflikto metu beveik negirdės, ką sakote, kokiais epitetais apibūdinate – jei tik atrodysite puikiai ir gundančiai.

Sekso metu jiems labai svarbu matyti procesą, todėl nemėgsta mylėtis visiškoje tamsoje, jiems patinka kai veiksmą lovoje atspindi veidrodis. Be to, jie mėgsta eksperimentuoti su pozomis – taip įgydami galimybę vis naujais rakursais patirti malonumą akims ir kūnui.

Dauguma vizualų turi ir didesnių ar mažesnių fetišų. Vieniems tai – tinklinės kojinės, kitiems – tatuiruotės, tretiems – vaidmenų žaidimo kostiumai. Spenelių dekoracijos, seksualūs apatiniai su angomis intymiose vietose – visa tai vizualus jaudina labiau nei kitų tipų atstovus.

Diskretai

Šio tipo žmonės net ir sekso klausimuose linkę vadovautis logika. Jiems visa, kas vyksta aplinkui ir su jais pačiais, daloma pagal vieną principą: logiška – nelogiška. Santykiai – ne išimtis. Todėl intymioje sferoje jie elgiasi „pagal instrukcijas“: vadovaudamiesi savo patirtimi, perskaitytomis knygomis ir sukaupta informacija jie žino tam tikrą „sėkmės formulę“, kurią ir stengiasi įgyvendinti.

Dažniausiai jų veiksmai lovoje pakankamai nuspėjami, viskas vyksta pagal daugmaž tą patį scenarijų. Vargu ar tokio tipo žmogus mielai ryšis eksperimentams, jie įtariai žiūri į naujoves miegamajame, jei jos nesiderina su jų susikurtu seksualinių žaidimų suvokimu. Jie iš paskutiniųjų stengiasi elgtis teisingai ir logiškai.

Tiesa, jei jiems pavyksta logiškai išaiškinti, kad ankstesnis scenarijus tapo nebeveiksmingas ir reikia naujo – šie žmonės gali labai maloniai nustebinti. Vaginaliniai rutuliukai? Pabandysiu – juk jie treniruoja makšties raumenis. Analiniai kamščiai? Kodėl gi ne? Šioje srityje apstu jautrių taškų, daugybei žmonių tai – erogeninė zona!

Seksualinis nesuderinamumas – ne kliūtis

Jei jūsų poroje santykiai kažkodėl nesiklosto, neieškokite priežasčių charakterių nesutapime. Mokslininkai įrodė, kad kaip tik seksualiniame gyvenime skirtingų tipų asmenybės yra lengviausiai suderinamos.

Pavyzdžiui, jei vienas partneris – kinestetikas, kitas – vizualas, kodėl gi nenusprendus mylėtis šviesoje, kinestetikui užriš akis. Juk seksas – tai nuolatinė improvizacija ir nesibaigianti kūryba, todėl pasirūpinti, kad ir vieno, ir kito partnerio poreikiai būtų patenkinti – visai nesunku. 


www.suaugusiems.lt

Kas Jus labiausiai seksualiai sujaudina?
 
Komentarai
Naujas komentaras