SEX ŽAIDIMAI: Pažvelk į viską paprasčiau!

20140530101007.jpg
 
DUREX Didžiosios Britanijos Nacionalinė apklausa "Seksualinių įpročių ir požiūrio į seksą tyrimas", atskleidė šiuolaikinio miesto žmogaus požiūrį į seksą. Apklausa parodė, kad baimė išreikšti savo troškimus būdingesnė tarp jaunimo, o jaunų žmonių gyvenančių poroje, lytinių santykių dažnis sumažėjo nuo 5 iki 3 kartų.

Nepaisant to, kad savo seksualines fantazijas sunkiau išsako jaunuoliai, net 28 % brandesnių apklausos dalyvių prisipažino, kad jie taip pat  nesiryžta savo partneriui (partnerei) pasiūlyti išbandyti ką nors naujo lovoje. 

"Durex" atlikta Didžiosios Britanijos Nacionalinė apklausa (tyrimas) taip pat  atskleidė ir kitus seksualinius žmogaus įpročius ir norus.

Taigi, ko šiuolaikinis žmogus trokšta lovoje:
 
• 63% respondentų prieš miegą skaito „seksualią literatūrą“, tačiau tik 40% žmonių kada nors realizavo savo seksualines fantazijas.
 
• 47% apklausos dalyvių teigė, kad jie norėtų, kad jų partneris būtų atviresnis ir išreikštų savo seksualines fantazijas.• 43% respondentų identifikavo save,  kaip nevaržomus lovoje.
 
• 28% pripažino, kad jie nesiryžta pasiūlyti savo partneriui (partnerei) išbandyti kažko naujo lovoje.
 
• Dauguma žmonių mėgsta eksperimentuoti su sekso žaislais (17%), praktikuoja vaidmenų žaidimus (17%) ir naudoja lubrikantus (10%).
 
•  Daugiau nei 35% prisipažino, jog per metus  laiko, neišbandė nieko naujo lovos žaidimuose.

•  81%  žmonių teigė, kad emocinis ir psichologinis aspektas intymiuose santykiuose yra ne mažiau svarbus už fiziologinį.
 
•  20% respondentų pripažino, kad jie siunčia erotiškas SMS savo partneriui (partnerei) kai yra nusiteikę seksui.
 
•  53% vyrų teigė, kad jie norėtų, kad jų partnerė  dažniau rodytų iniciatyvą išbandyti šį tą naujo.
 
•  50% respondentų lovoje dažniau renkasi skaitymą, o ne seksą.
 
• 65% porų sako, kad realybė jiems sukelia daugiau seksualinių fantazijų nei knygos ar kino filmai.
 
• Ketvirtadalis respondentų teigė, kad per Valentino dieną jie yra atviresni eksperimentams lovoje.

 
Britų gydytoja ir bestselerio "Nauji sekso džiaugsmai"  bendraautorė  teigia, jog toks seksualinio nebylumo tyrimas, leidžia žmogui išplėsti savo seksualinį potencialą ir padeda jam suprasti savo natūralius individualius instinktus.


"Kasdieną mūsų galvoje atsiranda vis naujų fantazijų. Jas mums įkvepia knygos ar kino filmai, kartais -  pačios mintys savavališkai sukuria erotiškus vaizdinius   tiesiog galvoje. Tačiau mes ne visada leidžiame sau įkūnyti šias fantazijas.", - sako gydytoja Susan Quillem

Norint sumažinti seksualinio sunkumo laipsnį Quillem siūlo į seksą žiūrėti kaip į smagų žaidimą. Įkvėpti tyrimo ir sekso ekspertės pateiktų išvadų, "Durex" sukūrė  50 žaidimų, bet tik dėl judviejų!Prisidėdami prie nuostabios seksualinių instinktų išlaisvinimo idėjos, siūlome Jums keletą intymių žaidimų Valentino dienos proga! Atminkite - atvirumas ir žaidimas, padės jums išsilaisvinti iš savo paties pinklių.

 

Pasilinksminkite!
 
1. ŽAIDIMAS. Havajai ant kilimo

Įkurkite pliažą tiesiog ant kilimo! Apsirenkite seksualų bikinį,  pasitieskite ant „smėlio“ didelį rankšluostį. Šalia  taip pat galite pastatyti skėtį nuo saulės (tačiau neprižadame, kad jis jus apsaugos jeigu atmosfera pernelyg įkais). Žinoma nepamirškite ir savo pliažo kuprinės. Į ją būtinai įsidėkite erotiniam masažui skirto aliejaus, akinius nuo saulės bei gaiviųjų gėrimų. Bus ne pro šal, ir vienas kitas erotiškas žaisliukas. Būkite pasiruošusios. Kai jis ateis, žaiskite paplūdimį ir erotiškai nusiteikusios, paprašykite, kad jis jus išteptu kremu nuo saulės!

 

2. ŽAIDIMAS. Seksas su nepažįstamuoju ar nepažįstamąja

Nei viena mergina neatsispirs atsakyti į klausimą žaviam ir draugiškam vaikinui. Pasinaudokite tuo ir išnaudokite Valentino dieną deramai. Pakabinkite savo merginą ar vaikiną. Žmoną, draugę ar ilgalaikę partnerę tikrai sužavės toks žaidimas. Vienintelė sąlyga – įsijauskite į nepažįstamojo ar nepažįstamosios vaidmenis ir būkite sugalvoję savo scenarijų. Gali būti, kad viskas pakryps netikėta linkme. Taip tik dar įdomiau, juk niekas negali  prognozuoti moterų, ypač nepažįstamų!


3.  ŽAIDIMAS. Policijos Akademija

Viena populiariausių vyrų erotinių fantazijų – seksas su medicinos sesele, skrydžio palydove, kambarine  ar kitos profesijos atstove iš paslaugų sektoriaus. Moterų viena populiariausių fantazijų – grubus seksas ir fetišo žaidimai.Tad kas geriau suvienys šią moters ir vyro erotinę fantaziją, negu griežto policininko ar pareigūnės apsilankymas namuose? O gal labiau sujaudins paslaugios medicinos seselės ir seksualinio maniako pažintis, kada šiam pavyks išsilaisvinti iš tramdomų marškinių?

 

4. ŽAIDIMAS. Viešnamis namuose 

Dažnas kino filmų scenarijus: padorus ir išsilavinęs  vyras mieliau renkasi sumokėti prostitutei, nei permiegotų su padoria mergina nemokamai. Kam tas padorumas?  Išlaisvinkite savo seksualinius instinktus ir sumokėkite savo žmonai, draugei ar meilužei už seksą. O jei esate moteris, pasinaudokite proga užsidirbti. Nepamirškite nepadorių apatinių, seksualių kojinių, trumpo sijonėlio ir itin aukštų kulnų! Ir visai nesvarbu, jog galbūt,  vos be paeisite. Juk  jūs pasirengusios ir paklupėti! Tiesa?

 

www.suaugusiems.lt

Kaip ketinate paįvairinti lovos žaidimus per Valentino dieną?
 
Komentarai
Naujas komentaras