Stipresnis moters orgazmas: 8 idėjos didesniam malonumui

moters-orgazmas-65033089.jpg
 
Internete netrūksta mitų apie moterų orgazmą. Dalis jų susiję su patarimais, kaip tą orgazmą pasiekti lengviau, arba kaip jį dar labiau sustiprinti. Kartais patarimai gali būti net tokie „išmintingi“, kaip antai „gerkite daugiau apelsinų sulčių“. Tikėti jais ar ne – jūsų reikalas.

Bet iš anksto perspėjame: net jei išgersite po kelis litrus šviežiai spaustų apelsinų sulčių kasdien, daug greičiau susilauksite organizmo alerginės reakcijos nei kaip nors sustiprėjusio orgazmo. Tad kas vis dėlto iš tiesų veiksminga ir apskritai ar įmanoma savo orgazmą sustiprinti? O gal jis yra toks, kokį davė gamta?

Pirmoji gera žinia – padaryti taip, kad orgazmas būtų daug, išties DAUG stipresnis, tikrai įmanoma. Antroji gera žinia – daugeliu atvejų tai priklauso ne tik nuo partnerio veiksmų, bet ir nuo jūsų pačios. Taigi visai teisūs buvo mūsų senoliai sakydami, kad kiekvienas žmogus yra savo laimės kalvis. Na, gal ne visai seksą jie turėjo omenyje taip tardami, bet kas gi mums trukdo šią patarlę interpretuoti savaip? Juolab kad lovoje ji taip pat kuo puikiausiai galioja!

Taigi meskime šalin bobučių pasakas, pasikliaukime tik laiko ir mokslo patikrintais faktais bei išsiaiškinkime 8 dalykus, kurie tikrai padės pasiekti stipresnį ir dar didesnį O.

1. Išmokite atsipalaiduoti

Elementaru? Žinoma! Ar lengva? Daugeliu atvejų – tikrai ne. Iš tiesų geram seksui atsipalaidavimas yra būtinas. Tačiau tik nedaugelis moterų sau gali leisti tokią prabangą. Ir net žinodamos, kaip svarbu atsipalaiduoti, kuo daugiau apie tai galvoja ir stengiasi, tuo labiau įsitempia. Kodėl taip yra? Priežasčių – bent tūkstantis ir viena. Pradedant seniai atlikta depiliacija, priaugtais kilogramais ar ramybės neduodančiu apgamėliu, baigiant neplautais indais virtuvėje ir religiniais ar moraliniais prieštaravimais, kodėl aš tai darau ir ar galiu sau leisti patirti tą nuodėmingą malonumą. Kitaip tariant, kiekvienai galvai – savos pašalinės mintys. 

Geriausias pagalbininkas atsipalaiduojant – gebėjimas mėgautis akimirkos malonumu, net negalvojant apie orgazmą (ar jį šį kartą pasieksiu?). Na, o procesą gerokai palengvina vienas malonus ritualas – kartkartėmis leisti suteikti malonumą sau pačiai, be partnerio. Taigi masturbacija šiuo atveju gali būti vertinama ne tik kaip būdas pažinti savo kūną ir savo seksualumą, bet ir kaip galimybė išmokti atsipalaiduoti. Pripraskite prie savo kūno, pažinkite jį, ir po to leiskitės į tolimesnius tyrinėjimus kartu su partneriu. 

2. Naudokite suaugusiesiems skirtus žaislus

Kartais juokaujama, kad sekso žaislai – tai tarsi dopingas seksui. Tik, priešingai nei dopingas sporte, tai nė kiek nekenkia sveikatai (netgi atvirkščiai!) ir yra visiškai legalu. Kokie žaislai padeda moterims jausti intensyvesnius orgazmus? Kiekvienai – individualiai, bet tarp dažniausių ir akivaizdžiausių pasirinkimų minimi vibratoriai. Jei tai – pirmasis jūsų toks pirkinys, rinkitės skirtingus greičius turintį vibratorių, kad galėtumėte geriau susivokti, kada ir kokio intensyvumo stimuliacijos norite. Kita vertus, seksualinius pojūčius itin stiprina ir įvairiausi kiti sekso dalykėliai – spenelių spaustukai, klitorio stimuliatoriai, analiniai kaiščiai. Beje, pastarieji itin sustiprina pojūčius sueities metu. Yra porų, kurios, net ir nepraktikuodamos BDSM žaidimų, mėgsta savo seksą paįvairinti vienu - kitų jų elementu. Buvimas su antrankiais ar burnos kaiščiu, net ir be jokių kitų dominavimo - paklusnumo siužetų, gali tapti neįtikėtinai efektyviu stimuliatoriumi. Ieškokite ir atraskite, kas labiausiai patinka ir veiksmingiausia būtent jums.

