Seksualumo ir kūrybiškumo stimuliantai iš gamtos: kas jie?

increase-sexual-stamina_5.jpg
 
Afrodiziakai (Aphrodisiaca) – natūralios, augalinės arba gyvulinės kilmės medžiagos, kurios stimuliuoja libido ir sukelia seksualinį susijaudinimą. Šis meilės eliksyras buvo žinomas dar senų senovėje. Jau tada žmonės ieškojo būdų kaip padidinti potenciją ir siekė neprarasti lytinio potraukio net sulaukus garbaus amžiaus. Ne veltui, tokie natūralūs seksualiniai dirgikliai buvo pavadinti pačios meilės deivės, Afroditės vardu.

Šiandieną “meilės lašai” yra ne mažiau populiarūs nei kadaise buvo  Graikijoje ar Romoje. Neigiami aplinkos veiksniai,  įtampa ir stresas tik dar labiau skatina mus ieškoti būdų, kurie padėtų sužadinti geismą ir leistų atsipalaiduoti. Šiuo atveju, eteriniai aliejai yra viena nekalčiausių ir lengviausiiai prieinamų priemonių, suteikiančių energijos antplūdį ir žadinančių vaizduotę. 

Afrodiziakai, patekę į žmogaus organizmą ar vartojami ant odos, veikia panašiai, kaip hormonai, kurie yra atsakingi už žmogaus libido. Kiekvienas afrodiziakas turi unikalų poveikį. Vieni sustipriną didesnį norą mylėtis, kiti padidina jautrumą ar prailgina lytinio akto trukmę. Tačiau beveik visi didieji afrodiziakai veikia kaip antidepresantas ir turi atkuriamąjį poveikį. 

Tam tikri eteriniai aliejai sužadina vyro ar moters seksualinį apetitą. Patartina rinktis tokį afrodiziaką, kuris suteiktų pageidautiną poveikį abiems partneriams. Prieš pasirenkant  meilės eliksyrą reikėtų prisiminti vieną taisyklę: aromatinių aliejų kvapas turi patikti jums ir jūsų partneriui. Jei aromatas  jums pasirodys atstumiantis, norimo efekto galite ir nesulaukti. 

Jeigu bijote “nepataikyti” su kvapu, tada geriau rinkitės geriamasias tabletes, praturtintas vienokiomis ar kitokiomus veikliosiomis medžiagomis.  Tokia magiško poveikio tabletė turėtų būti išgerta pusvalandį prieš lytinį aktą. Ilgesnį laiką vartojami papildai turi teigiamą įtaką bendrai seksualiniai sveikatai, ištvermei ir lytiniam pajėgumui.  Jei nusprendėte išbandyti geriamasias tabletes, nepulkite pirkti pirmų pasitaikiųsių papildų, o paskaitykite prekės aprašymus bei išsirinkite sau tinkamiausią variantą. Taip pat akreipkite dėmesį į geriamųjų tablečių sudedamąsias dalis ir jų nevartokite, jei žinote, jog esate alergiški vienai ar kitai preparato veikliajai medžiagai.

 

Moteriškieji afrodiziakai

Verbenos – nuo senų laikų šis augalas buvo laikomas meilės eliksyru. Jis sužadino moters jausmingumą ir suteikia seksualinės energijos antplūdį. 

Pelargonija – afrodiziakas skirtas  brandaus amžiaus moterims. Jis  padeda sumažinti nervinę įtampą, padidina jausmingumą ir suteikia jaunystės polėkio jausmą. 

Jazminas – nėščių moterų  vaistas. Jazminas leidžia atrasti harmoniją su partneriu lytinių santykiu metu, išslaisvina moteriškumą ir jausmingumą. 

Kadagys – padeda atspėti norus ir leidžia  pasiekti orgazmo viršukalnę.

Mira – nuo antikos laikų šis augalas priskiriamas deivės Heteros globojamam augalui. Dėl šio augalo vyrai turėtų būti ypač dėkingi gamtai, nes mira  sužadina didžiulę moters aistrą ir leidžia stipriau  atsiskleisti jos gundymo subtilybėms.

Rozmarinas – vaistas nuo PMS. Rozmarinas padeda numalšinti  hormonų audras, atsiradusias mėnesinių ciklo metu. Augalas pasižymi nuotaiką gerinančiomis ir hormonus reguliuojančiomis savybėmis.


Vyriški afrodiziakai

Imbieras – stiprina potenciją, suteikia stiprybės ir pasitikėjimo. Toks efektas atsiranda dėl gebėjimo atsiskleisti “antrajam vėjui”.

Kiparisai – vidutinio amžiaus vyrų afrodiziakas. Apsaugo nuo ankstyvos ejakuliacijos.

Cinamonas - didina potenciją, leidžia atsiskleisti pikantiškam požiūrį į seksą, provokuoja ir žadina vaizduotę.

Mairūnas – pagerina erogeninių zonų jautrumą ir apdovanoja vyrus dėmesingumu. Mairūnas sužadina norą tyrinėti partnerės jautrias kūno zonas.

Kadagys –ištvermingų karių augalas. Šis afrodiziakas suteikia jėgų patenkinti partnerę kelis kartus iš eilės.

Pačiuliai – pažadina erotinį entuziazmą ir didina vyrų susidomėjimą partnerės ergogeninėms zonoms. Skatina atsinaujinti endokritinei sistemai ir normalizuoją hormonų pusiausvyrą.

Sandalas – sužadina vaizduotę ir transformuoja seksualinę energiją į kūrybinę. Tai sužadina norą pasinerti į meilės žaidimus .

Mandarinas – paskatina susidomėjimą provokuojantiems erotiniams žaidimams ir sužadina smalsumą.

 

“50 pilkų atspalvių“ - dar ne viskas. Gamtoje yra begalė spalvų, tonų, kvapų  ir dar nepažintų prieskonių, kurie pačiame žmoguje įkvėpia norą patiri kažką neatrasto, paslaptingo ir tiesiog neįtikimo. Ir tai kur kas daugiau nei vien gyvuliški instinktai.  Gamta ir jos dovanos suteikia progą kiekvienam iš mūsų tapti didžiu menininku! Ar gi neįdomu, bent trumpam pabūti pačiu Picasso?

 

www.suaugusiems.lt

Ar afrodiziakai tikrai veikia?
 
Komentarai
Naujas komentaras