Ir, žinoma, dar vienas priminimas – jei jau naudojate sekso žaislus, jums tiesiog būtinas lubrikantas. Tik taip apdovanosite save maksimaliai subalansuotais naujais pojūčiais.

3. Ilga įžanga – geriau

Apie tai, kiek turėtų trukti gera įžanga į meilės žaidimus, galima ginčytis ilgai ir karštai, bet vieningos nuomonės tikriausiai prieita nebus. Nes kiek žmonių – tiek nuomonių, o ir tiems patiems žmonėms dažnai poreikiai kinta nelygu kokia situacija. Vis dėlto jei iš šio meilės akto tikitės stipresnio, galingesnio, visą kūną supurtančio orgazmo, pirmenybė turėtų būti teikiama ilgesniems įžanginiams žaidimams. Jie gali trukti net ir... visą dieną.

Jei seksualinę įtampą pradėsite kurti ir kurstyti dar ryte (taip, taip, visos tos karštos žinutės, užuominos, staigmenos), vakare būsite kur kas labiau nusiteikę seksualiam desertui.

Tiesioginės įžanginės glamonės galėtų trukti apie valandą, ir švelniai peraugti į seksą. Lėtai ir neskubant. Taip orgazmą priartinti tampa visai lengva. O kuo greičiau jis priartės, jei prieš tai pakankamai ilgai jautėte geismą, tuo stipresnis bus. Arba galite tikėtis daugybinio orgazmo.

4. Du pirmyn, vienas atgal

Ši dalis priklauso nebe nuo jūsų, o nuo jūsų partnerio. Taigi atskleiskite jam, ko tikitės.

Iš tiesų ne taip jau retai moterys geidžia, kad vyras jas paimtų staigiai ir be papildomų kalbų. Tačiau ne paslaptis, kad kai kurie vyrai būtent tokį greituką ir laiko pilnaverte įžanga. Tuo tarpu siekiant orgazmo kokybės, įžanga turėtų būti lėtesnė ir labai gundanti. O meilės žaidimams įkaitus beveik iki kulminacijos taško, keletą kartų rekomenduojama stabtelėti. Keiskite glamonių pobūdį, intensyvumą, stenkitės šiek tiek atitolinti orgazmą. Bet tik šiek tiek, o ne visai prarasti aistrą. Specialistai tai apibūdina metafora „Du žingsniai pirmyn, vienas atgal“, priartėkite ir truputį atsitraukite, kad vėliau dar labiau priartėtumėte.

Praktikoje tai turėtų atrodyti maždaug taip: jei prie orgazmo priartėjote tuo metu, kai jis jus tenkino oraliniu būdu, perspėkite partnerį, kad jis šiek tiek atsitrauktų. Taigi jis palieka ramybėje jūsų klitorį, ima glamonėti šlaunis, pilvą. Kai kiek aprimsite, galės vėl pradėti nuo tos vietos, kur baigė. Jums vėl pajutus artėjantį orgazmą, metas pereiti prie kaklo, krūtų. Vėliau, trečią kartą jums priartėjus prie orgazmo, jis gali atsitraukti ir pereiti prie įsiskverbimo. Galiausiai leiskite sau pajusti kulminaciją. 

5. Išlaisvinkite savo fantazijas

Daugybė žmonių, net ir seksualiai nesusikausčiusių, numirtų iš gėdos, jei būtų priversti prabilti apie savo seksualines fantazijas. Prisipažinti apie svajonę pasimylėti su dviem vaikinais ar merginom – tai tik žiedeliai. O kas, jei jūsų fantazijose dominuoja keisčiausių fetišų, prievartos, brutalaus sekso scenos? Greičiausiai viso to apskritai net nenorėtumėte įgyvendinti realybėje, tačiau pabandžius visa tai įsivaizduoti kraujas taip ir užverda.

Tai štai, skubame nuraminti: keisčiausių seksualinių fantazijų knibždėte knibžda daugumos žmonių galvose. Tiesą sakant, jų turi visi. Ir visai nebūtina apie tai kalbėti garsiai – nebent pats to norite. Jei vis tiek tų fantazijų įgyvendinti nesvajojate, tik jaučiate, kad jums gera sekso metu „sukti“ tokius filmukus prieš užmerktas akis – kodėl gi ne? Mėgaukitės jomis į sveikatą. Tai visiškai normalu, ir, svarbiausia, padeda atsipalaiduoti. Ir taip netyčia grįžtame prie pirmojo punkto: kuo labiau atsipalaiduosite, tuo stipresnį orgazmą galite patirti. Taigi fantazuokite ir džiaukitės!

6. Atraskite tinkamas pozas

Bemaž kiekviena sekso poza yra skirta tam, kad suteiktų daugiau malonumo abiems partneriams. Taigi kodėl jų tiek daug, ir kai kurios, tiesą sakant, tikrai abejotinai malonios. Ką gi, teks ir vėl prisiminti: visi žmonės – skirtingi. Ypač kai kalbame apie fiziologiją. Tai lemia ir mėgstamiausių pozų pasirinkimą: tos, kurios vienoms poroms atrodo visiškai „nenormalios“ ir nejaudinančios, kitoms poroms gali tapti tikru atradimu. Taigi iš čia išplaukia išvada: jums taip pat teks atrasti sau tinkamiausią pozą. Kaip tai padaryti? Be abejo, bandymų keliu. Kuo daugiau išmėginsite – tuo daugiau žinosite ir tuo taikliau išsirinksite. 

7. Atraskite savo ritmą

Kai jau žinosite savo mėgstamiausias pozas, ženkite dar vieną žingsnį: atraskite savo ritmą. Ir būtinai pasakykite partneriui, kas jums patinka labiau: ar kai jis tai daro lėtai, ar greitai, o gal dievinate kaitalioti greitį su gilumu? Sakykite, ką jaučiate. Ir tam visai nebūtina paversti sekso psichoanalizės seansu. Paraginimai, pagyrimai ar netgi sustabdymas gali skambėti paprastai ir seksualiai: 
- Taip, va taip!
- Stipriau!
- Greičiau!
- O taip, lė-ė-ė-tai.
- Giliau! Dar giliau!
- Nesustok!
Jei tai ištarsite aistringai, 99 procentai vyrų ne tik nepasijus nemaloniai, kad daro ką nors ne taip ir jūs juos reguliuojate, o degte degs noru jūsų nurodymus vykdyti!

8. Pašalinkite dirgiklius

Kas gali trukdyti jūsų seksui? Netikėtai suskambęs mobilusis telefonas, pašaliniai garsai (pavyzdžiui, vaikų darželio triukšmas už lango) arba... šviesa. Ypač šviesa. Nors taisyklė, kad mylėtis galima tik naktį, visiškoje tamsoje, laikoma atgyvena, faktas, jog daugumai žmonių tamsoje atsipalaiduoti gerokai lengviau, išlieka akivaizdus. Taigi kad ir kaip įvairūs internetiniai sekso patarėjai siūlytų tamsą keisti prieblanda ar mylėtis saulės nutviekstoje pakrantėje, jei jūs jaučiate, kad jums geriausia visiška tamsa – ją ir rinkitės. 

Jei vis dėlto mylitės dieną ir jaučiate, kad šviesa jus trikdo, pamėginkite tai daryti užrišę vienas kitam akis. Daugybė jausmingų prisilietimų ir naujų pojūčių – garantuoti. O kur visa tai veda? Be abejo, prie didelio, galingo, su niekuo nesulyginamo O!

Suaugusiems.lt

Ar stengiatės patirti/suteikti stipresnį orgazmą?
Ar stengiatės patirti/suteikti stipresnį orgazmą?
Ar patiriate orgazmą sueities metu?
 
Komentarai
Naujas komentaras